blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,3%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja mam komplet, 10 za 1 i 2 w końcu wpadły ale łatwo nie było :cry: Ewcia jeszcze może się udać :)
     
    MOD_Ruda lubi to.
  2. MOD_Ruda

    MOD_Ruda Forum Moderator Team Farmerama PL

    za 3:20 będzie toporek i pnącze
     
  3. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Cześć
    Ja też kilka kupiłam.
    Te stare itemy mają z mojego punktu widzenia dwa plusy, po pierwsze często są na "przezroczystej" podstawie, ewentualnie delikatnej. Która sprawia, że zlewają się z powierzchnią na której stoją - np kolorowymi pnączami (i jasne i tak się potem nie zwraca na to uwagi, ale po co się irytować przez 10 sekund).
    Nie rozumiem dlaczego, później wprowadzone itemy muszą stać na "cegle", a jakby tego było mało, to teraz dodatkowo buduje się często wokół nich ściany.
    To psuje jakąkolwiek iluzje dekorowania czegokolwiek.
    Pewnie więcej osób by się bawiło w "obrazki farmy", gdyby to tak w sumie szpetnie nie wypadało w 90%
    Dwa, są ciekawsze artystycznie - mogą się podobać lub nie, ale nie wyglądają jak generyczne opakowanie wielkanocnych słodyczy.
    Wydałam nieco ponad 100fl, na więcej mnie nie stać. Zwłaszcza, że młynek też został zakupiony.
    Miłej niedzieli.