blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie weźmie, bo nie mam bluzek pasujących do spodni;)xD:cry:xD
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  3. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

  4. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Dzieci dzisiaj zrobiły dekoracje na halloween ;). Dynie są wyhodowane osobiście przez młodszego syna :p:). Podobno dawno się tak dobrze nie bawili ;)
    Zdolne bestie po mamusi xD, tylko może bardziej skromne xD

    [​IMG]
     
  5. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Zdolne masz te dzieci rzeczywiście.
    Ale widziałam, co mamusia tych dzieci wyczynia, więc się nie dziwię :)
     
  6. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dziękuję pięknie Zła Kobieto za dobre słowo ;):)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dyńki są niesamowite :D :inlove: Ta pierwsza mi głowę naszego mrocznego Jacka przypomina ;) Mamusia zdolniacha to siłą rzeczy dzieci też :D Chwal się tu czasem ;)

    Hmm a dziś

    [​IMG]

    Ktoś wie jak to pogodzić? xD:cry:xD:p
    Bry :)
     
  8. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Dzisiaj oszczędzasz swoje pieniądze, a wydajesz wypłatę męża:pxD

    Bry :)
     
  9. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzisiaj się idzie na wyprzedaże... przecież wiadomo, że jak przecenione to sama oszczedność ;)
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xDxD:cry: Taki kompromis to ja rozumiem ;) Nawet się nie zdziwię jak zobaczę na mieście takie coś:

    [​IMG]

    Tym sposobem będzie można więcej nakupić (rozrzutność) przecenionych rzeczy (oszczędność) na tych wyprzedażach :DxD;)
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahahahaha xDxD:cry::cry:
    doobreee xD:cry::cry:a moj Łukasz dzisiaj ma wyplate :pciekawe jaka by mial mine gdyby cos podobnego zastał w bankomacie :cry:xD:cry::cry::p
    dzien dobry wszystkim :)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D xD:cry: Wtedy to on się powinien cieszyć, że go wyręczyłaś i sama poszłaś do tego bankomatu oszczędzając mu czasu i drogi xD:cry: A tak to żona brudną robotę sama za niego wykonała :p xD:cry:
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    aaaaaaaaaaaaaaa uwagaaaa chwaaaleee sieee najpierw jedna wiertarka na dzikiej mi wypadla z menazerii a pozniej dwie na raz z manufaktury -łacznie 3 sztuki :inlove:
    [​IMG]
    jednego screena zdazylam zrobic na glownej xD:cry::cry:
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O super. Trzy prawie za jednym machem gratulacje :D. Mi chyba raz dwie wypadły w jednym dniu, a tak to po jednej. Ale coś tam leci nawet ;)
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    niedlugo manufakture sobie ulepsze do konca juz mrrr :inlove:
     
  16. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    U mnie cała jedna wiertarka i od tygodnia nie chce wypaść nic więcej ,ulepszyłam na razie oba ogrody i menażerie na farmie raz ,reszta czeka na zlitowanie ;)
    Anka ,gratuluje takiego wysypu naraz xD
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  18. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    To kolejny rok kiedy z mężem nie możemy pójść na groby bliskich:(
    A w Irlandii...jeszcze 2 lata temu 1 listopada po prostu szliśmy na cmentarz zapalić znicze a teraz już mamy 4 groby znajomych i przyjaciół.Przygnębia mnie to coraz bardziej:(
    Dzień dobry w nie najlepszej kondycji[​IMG]
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Marzenko wiem, że to trudne. Być daleko i nie mieć możliwości odwiedzić grobów bliskich :( Najważniejsze, że jesteś sercem i myślami z nimi. Ja wprawdzie mam nie daleko, ale w przypadku mojego ojca nawet nie wiem, czy powinnam ten znicz zapalić, bo nie wiem czy nadaj żyje. Żal też, że coraz więcej tych grobów do odwiedzenia :( Niestety życie jest takie kruche :(
    A u mnie wygląda, że będzie padać :sleepy: A w zeszłym roku tak ładnie słońce wtedy świeciło...
     
  20. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry
    Wydawało się, że ten natłok ludzi jakoś się rozłoży - była sobota, niedziela, część ludzi odwiedziło groby wczoraj ... ale nic się nie rozłożyło, dzisiaj wszyscy wrócili i dojechali przyjezdni, tłok niemiłosierny. Na szczęście jeszcze nie pada, ale coś wisi w powietrzu. Smutne te dni, ale trzeba je jakoś przetrzymać ...