blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:inlove: Co tego z wbudowaną funkcją łapania za .... powiedzmy spodnie podejrzanych delikwentów i alarmem głośno szczekającym :inlove::inlove:

    xD:cry::cry:xD:cry:xD No pełna profeska xD:cry: Padłam :p
     
    Ostatnie edytowanie: 24 października 2016
  2. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    A już dla takich zamożnych farmerów proponuję niemiecki system antywłamaniowy :)
    [​IMG]
     
  3. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dobry wieczór :)

    xDxD Uśmiałem się - doskonale to wszystko wykombinowane, a CBŚ całkiem mnie rozwalił xD

    Na farmie też się dzieje, nie wiadomo gdzie czytać - nowe misje, wyprzedaże, event, łatwiejsze i trudniejsze zadania, rzędy pnącza, wypasione itemy ... nudno z pewnością się będzie. Czyżby Farma budziła się z letargu ?
    Fiu ... fiuu ... :)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Dziś:

    [​IMG]

    oraz

    Światowy Dzień Makaronu. Na wszelki wypadek, żeby nie było dziś tak:

    [​IMG]

    To kolega będzie przyrządzał ;)

    [​IMG]


    A gdyby ktoś szukał ciekawego stojaka na makaron to:

    [​IMG]
    Mam nadzieję, że się budzi i będzie coraz częściej się działo coś ciekawego ;)
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    I znów zapomniałam odwiedzić Franka. Moja nieprzerwana seria logowań wynosi-1xD
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Jak dziś dzień makaronu to ja akurat jadłam ryż 8) co za nieprofesjonalne podejście do świąt 8)xD
    monitoring wszelakiego rodzaju mnie zachwycił :D
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aż poleciałam zobaczyć u siebie, ale nie zapomniałam xD:cry:. Choć było tak parę razy, że miałam zwinięty ten pasek z boku i wykrzyknik nie dawał po oczach i przypomniałam sobie w ostatniej chwili. Teraz już go nie chowam ;)
    Co do ryżu to czasem może zostać uznany za nie jedzenie :p:
    [​IMG] xD:cry:
    Badyl rozsiany i mozolnie rośnie :p
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2016
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja mam jakąś nerwice natręctw, czy coś w tym stylu jeśli chodzi o "nieotwarte" wykrzykniki gdzieś na planszy gry, więc muszę od razu kliknąć, bo inaczej nie jestem w stanie grać :p Także mi akurat zrobili dobrze tą dobrą zmianą. Prezenty do tej pory codziennie odbieram :D

    ...inna sprawa, że odkąd się pełnia skończyła to jest jedyna czynność jaką tam robię...
     
  9. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Dobry wieczór
    Tak z czystej dziewczęcej ciekawości policzyłam roślinki potrzebne do nowych misji i wyszło mi coś około 550 000 szt 8). Ponieważ nie lubię siać to kombinuję jak to obejść ;), gdybym kupowała w czerwonym koszyku codziennie 1300 szt to miałabym te roślinki za rok i 3 miesiące:p i wydałabym na to ponad 400 mln sianogroszy :pa ponieważ tyle nie mam i marne szanse, że będę miała w przyszłości o_Oto sposób ten odpada xD. Więc misje poczekają na lepsze czasy xD
     
  10. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Ewa ... i właśnie dlatego, bardzo dobrze, że te misje zaistniały :)
    Przecież ktoś jakieś statystyki musi prowadzić, choćby po to, żeby sprawdzić, czy wprowadzony element gry, trafił w oczekiwania graczy i przyniósł spodziewany w założeniach efekt. Jeżeli 97% graczy pomyśli i policzy tak jak Ty to zrobiłaś, to w tych statystykach musi wyjść, że w konstrukcji Farmy wisi bezużyteczny bubel, będący przedmiotem zainteresowania 3% grupy najgorliwszych graczy ... żeby nie nazywać Ich fanatykami.
    To nie jest pierwsze, ani ostatnie doświadczenie, bo równie niedorzecznym jest zadanie 7 Zamków z piasku z marca 2015.
    Oczywiście, że jest ono do wykonania, ale wartość tego zadania to obecnie około 600 mln sianogroszy i ktoś, kto jest na tyle przedsiębiorczy i operatywny, że potrafił taką kwotę, czy jej krotność zgromadzić ... jest również z pewnością na tyle ogarnięty, aby nie zamienić jej na zasmolone 4 mln TPD, które ma z Bahamy w dobę. Znajdzie się ten minimalny odsetek graczy, którzy dla zasady i swojego świętego spokoju misję wykonają, bo tak chcą ... ale to, że ten odsetek jest minimalny, będzie z pewnością skrupulatnie zauważone i odnotowane.
    Dwa lata szczęśliwie mijają i równie niedorzecznego bubla jakoś nam nie zaproponowano.
    Podobny efekt powinien być odnotowany właśnie na tych misjach i dlatego wcale mnie nie martwi, że się pojawiły, a wręcz odwrotnie - widze same pozytywy. Pomyślano o starszych stażem graczach, założono wykonanie misji na przestrzeni 36 wysokich poziomów, więc rozciągnięto akcję w czasie, a to świadczy o tym, że przed Farmeramą jest dłuższa perspektywa ... i to sa te pozytywy, o których nie należy zapominać. Natomiast w mojej ocenie, należałoby również pamiętać, że jest to tylko propozycja, do której my mamy się ustosunkować, a producenci wyciągną z tego wnioski ... jakie to będą wnioski, zależy tylko od nas :)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zamki z piasku :p. Do tej pory jak tam zaglądam to xD:cry:xD a te 15 pand cyrkowych i 15 sułtanów w 7 zadaniu 8) Alee przypomniało mi to, że jeszcze mam nie zrobione tam złote i diamentowe misje z 4 zadania gdzie jest 25 ts-ów i się zastanawiam czy robić. Jakaś szansa na xxl-ki jest więc pewnie zrobię, ale reszty nie tykam :p

    Coś dla leniwych, którym nie chce się wymieniać żarówki, albo lampa wisi za wysoko :p

    [​IMG]

    Bry środkowe :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 października 2016
  12. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    Halloween nadciąga :) Wczoraj pan za mną wyłożył w sklepie na taśmę 12 pokaźnych, obklejonych uśmiechami dyń :) Wszyscy w pobliżu też się uśmiechali :)

    Dzień dobry, słoneczne.
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wróciłam od fryzjera :p Włosy krótkie, naelektryzowały się pod czapką. Moja głowa wygląda jak dynia :pxD:cry:
    Natomiast dyniogłowy szop bardzo mozolnie się na polach pokazuje... Chyba nie chce moich cukierków :p

    Okazuje się, że rafę z kredek da się zrobić:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. Kami

    Kami Ambasador forum

    Dzień dobry :)

    U nas Halloween jest zabronione :D:cry:xDxDxD Dostaliśmy bardzo odgórną "prośbę", aby zaniechać tego typu "zabaw", ponieważ to mąci młodzieży w głowach. Odgórność wierzy, że podejmiemy słuszną decyzję, a jeśli nie potrafimy takowej podjąć sami, to powinniśmy poradzić się rodziców, a na pewno pomogą nam wybrać prawidłowe rozwiązanie.
    Śmiać się, czy płakać?....
     
  15. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Olewać:D Ja mam odgórne prośby w głębokim poważaniu8) Zmieniłam sukienkę, a w sobotę idę na imprezę halloweenową:p

    Bry :)
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Gdybym ja była tym rodzicem, to już bym wiedziała co doradzić :DxD:)
    a dzisiejsza młodzież z pewnością nie da sobie wmówić, że to diabeł stoi za takim świętem8)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Wpuścić jednym uchem i drugim po chwili wypuścić i... dobrze się bawić na zabawie :p;) Dzieciaki swój rozum mają i tak nie było by ich łatwo przekonać xD:cry: Niech "góra " sama spróbuje a się przekona :pxD:cry:
     
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]
    No widzę,że nie jestem osamotniona.xD
    Ps. W domu stoją 3 dynie .A impreza jest tematyczna Wampiry i inni krwiopijcy .
     
  19. Kami

    Kami Ambasador forum

    Taaa... wypuścić jednym uchem... Po dobrej zmianie i wygaszeniu gimnazjów dużo nauczycieli pójdzie na bruk. Ciekawe, kto będzie chciał się znaleźć na pierwszej liście przeznaczonych do odstrzału...
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No cóż. Spotkałam sporo nauczycieli,którzy albo już dawno albo nigdy nie powinni nimi być. Pielegniarek i lekarzy równiez..;)