blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Próbowali:
    I nie pykło:
    xD:cry:xD
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    powiem Wam,że mnie klient nie wywala,nie zamula,wszystko gra ,przeszłam na klienta bo miałam dość przeglądarek własnie dlatego,że co chwila wywalało i w sumie nie dało się grać,echhh :( :(

    w kosciach jestem na 86 kroku i ponieważ bonusy w slotach działać beda jeszcze 23h to jutro rano chyba dosieję zielska i zgarnę Jaska jak się uda 8),zobaczymy jak bedzie szło bo srednia u mnie fatalna 141 :cry::cry:,trafiłam wszystko oprócz pokerów (1,2) :cry::cry:,event robiłam na szczęśliwych kościach z oaz ;)



    EDIT :

    to u mnie tak prezentuja sie itemy ze zbioru rannego bez 8 tańczących i bez dodatków do slotów ;)

    [​IMG]

    poukładane są wielkościami ;),widać jak ten nowy daje po oczach :D
     
    Ostatnie edytowanie: 13 września 2024 o 08:20
    agucha31, AladdinSane oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Z chłopakami z Supernatural to bym chętnie poświętowała :p:inlove::music: Szefa niestety nie przytulę, nie ma mnie dzisiaj w pracy.. co za strata :cry:xD;) No chyba, że się potem na drodze na niego napatoczę ;)
    no piękne widoki :inlove: taniec wymiata. U mnie było

    [​IMG]
    znaczy było o 2 bańki więcej, ale mi najpierw screena nie zrobiło a potem już jakieś bonusy przestały działać. Ale nie wiem jakie pnącza się odpaliły, no i bez tańczących z paska. ;)

    tiaaa, te ich naprawy to są w stylu: "zaufaj mi jestem informatykiem" 8) xD:cry:xD Normalnie aż dziw, że to jeszcze w ogóle chodzi :sleepy:
     
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    Benia no ...no piekny wynik,ja jestem ciekawa przy odpaleniu bonusów w sloty + wszystkie dodatki i pnącza ile to wszystko bedzie dawać PD 8)8),mam nadzieję,że BP nic na GT nie zatrzyma to i taniec wpadnie(2 ale dobre i tyle).Miałam zebrać tylko Jaśka ale .....ale tak jakoś poszło xD,177 gier,średnia 141 8)8)

    [​IMG]


    EDIT:

    trzymajcie kciuki,bo wystawiłam wszystkie TS na Farmie i Wyspie + 4 piccolaki ;),ciekawe czym tym razem mnie zaskoczą 8)8)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 września 2024 o 15:40
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No i pięknie poszło :D Gratki :) Ja dopiero 21 gierek zrobiłam, jutro mam zamiar zrobić całość ;) I bardzo dobrze zrobiłaś, trzeba było już iść za ciosem ;) Niech tylko ten dyniowy w tym piccolo siedzi :) Za ts też trzymam, niech dużo nowinek wyleci :)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    niestety ale TS i piccolaki zawiodły :cry::cry:

    z piccolo :kwieciste,bajkowe,chomicza,wielozadaniowiec :(,cienko,bardzo cienko 8)8)
    z TS jedynie na wyspie nowe drzewko 2szt a tak to dużo żółciaków :cry::cry:,dobrze ,że nowosci mam z eventu,echhh.

    Żółciaki wykorzystam w Alpach to nie będą zawalać paska.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  7. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    __________________


    i to by było na tyle!!


    [​IMG]


    [​IMG]

    _________________________________________________________________________________________

    średnia 115, ale ostatnie 60 gier, to już tylko szukanie "2"....
    nie udało się....

    regularność z jaką dwójki omijały moje kości -
    wiem, że to tylko "losowość", ale jak na 9 rzutów, (3 kolejki pod rząd) 45 kości nie dało
    ani jednej "2"!!!! to coś z tą losowością przegina



    z piccolo

    2 x tańczący
    1 x wielozadaniowiec
    1 x kosiarz!!


    ____________________________________________________________
     
    Ostatnie edytowanie: 14 września 2024 o 11:28
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    :D pięknie poszło, gratki :) Ja jestem w trakcie, 141 gierek za mna i jeszcze 5 tysi muszę uskładać. Pokery tylko dwa wpadły, właśnie z tych 2 i jeszcze z 3 reszta mnie omija łukiem. Losowość czasami dobija :sleepy: No i gratki też kosiarza, cenny nabytek :D

    Ech rzeczywiście, mogły się bardziej postarać :( Dobrze, że chociaż nowinka na wyspie wpadła:). O tak Alpy pożerają żółciaki w sporych ilościach to przynajmniej tam się ich można pozbyć :)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Śpicie? Czy orzecie na boczkachxD
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Nie śpimy,przynajmniej ja ;).Słucham co się dzieje na Śląsku :( i jest coraz gorzej,echhh :cry:

    Ewa -aweva55 jak tam u Ciebie?,Zła a u Ciebie ?,Aga -agula ? dziewczyny co u Was ??

    Boczne już zrobione ale tylko do itemu i to odrobina bo ....nie odkryte tygrysy,przeca to wszystko leży,trzymam dla wypadalców :p
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ewa no tragedia z tym deszczem. Trochę przydało by się u nas. Rozłożyło by się.
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie przestało padać ,wylazło słońce ;),nie bedę musiała ubierać chłopaków w kombinezony przeciwdeszczowe ;), nie lubię jak pada,zresztą chyba nikt nie lubi ale to co się dzieje na Śląsku to Aniu masz racje tragedia ,pozalewane domy i cały dobytek to jest przerażające i tak teraz może być co roku przez zmianę klimatu i ocieplenie a jak bedzie drożyzna :( :(
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    sa obszary w moim wojewodztwie gdzie obecna powodz jest tragiczniejsza niz ta,ktora byla w 1997 roku...przed chwila most w Glucholazach runal..Prudnik czeka na druga fale..tama w Jarnoltowku moze nie wytrzymac naporu wody z Czech i bedzie sie przelewac..sporo wiosek odcietych brak dojazdu
     
    -mala159- lubi to.
  14. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    nieźle przeskoczyło!!

    dzięki temu - na rodzinnej przepłaciłem - ale jest następny epicki!!

    2-3 wpisy "nienatemat" i ściera poleciała
    a że dyskusja na temat ściery też zabroniona, więc nastała cisza
    jak zawsze w takim wypadku
    ile można pisać "na temat"

    forum to żywy organizm a nie tekst z papierka po cukierku



    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2024 o 11:56
    agucha31, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ze spaceru własnie wróciłam ;) Na boczkach tylu ilu mogłam, zrobiłam, ale niewiele tego ;)

    Ech od wczoraj myślę o dziewczynach i co tam u nich :oops: Sytuacja jest koszmarna a na razie nie ma widoku na polepszenie :cry:

    U mnie dzisiaj słańce od rana a wczoraj tylko rano trochę deszczu było a tam taka tragedia :cry:

    niestety zmiany klimatyczne sa coraz bardziej widoczne i będzie tylko gorzej. :(

    skala powodzi jest tam przerażająca :oops: :cry:Trzymajcie się tam mocno :oops:

    miks idealny :D Gratki, lubię takie widoki :)
     
    agucha31, AladdinSane oraz -mala159- lubią to.
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję ,że wszyscy tam na Ślasku się trzymają 8) i ich nie pozalewało 8),

    ja z oaz dostałam cyber tygrysa to teraz mam 2szt i zastanawiam się czy wybudować róż czy do misji oddać,hmmm,cały czas się zastanawiam8)8)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że wszyscy są bezpieczni :oops: Jeszcze ta przerwana tama :cry::cry::cry:

    U mnie zawsze róż wygrywa, chyba nigdy tych misji nie zrobię xD

    Event wczoraj skończyłam, z 10 piccolo oprócz jednego kosiarza i może jednego genialnego reszta nie warta uwagi. Może nastepnym razem będzie lepiej ;)
     
    agucha31, -mala159- oraz Sookie lubią to.
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    U mnie konsekwentnie brak pokerów. No ani jeden w tej edycji. Chyba przestanę lubić grę w kości8)
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Coś bardzo słabo lecą pokery. U mnie na 197 gierek wpadły tylko 2, co zwykle to mi jednego brakuje do kompletu. Kurek pokerowy BP przykręciło. Ale już mi się nie chciało siać tylko po to by je próbować trafić . Lekkiego focha mam 8)
     
    agucha31 i Sookie lubią to.
  20. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    a propos "starych czasów", to zdarzyła się kiedyś daaaawno temu zabawna sytuacja....

    pewien niemiecki serwis internetowy, zapragnął napisać o sukcesie tej gry - w czasach kiedy wymiatała
    no i poprosił BP, o kontakt do TOP gracza w owym czasie, aby przeprowadzić z nim wywiad, w którym opowie o swoim zamiłowaniu do gry i sposobach jak grać, żeby osiągnąć tak spektakularny poziom....

    tydzień później gracz dostał solidnego bana - takiego "nie ma zmiłuj"
    wielomiesięczna korespondencja z BP przyniosła jednak rezultat w postaci zdjęcia blokady


    ______________________________