blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Aniu ja od dłuzszego czasu Alpozjady nie karmię wiązankami i koszykami bo mi brakuje a gałązki wyrzucam, bursztyn mam na styk,jak chce dać cukierasa to juz mam braki,z roslinami i owocami też tak mam,że chcą po 500-600 szt :( :(.
    Z Alpami jest tragedia a chciałabym do 40lvl dojść ale widzę ciemność 8)8):cry:
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja mam mniej poletek to mi nie zżera tyle na drzewka, ale bursztynu też brakuje i koszyczków i tych łopat nieszczęsnych :cry::sleepy: Z wieńcami też nie za wesoło. Gałązki faktycznie wyrabiają jeszcze, ale coraz więcej ich chcą. Ciężkie to szarotkowo.

    Faktycznie mogło być lepiej :(, ja florkowe ze skrzynek miałam na początku jak weszły a potem bardzo, bardzo długo nic dopiero na ostatnich DS wyskoczyło i teraz nie tak dawno. ale zawita w końcu, na pewno :)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  3. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    z 4 piccolo...

    2 x kosiarz
    2 x kwieciste

    parami
    może być, zwłaszcza te 2 kosiarze
    + piąty oprysk, jest komplet!!
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Mój brzuch spokojnie może duży rozmiar świętować :pxD:cry:xD;)
    ładne parki :D Krecik to każdy cenny :D O widzisz to możesz szaleć z opryskami ;) Muszę przed dożynkami jeszcze raz zrobić, trzeba będzie się zmobilizować :p;)
     
  5. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Wymęczyłam prawą stronę.:wuerg:
    Fajna ta nowa plansza.
    Opryskiwacz wylądował w pasku, a drugi - i z piccolo na polu z kolegami.
    Niestety... wielozadaniowcy również powiększyli swoje szeregi.
    Dostałam też robaczki x1 i nieumarlaka.
    No niestety, brak cylindra...
    O dyniowym nie wspominam, bo jego to mam max raz na rok(lub jak kto woli - raz na ok 200 - 250 sztuk piccolo), a ostatni wpadł jakoś w październiku - listopadzie, więc nie przesadzajmy z oczekiwaniami ;)
    Miłego dnia.:inlove:
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Gratki, prawa strona męcząca zwłaszcza jak się chciało machnąć na raz 130 gierek :sleepy: Ale chciałam iść za ciosem póki planszy nie zmienią. Tą nową to sobie wczoraj przetestowałam już na luzie :p Całkiem przyjemna :) Bo ta z Ingrid i świątynią drzwi przyprawia o wytrzeszcz oczu jak się tam coś szuka :cry:
    Czyli za jakiś miesiąc dyniowy powinien do Ciebie zawitać ;) To niech kolegę ze sobą weźmie bo w parze raźniej w jesienne wieczory :p;)
     
    agucha31, AladdinSane oraz -mala159- lubią to.
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wymęczyłam ten event do ostatniego piccolaka i teraz już sieję na 1 łące . Aż takiego parcia na oprysk nie mam . U mnie dla odmiany cylindry w przeciwieństwie do dyniowych dość często wpadają. Zameldował się też kumpel ale go kijkiem pogoniłam:p
     
    agucha31, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Pogoń porządnie, jesień za progiem, miśki powinny już spać a nie po farmach się włóczyć ;)
    U mnie cylindry i dyniowe mniej więcej po równo wylatują, chociaż wielozadaniowiec je chyba ostatnio ciut przegonił :p
     
  9. rafus77

    rafus77 Forumowy żółtodziób

    nie rozumiecie,ja mam koniec poziomu na bahamie punkty sie nie nabijają to po co mi pola na itemy! piszecie jakieś głupoty.
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    o dzięki :D Faktycznie jest. Wklepane. Przyda się na zaś :p
     
    agucha31, -mala159- oraz hlnrys lubią to.
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    właśnie przylazłam i miałam pisać o kodzie ,Ryś wyprzedziłeś mnie ;)

    Eventu tym razem nie robię 8),zuki już się pasą na Dzikiej,z TS niestety ale klapa :cry:

    bry :) :)
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Te misje ciekawsze w sensie potencjalna włóczkonoga z tych skrzyneczek, chociaż szanse pewnie niewielkie, przy zrobieniu wszystkich misji tych skrzyneczek chyba 4 można zdobyć? z koszyczkami 5? Ale zawsze cień szansy jest. Tylko czy ja mam wszystko co tam trza? :p Event zrobię, ale pomału bez spiny :)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Event też pewnie zrobię. Misje ok chyba posiadam wszystkie potrzebne zasoby:)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Zerknęłam i powinnam mieć już wszystko do misji. Brakowało kóz turyńskich ale dokupiłam :) Powinno się szybciutko zrobić ;)

    Dzisiaj u mnie w mieście strzeliła rura. Fontanna była podobno niezła. Skarbówka i urząd gminy bez wody. Jeszcze nie widziałam, żeby tak szybko naprawiali :pxD8)
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Misje już zrobione. Eventu jeszcze nie zaczęłam.Może jutro.Dzisiaj tylko rożsieję i tyle
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    mnie tylko została ostatnia misja -skarpetkowy raj -zabrakło jałowca :(,na targu czarno,chyba muszę wystawić drzewka 8)8)

    EDIT:

    jednak udało się dokupic drzewka i takie itemy zgarnęłam:

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2024
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no i pięknie :D włóczkonoga super, lwia paszcza też nie jest zła :)

    u mnie tak:

    [​IMG]

    czyli po jednym najważniejszym, żeśmy trafiły :D
    ja tez rozsiewam, ale tym razem bez wspomagaczy do sn w slotach bo mam bonusy dopiero odpalone rano na pd wiec nie wyrzucę, ale na spokojnie się rozsieje :)
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Benia grateczki :) :)

    ta słonica jest dobry item,18h ale ja i tak zbieram 1x dziennie,wystawiłam już nówki w Ozdobnym w sobotę będzie zbiór :) :)

    ja mam hamaczek :)
     
  20. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Bry
    ja jak zwykle z opóźnieniem wystartowałam.

    [​IMG]
    2 włóczkonogi wyciągnęłam ze skrzynek :music: