blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Norbi wyluzuj...
    Nikt nikogo do niczego nie zmusza.
     
    agucha31, Marrylan oraz -norbijas- lubią to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    dziwie sie Wam,ze podoba sie po raz kolejny w realnym zyciu zgoda na lansowanie nowego modelu czlowieka..momentami tak bylo
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A może należy przyjąć do wiadomości,że świat się zmienia? Że ludzie są różni i niektórzy chcą pokazać ,że isnieją? I albo ich zauważać albo nie. I tyle. Nie ma co się niepotrzebnie nakręcać. Kibicujmy sportowcom- bo olimpiada to ich wielkie święto.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mnie się nie podoba (a tolerancyjna jestem - tak mi się przynajmniej wydaje), inni też omijają z daleka a jeszcze inni pieją z zachwytu ale wszyscy mają prawo mieć swój gust i zdanie, a dopóki mnie krzywdy nikt nie robi to ze sobą niech sobie robi co chce, też ma niestety takie prawo.
    A świat nie od dziś ma różne "atrakcje" i te nowe modele tworzą sami ludzie, tzw. "fani", bo gdyby nikomu się nie podobało i nie robił z przykładowej kryminalistki - celebrytki, to nikt by "na głowie nie stawał" a jak widać jest jak jest. Wielu ludzi uwielbia sensacje, kontrowersje i innych kosmitów, widać ludzie się nudzą i czegoś im w tym życiu brakuje ;) .
    I tak w obecnych czasach nie jest tak tragicznie, kiedyś np. w takim Rzymie tłumy były żądne krwi, te wyścigi rydwanów czy inne walki gladiatorów na śmierć i życie, im więcej krwi tym lepiej dla uciechy władzy i publiki, to dopiero był dziki świat.
    Dla mnie najważniejsza jest rodzina, pilnuję własnych, życiowych wartości i dla ludzi i zwierząt staram się być człowiekiem, a "kolorowe ptaki"? nie sobie latają :p

    Celin Dion jak zawsze cudowna :inlove:
     
  5. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a pomyslalas jakie moga byc skutki tych zmian? dokad one nas zaprowadza jesli bedziemy zezwalac i przymykac oko na wszystko bo trzeba byc tolerancyjnym..moim zdaniem jest kwestia czasu jak runa wszystkie swietosci.....
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    a ja powiem tak,swój wiek mam(emerytka zaraz bedzie 7lat),zawsze byłam tolerancyjna i ....i nie przeszkadza mi to jesli jest zrobione ze smakiem ,ogladałam nasze polskie DRAG QUEEN -uważam,że superrr program -moje zdanie i czekam na ....II odcinet tego programu8).

    Ceremonia czasami dłuzyzny ale całość na + ,duzy +.Każdy ma prawo do miłości i życia tak jak to sobie wymarzy,nie przeszkadzajmy im tylko,w drogę nam nie wchodzą,oni mają swój świat,który ich akceptuje a jesli i Ty go zaakceptujesz to bedzie ok.

    Celine obłędna,zresztą nasz też <3 ,uważam tylko ,że za mało pokazali naszą reprezentację,czekam na pierwsze medale,kto to bedzie ....,jeszcze chwila i siatka kobiet,jak sobie poradzą ....

    Benia w LA to ja czekam na biegi,skoki,rzuty,w sumie całość bo tu mam bardzo mocną ekipę(mam nadzieję,że medalową)

    Eventu żadnego nie robię,hamaczek :) :)

    EDIT:

    Norbi -nie runą ,nie runą.zauważ,że niestety ale młodzież teraz jest zupełnie inna,to jest skutek wychowania bezstresowego(echh).Teraz patrzą i żyją z dnia na dzień.Ja byłam nauczona żyć inaczej a mój syn .....żyje dniem dzisiejszym (34lata) a wpajałam mu inne wartości.Wybierają sami jak chcą żyć.
     
    agucha31, Marrylan oraz -norbijas- lubią to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bezstresowe wychowanie jest glowna przyczyna tego wszystkiego co sie teraz dzieje...kogo oni beda szanowac? jak samych siebie wiekszosc nie szanuje????....
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Norbi ale kto do tego doprowadził,my sami ,no kurcze,no nie mów mi,że nie.Doprowadzilismy sami,chociaż ja powiem,że syna trzymałam.... niestety krótko i co i [ciaaach].On ma inne podejście i koniec,właśnie żyje dniem dzisiejszym i nic na to nie poradzę,ale jest tolerancyjny bo to mu wpajałam,że ludzie są różni i może przejśc obok obojetnie ale nie może Go palcami wytykać.Jest taki ,że jeśli by trzeba było to by stanął w obronie,nie pozwoli słabszym zrobić krzywdy.Oceń teraz źle czy dobrze.

    To słowo jednak jest nieodpowiednie, usunęłam
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 lipca 2024
    agucha31, Sookie oraz Marrylan lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Co kraj to obyczaj, są różne religie i kultury, dla nas co niektóre nie do przyjęcia ale każdy powinien pilnować i dbać o "własne podwórko".
    Kiedyś np. taka minispódniczka to już był wstyd i hańba ale tak jak wyżej napisała Sookie - świat się zmienia.
    Najważniejsze żeby jeden drugiemu nie robił krzywdy a jak wygląda i co ze sobą robi to już jego sprawa. Nie ma co też oceniać książki po okładce, czasami warto poznać człowieka bo może się okazać, że pod tatuażami na całym ciele kryje się naprawdę wartościowy człowiek.
    Wiadomo, że są też różni fanatycy, itp.. ale zawsze tak było, to nic nowego, a na różne "nowomody" duży wpływ ma społeczeństwo, nie będzie zainteresowania i "followersowania" to i pięć minut "artysty" przeminie ;)
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wiesz co bezstresowe wychowanie to nie jest jak wielu hmm nie wiedzących mysli pozwalanie dziecku na wszystko . To jest stawianie granic dziecku ,tłumaczenie i przede wszystkim nie stosowanie kar cielesnych.
    Dziecko musi wiedzieć ,że przekroczenie pewnych granic będzie karane. Nie biciem, ale karami dostosowanymi do wieku dziecka . Rodzice ,którzy znają swoje dziecko będa wiedzieć co będzie najbardziej skuteczne.
     
  11. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a Ty wiesz ,ze jeden tworcow tego wychowywania przyznal po 20 latach,ze projekt byl nieudany i jest winny przeprosin rodzicom..w jednym z wywiadow przyznal nawet ,ze czesc projektu byla sponsorowana przez koncerny tytoniowe...
    mowie o panu W.R. Coulson
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ja zawsze najbardziej na LA czekam, lubię :inlove: Ekipa mocna jest i liczę na kilka medali a może więcej niż kilka :) Mocno trzymam kciuki za naszych :D
    Event mi się ciągnie ale brnę pomału do przodu ;)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Wiem o kim mowa. Ale pierwszym prekursorem zasady,żeby jednak dziecko traktować podmiotowo był Benjamin Spock. Z tego co wiem nikt go nie sponsorował....
    A jeśli chodzi o tzw szacunek- to jest cos co trzeba sobie wypracować. Nie dostaje się go za bycie starszym.
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No właśnie to "trzymanie krótko" czasami daje odwrotne rezultaty, wiem po sobie i nie tylko. Im krótsza "smycz" tym większy zryw jak tylko jest możliwość a wiemy też, że ten "zakazany owoc" najlepiej smakuje ;)
    Super jak chociaż te podstawowe wartości dzieci z domu wynoszą, ale na wybór życiowej drogi to już rodzice za dużego wpływu nie mają i albo to akceptują albo tracą kontakt, ja wolę to pierwsze choćby nie wiem co ;)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    ...a co do Spocka zarzucano by wiele min. podwazanie autorytetu rodzicielskiego,wpajanie egoizmu...zreszta pod koniec swojego zycia zmienil podejscie do swoich dotychczasowych pogladow bo wydal przeciez ksiazke prezentujaca konserwatywne poglady na temat wychowywania dzieci..wiec moze zrozumial jak wielki popelnil blad..tylko bylo mu nie dane przyznac sie otwarcie do tego.....
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nasza dyskusja jest bezcelowa. Wychowałam swoją córkę bez bicia,krzyków , z poszanowaniem tego,że jest odrębym człowiekiem ,mogącym myśleć inaczej niż ja. Stawiałam granice i byłam konsekwentna przy egzekwowaniu obowiązków . Wyrosła na wykształconą tolerancyjną osobę . Jestem z siebie dumna.Sama byłam wychowywana w strachu przed biciem, krzykami i przysięgałam sobie,że moje dziecko nie będzie tak upokarzane.
     
  17. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bo rodzic musi wiedziec co chce przekazac;):)
     
    agucha31, Marrylan oraz Sookie lubią to.
  18. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    ...a wczoraj nie miała zacząć się pełnia?....była?
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    kalendarzowa miała być a nie było, zwykle zapominam ale jak rano zbierałam itemy na pełni to zamknięte było, ale w OO o pełni też nic nie widzę ;) Coś tam w BP im się zapomniało.
     
    agucha31 lubi to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    W zgaduli są plotki o G&T.
    Myślę że dadzą na początku miesiąca razem z pełnią.
     
    agucha31, -mala159- oraz AladdinSane lubią to.