blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xD:cry:xD no ba, kudłatego zabrali ze sobą to wierzby zostawili xD Gorsze niż dzieci xD
    Do kudłatego jakaś sunia chodzi z piętra wyżej :p Ale Skipper średnio zainteresowany, ponoć najpierw warczał ale teraz już koleżanka xD
    Teraz deszcz to pomidory i ogórki się same podleją 8);)
    Ostatni zbiór dojrzewa, mam jeszcze 86 GT do wydania i może coś jeszcze się doskłada :)
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Znowu zatrzaśniętaxD
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A dzieńdobry. Bardzo mi się spodobała czasówka. Obrobiłam się w godzinkę:p
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Zatrzaśnięta w labiryncie wachlarzowych kręgów:p. Uff się wydostać stamtąd to nie lada sztuka ;)xD

    Gratki :)Też ją na pierwszy ogień wzięłam, został mi arbuz i ignam. W międzyczasie rozsiałam badyle. Na noc już będzie po misji. :) Gorszy event, sporo zielska chcą :oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 25 lipca 2024
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No gorszy. Nagrody też niczego nie urywają ale w sumie to co robić na tej farmie?
     
    agucha31, Marrylan oraz bona53 lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No nie urywają, ale gałązki kolekcjonuję to się zrobi ;) No i dokładnie, co innego na farmie robić? Eventy, co by w Alpy za często nie zaglądać :p;)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie ma nikogo? Wszyscy na grilu ?
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Niektórzy wrócili z wielkiego miasta po wyczekaniu się pod gabinetami lekarskimi. Kiełbasek niestety nie mieli ale za to żelem gdzieniegdzie posmarowali xD:cry:xD;) Ludzie się dziwnie patrzyli jak na tablecie siałam badyl xD:cry:xD
     
    agucha31, -mala159- oraz hlnrys lubią to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Grill się przedłużył.. Niestety nie mnie. Ja ostatnią dobę w pracy spędziłam:sleepy:
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)
    Ewa nie grill tylko zaczęła się Olimpiada i trza na naszych popatrzeć,na razie Iga i Siatkarze do przodu,zobaczymy co dalej.
    Ja czekam na LA to mnie najbardziej interesuje :) :).
    Jutro graja Siatkarki ;)

    a teraz mam pytanie kupujecie jakieś jaja ? bo ja myślałam o Lulku i Imprezowa mysz (nie mam ich),zreszta wiecej z tej wyprzy nie mam ale też mam ograniczony budżet 8).

    Benia co tam dzisiaj Świętujemy ??
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Grill nie ale imprezka na pożegnanie emerytek już tak ;) Totalny brak zasięgu, jestem w tyle z badylem.
    Ewa, mam nadzieję, że była najbardziej spokojna jak to tylko możliwe.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2024
    agucha31, Sookie oraz -mala159- lubią to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Udało mi się usłyszeć i zobaczyć przepiękny Hymne à l'amour w wykonaniu Celine Dion
     
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ewa ogladałam do konca ,przepiekne wykonanie i Celine obłędnie wyglądała,ale teraz właśnie na MAX-e oglądam powtórkę otwarcia bo ....niestety ale miałam wnusię u siebie i patrzyłam jednym okiem (syn zakładał mi umywalkę w łazience do ....23 :( :( ),echhh
     
    agucha31 i Sookie lubią to.
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dla mnie Celine jest pierwszą bohaterką tych igrzysk. Będąc tak cięzko chora tak zaśpiewała,że łzy stawały w oczach.
     
    agucha31, bona53 oraz -mala159- lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też czekam na LA i Anitę :inlove: Oby Iga i siatkarze dalej do przodu po złoto :D

    Jaj niestety nie kupie... bo nie mogę, wszystko już mam :p
    O szkoda, że tego kremu brulee na imprezce nie mieli :p
    na żywo mnie ominęło, ale nadrobiłam, Celine była fenomenalna :inlove: Ślicznie wygalała w tej sukni, czysta przyjemność słuchania i oglądania :inlove:
     
    agucha31, -mala159- oraz Sookie lubią to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    momentami bylo ohydnie.....
     
    -mala159- i bona53 lubią to.
  17. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Było ...inaczej. Przedstawiali Paryż jako miasto miłości, chyba każdej prawnie dopuszczalnej. Może nie jesteśmy jeszcze gotowi na tyle tolerancji. Ale ogólnie- było pięknie .
     
    agucha31, -mala159- oraz grakula16 lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    pokazano swiat w ,ktorym nie ma zasad,prawd moralnych i innych rzeczy ,ktore pozwalaja nam byc czlowiekiem,mezczyzna i kobieta..a nie ....ono jenu
    zachodnia kultura zmierza ku upadkowi
    edit...
    zreszta o jakiej ty tolerancji mowisz? nasmiewanie sie z obrazu..religii katolickiej jest ok??? ale prawda o pewnym przekazie muzycznym juz nie??
    przeciez pan J.otwarcie mowil jaki jest przekaz tego notabene fajnego kawalka
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lipca 2024
    agucha31 i bona53 lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Hmm przypomina mi się szkoła i powszechne "co autor miał na myśli" Każdy widzi to,co chce zobaczyć. Ja widziałam przede wszystkim piękne widowisko.
     
    Ostatnie edytowanie: 28 lipca 2024
    agucha31, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jasne...ciekawi mnie tylko co bys napisala gdyby zamiast wieczerzy na tapete wzieto cos z kultury blisko wschodniej..czy tez bys pisala o pieknym widowisku czy moze bys sie podpiela pod ich oburzenie
     
    bona53 lubi to.