blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Wprawdzie na czerwono nie byłam, ale do takiego jednego fajnego lasu miałam blisko :p;)

    xD:cry:xD wchodzę za wszystko :pxD;)


    Aniu dziękuję :inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lipca 2024
    agucha31, -mala159- oraz hlnrys lubią to.
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ja również dziękuję:inlove::music::inlove:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    92 ułożone kawałki ale musiałam jaśki zapędzić do roboty bo cienko z wylotkami.
    a na balkonie chłodek przyjemny :inlove:
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Puk,Puk
    Nikogo nie ma... układają szmatkixD
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ha, moje święto :p Mam bardzo duże drugie oczy xD
    tiaaa i parawany z nich szyją xD:cry:xD;) Jestem w połowie drogi do pnącza :p
    Ciepełko, ale wiatr i chmurki ratują sprawę :)
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    Ja chyba nie potrwfię robić eventów,ten zrobiłam w piatunio wieczorkiem a teraz juz powoli pykam bo jeszcze chce fanty zabrać,do tej pory drapnęłam:piccolaka,1z bonusami i 2szt z bomusami I została jeszcze jedna ;).
    Wczoraj z chłopakami byłam na RODOS ;)

    [​IMG]

    Kris szalał z jabłkami i nawet 3/4 schrupał 8),chłopak po czerwcowej chorobie już doszedł do siebie ale zmieniłam klinikę i lekarza 8)8).
    A teraz pytanie do Was kto mnie nauczy robić eventy po woli i bez pośpiechu, bo ja jak bym siedziała na rozżarzonych węglach tak się spieszę xDxD

    do tej pory ułożyłam 343 kawałki 8)8)
    [​IMG]

    63GT brakuje do zgarniecia skrzyneczki ;),najwięcej miałam 47GT(mało:cry:)

    EDIT:

    z piccolaków wylazło:nieumarlak,cylinder i zabawa w wodzie(jeden piccolo z sezonu)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2024
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dotarłam do pnącza. Sieję tylko na 1 polu . Szkoda mi ściągać drzewka z lasu
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    :D:D:inlove: Ładne masz to RODOS :inlove: Chłopaki mają się gdzie wyszaleć :D Słodziaki :inlove: Dawno temu miałam sunię Sonię uwielbiała jabłka :D wszystko co spadło z jabłonki było wymiecione xD

    Kudłaty za to w basenie własnym przesiadywał xD:D;)

    [​IMG]
    Ja zawsze na piechotę to się przyzwyczaiłam ;) No chyba, że kości albo łowy to mus przyspieszyć :) Też będę do końca siać, szkoda skrzyneczek, na razie zgarnęłam piccolaka i tą z farmerskimi bonusami, gt tak 23 do 40, raz się udało 86 :inlove: Ale to był złoty strzał :p Leć do skrzyneczki może akurat coś fajnego tam będzie :)

    Ja lada chwila pnącze zgarnę, 233 z 245 jest ;) Gratki pnącza :)
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2024
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Picolaka też już zgarnęłam. Mam juz oba ,teraz tylko skrzynki do wzięcia. Ewentualnie jak wystarczy czasu to żetony
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no i pnącze już mam teraz pomału do piccolo :p:) Mam nadzieję, że z Twojego coś fajnego wyskoczy :)
     
    agucha31, Sookie oraz -mala159- lubią to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Na razie ich nie wystawiam. Poczekam ,aż zrobi mi się trochę miejsca dla nich
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja wystawiałam na słonecznikach, ale mnie podkusiło dać tam baobaby ze skarpetą bo na leśnej już nie było miejsca :cry:. 4 mam uzbierane w pasku, jeszcze zgarnę tego za 275 łatek i może gdzieś upchnę :oops:
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nauczona doświadczeniem nie wystawiam już picolaków na polach ale tylko albo w ozdobnych albo na wzgórzu.
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Kiedyś wystawiałam na polach, ale za dużo miejsca zajmowały te rzeczy których nie mogłam od razu usunąć. Zgarnęłam piccolaka za łatki, wywaliłam na chwilę skarpetowe ze słoneczników i postawiłam. Wyleciało: 2x parasolka, 1x nieumarły, 1x uczeń ingrid i 1x genialny. Tragedii nie ma, przynajmniej miśki i kijki ominęły :p

    Coś się chyba znowu certyfikat farmerski zepsuł bo farma na chrome działa tylko na incognito a tak wyrzuca że certyfikat nieważny
     
    Ostatnie edytowanie: 22 lipca 2024
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ło matko. Ale tu pusto
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Wszyscy po uszyciu z łatek stroju Włóczykijowi wyruszyli z nim w świat ;)


    Przytargałam poczęstunek ;) Licznik mi się przesunął, w papierach lat przybyło to coś na ochłodę zostawiam :)

    [​IMG]

    Event jeszcze męczę, ostatnia skrzynka została do wzięcia, powinno się udać :)
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lipca 2024
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    Benia wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj <3 <3

    działeczka jest nie moja ale mojej kuzynki i czasami jeżdżę z chłopakami :) :),
    Ja wczoraj skończyłam sianie koło południa,juz mi się nie chciało ale zgarnełam aż z nadwyżką:piccolo,skrzynki z bonusami,SP ,kupon 1h i 1x super nawóz Zoski i zostało 7GT,niech sobie leży.
    W Alpach jeszcze odrobinę działam bo miałam wykupione zbieraczy to szkoda mi było nie wykorzystać,za 7 dni przerwa :)
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeszcze trochę sieję badyla na żetony. Ale dzisiaj juz kończę, Alpy- no chcę powiększyć Słoneczniki ale jdzie mi jak po grudzie :sleepy:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :inlove::inlove::inlove: 5 z przodu się zbliża ale jeszcze trochę zostało :pxD;)
    super, że masz gdzie wyskoczyć czasami a chłopaki się wybiegać :)
    Moi pojechali teraz na Chorwację i zostawili mi pod opieką 5 ozdobnych wierzb, żebym podlewała. Dzisiaj jakieś gąsienice je chciały zeżreć, masakra :oops:xD Niech oni już wracają xD:cry:xD;)
    W Alpach mam wykupionych pomocników do drzew i łażę tam puki są, strasznie powoli to idzie :sleepy:

    Też bym chciała, ale one są mega męczące :cry::sleepy: Żeby choć ciut szybciej te APD się zdobywało, do drugich słoneczników jakieś 2 lata mi zejdzie :cry:

    Ja jeszcze około 30 GT chce dociągnąć do ostatniej skrzynki i będę zadowolona :)
     
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Widać , że się urlopujeszxD
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.