blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    ja też oszczędnie chlapie sn, jak mnie już konkretnie przyciśnie z wypadalcami albo ławy są czy kości to wtedy nie ma rady, ale tek to staram się na piechotę, nie znasz dnia ni godziny jak BP wyskoczy z czymś i trzeba będzie mieć zapas ;)

    Item po podrasowaniu ma konkretne % :D myślę, że z dopalaczami będzie ładna sumka :D
    Takie hodowlane mega lubię :inlove: 3 minuty i po evencie :p Szkoda tylko, że zniżek nie dali.
     
    krasnoludek10, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  2. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to dzisiaj :
    [​IMG]

    przerzuciłam baobaby na Słoneczniki i teraz przerwa od Alp,tylko co ja bedę robić 8)8),bedę zaglądać ;)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    pomysł fajny, bo nie raz chciałam przejść na koniec i musiałam się przekopać przez stos gałązek :sleepy: Wtszukiwarki itemów też bardzo brakuje :cry:

    :D:D:D super, gratki wielkie :inlove: To słoneczniki prawie odkryte całe ;) Odpocznij trochę a potem wspinaj się dalej :) No i wiadomo, że koniecznie zaglądaj ;)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Benia jeszcze w sumie aż 3 części do odkrycia na Słonecznikach :cry::cry:,se BP wymysliło odkrywanie co 5lvl jesli się nie mylę ale muszę już od nich odpocząć,eventy też robię wybiórczo ,teraz stwierdziłam,że bedę je robić jak bedzie bardzo dobre pnącze lub....itemy petarda 8)8),bo szkoda mi się bawić 7 dni i siać ,siać,siać a żeby skonczyć w 24h używając dobroci to .....to musi być petarda :) :D

    Słoneczniki u mnie wyglądają tak:
    [​IMG]

    i oczywiscie cała leśna w baobabach z SN ;) ,a teraz idę odkryć TS na farmie,ciekawe co dostanę 8)8)

    EDIT:

    no jakby mogło być inaczej,jak mnie te klony kochają :cry::cry:
    [​IMG]

    z zagród też kicha,3 żółciaki i to nawet mleczarnia,no jakaś masakra :cry::cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lipca 2024
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Słoneczniki już całkiem ładne :inlove: U mnie dopiero pierwsza strefa xD No tak też coś mi się widzi, że co 5 poziomów, gdyby tylko tak mozolnie tego APD się nie zdobywało :cry:

    Kurczaki powinni te klony i żółcie wywalić przynajmniej dla wyższych poziomów, to jest masakra :cry:
     
    agucha31, Sookie oraz -mala159- lubią to.
  7. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A u mnie w Alpach dopiero 32 lev. Mam wrażenie,że do 35 to tak jeszcze z rok będę się wlekła...Event skończyłam ,pnacze wisi
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry:)

    [​IMG]

    32 to i tak super przy moim 25 :pxD;) Może w końcu coś dadzą żeby więcej APD zdobywać i wbijesz szybciej :)
    Gratki :DJa z eventem pomalutku :p
     
    agucha31, -mala159- oraz Sookie lubią to.
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Koniec odpoczynku. OtwieramxD
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Też się dowlekłam. I po raz kolejny tego lata błogosławię sama siebie za kupno klimatyzatora. Wydatek niemały ale było warto
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Aniu na oścież wszystko, okna, drzwi, komin i nawet mysie dziury ;) Idzie się roztopić :sleepy:

    U mnie właśnie wczoraj pan był oglądać gdzie i jak zamontować, powiedział, że do końca lipca będzie klimatyzator. Czekam z utęsknieniem :inlove: Klimatyzator w taki dzień to zbawienie.

    Event skończyłam rano, pnącze działa :)
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Dzisiaj pogoda nieco odpuściła. Chłodniej ale mówią,że chwilowo
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Mnie skoro świt obudziła potężna burza, potem się ochłodziło. Mam nadzieje, że pan z klimatyzatorem się pospieszy :oops: Upały na pewno jeszcze wrócą. Kudłaty po spacerze wlazł cały do starej piaskownicy młodego, gdzie ma nalane wody i za nic go stamtąd nie wyciągnie :p co normalnie tylko łapy zamacza.

    Na jutro posiałam iksorę, tylko żeby rano z rozpędu nie zebrać :oops:
     
    agucha31, Sookie oraz hlnrys lubią to.
  14. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    eventu na Baha nie tykam - demolka nie wchodzi w rachubę
    wypadajek pilnował nie będę
    jeśli nie mogę zrobić eventu w czasie działania przyśpieszaczy SN (6godz.), a wypadajek dorobić 1 sek. szarłatem, to nie moja bajka

    słońcem to ja się już cieszę od tygodnia....

    i taka kaczka wyskoczyła dzisiaj - pewnie z jakie∆ś skrzynki
    mogła wyskoczyć z koła?
    za gorąco, żeby dociekać skąd....


    [​IMG]


    przyda się, ale do czego i kiedy??.....

    _______________________________
     
    Ostatnie edytowanie: 17 lipca 2024
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    * podejmij działanie, zainspiruj zmiany, uczyń każdy dzień dniem Mandeli.
    Gratki, kaczka niczego sobie:) Pewnie ze skrzynki ze złotymi zwierzętami, na kole już dawno nie widziałam najwyższych kolorowańców ;) Może niedługo dadzą neonowe kacze pióra to się przyda :)

    Ja właśnie odpoczywam od słońca, dało popalić to nawet się cieszę tą chwilą wytchnienia ;)
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Widać,że wszyscy zmęczen upałami. Nawet mało komu się chce pisać na forum. Inna sprawa,że userów ubywa...
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    wszyscy nad morzem czy innym jeziorkiem ;) Wakacje i upały większego lenia powodują, ale userów ubywa, po targu widzę, ofert bardzo mało i coraz więcej szarości.
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Podwajam stawkę.8)
    xD:cry:xD
     
  20. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum