blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    on z eventu slodka goraczka...wtedy pisalem,ze mamy cos lepszego..musialo ci to umknac bo strategia zbioru w punkt ciagle przewaza;)
    a zdobycie zblizone do jaskin
     
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum


    Benia grateczki,no superrr sypnęło bonusikami :) :) ,
    mnie jeszcze sypnęło 1x drzewka i 1x zwierzaki ;)

    Ja to czekałam na ta 300% i wreszcie przylazła,jedna bo jedna ale zawsze ;) do tego w złoty slot 100 i juz jest 400 :D ,niebieskich mam ponad 550szt +380 skrzyka koła to razem niebieskich mam ponad 900 ,to mogę kręcić i kręcic ale chyba bede na kliencie kręcić bo te wszystkie bonusa to właśnie wykręciłam na kliencie 8)8),nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale na przeglądarce to wogóle koło milczało :(

    Z Bunią polatałam już 78 razy i jeszcze zostało mi zielska na ok.20 przelotów ;) ,wykupuje co się da ze sklepiku 8)8),TS zwierzakowe wszystkie:)
    Jak ukrecę wszystkie koszyki to wystawie TS zwierzakowe i drzewkowe na Wyspie 8)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Działaj z kołem na kliencie, może tam łaskawsze już będzie :) 300% ma moc i trzeba wykorzystać na maxa ;)
    Ja mam 38 koszyczków z misji jeszcze z 4 tyś zielska i będzie całość. Zaraz ruszam z tacką :p;)

    A jaki Kris wiosenno-letni :inlove::inlove::inlove::D
     
    krasnoludek10, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No ciut później nadrobie zaległości i poczytam co sie działo
    ale pierwsze co dziewczyny bardzo dziękuje za prezenty podczas G&T no i wybaczcie ze nic nie zostało nikomu wysłane :(
    No ale o co chodzi co jak to coś królowej sie pomyliło? co ona tu robi?
    Ech no nic nie ogarniam :(
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O jak moje piękne oczka się cieszą, że Cię Aguś widzą :inlove::D Nie ma za co taki drobiażdżek mały ;)
    Królowa to taka zapchajdziura, też nie ogarniam po co ją upchali teraz na te 2 dni o_O Bez pnacza i nawet jednego itemu, takie byle tacką pomachać ;)39 gierek mam zrobione, ze sklepiku kapibary i drzewko wzięłam
     
    krasnoludek10, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No właśnie tak sie zastanawiałam co ona robi tutaj chyba słonko przygrzało zbytnio Ech ja to mocno w tyle z eventami :(
     
    krasnoludek10, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dali po to, żeby gracze nie psioczyli na błędy.
    Zobacz co się działo kilka dni przed królową.
    Zawiechy, zamulenia i cały ten cyrk z płynnością.
    Dali królową, która jak widzę całkiem hojnie sypie.
    Czy widać gdzieś skargi na działanie gry?
    Nie widać, a przecież gra 'działa' jak działała.
    Mają w centrali niezłego Czerepacha.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Jednym słowem przekupstwo ;)
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Muliło, że masakra. Tiaa postanowili zająć graczy Królową. I nawet ja podkręcili, bo faktycznie całkiem hojnie sypie. Czerepacha to oni prosto od nas zwerbowali 8) :pTaki chytry plan wymyślić8) Zwykle w takich sytuacjach mini g&t odpalają, ale tyle co się skończyło xD:cry:xD

    Z królową byś się musiała spieszyć, mega krótka, chociaż szału w nagrodach niema, tyle co się nałapie. Telewizyjny jeszcze chwilę trwa.;) Ale od jutra zniżki i BB to będzie można troszkę poszaleć w oazach :)
     
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witaski bobaski :)
    ej tam nie narzekajcie;) gra działa jak ta lala królowa sypie nawet dość dobrze :D a czy karnawał w czerwcu czy w grudniu mi tam wsio równo xD ewenty po mału dziubie :p
     
  11. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xD

    Aga bo to jest coś jak letni festyn królowej :p
    bo wiesz ona taka skąpo ubrana ;) chciała latem do nas zobaczyć jak to jest gdy słoneczko praży [​IMG]

    jak masz możliwości bonusy itp to warto się załapać na królewskie fany :)
    ***
    U mnie po wizycie u królowej
    żuczki mi dała na koniec prezent niespodzianka :inlove:

    Wpadłam Was obudzić :D królowa czeka :p
    Dzień dobry [​IMG]
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja też już skonczyłam z królową,98 przejazdów ;),wykupiłam to co potrzebowałam,zostało 15GT,teraz wystawiłam TS na farmnie i czekam ......,na wyspie same starocie i jak zwykle żółciaki :cry:

    bry w ten upał :) :)
     
  13. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    Królowa się naparadowała!!

    ze sklepiku mam wszystkie drzewa, skrzynki i te lepsiejsze zagrody....
    i wystarczy

    nie powiem, hojna była....


    [​IMG]

    _________________________________________________________________________________________________


    przy okazji demolki....

    27 potencjalnych kapibar
    24 kukuje??, :p:p
    longany i topole....


    [​IMG]



    _________________________________________________________________________________________________
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2024 o 11:02
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    :D Pięknie Królową oskubałeś ;) I niech tam chociaż parę kapibar i kukii wyskoczy :) Królowa nawet ładnie sypie.

    U mnie 86 gierek, ale wczoraj tak około 2-giej przy okazji polowania na szefa kuchni wpadło +100% to jeszcze 2 zbiory zrobię ;) Mam nadzieje, że na farmie chociaż cos fajnego wyskoczy :) Wykupiłam wszystkie zagrody i drzewka, skrzynki z bonusami i zobaczymy na co na koniec jeszcze starczy ;)


    :D:DPo prostu Królowa wymarzła w tym grudniu i się przeniosła na cieplejszy termin xD ;)Telewizyjny jeszcze 5200 zielska potrzebuje, ale jeszcze 2 zbiory z +100% będą to się podgoni. Potem wszelkie ts wystawię :p Agniecha gratki żuczków :D
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    niestety ale żuków brak :( :(,ale za to wylazły 2x nyssa leśna czyli w sumie mam 4szt,nie obeszło się bez klonów,te zawsze się muszą wcisnąc :(,zagrody to pomarańcze i żółcie :( :(,dobrze,że chociaż mam jedne kapibary od Królowej,echhh,teraz TS się buntują :cry::cry:
     
  16. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    nie ma na co narzekać - fanty w sklepiku konkretne
    jeszcze zobaczymy co z TS-ów wyskoczy
    8)
    ....


    żuków brak,
    i tego kucharza też nie wykręciłem....

    edit.

    z TS-ów dwójkowo>

    2 x kapibara (mogło lepiej)
    2 x kukui
    2 x longan
    5 x róż

    ______
     
    Ostatnie edytowanie: 30 czerwca 2024 o 17:20
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Szkoda, ale nysski fajne :D Klony to już plaga, zawsze się musza wepchać :cry: Kapibary może jeszcze będą w sezonie ;)

    ja wczoraj na kucharza polowałam i jeden się trafił, ale trochę wejściówek poszło. Potem już nie kręciłam. I w ogóle mega mało jackpotów miałam.:oops:
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No to omineło mnie to :)
    Tylko kiepsko troche trafiła w pogode ;)
    Ale niestety brakło czasu zeby cos podziałać :(
     
  19. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Cześć:)
    Czepiacie się królowej, że terminy jej się pomyliły...
    Ja miałam jakąś ofertę zakupową z bałwankami i śniegiem...
    Ofertę pilną zresztą... nic dziwnego, mogła stopnieć w każdej chwili :p
    Królowa jednak robiłam, akurat chciałam "na szybko" zrobić telewizyjny.. to i królowa się załapała.
    Nie mam i tak co robić na wyspie (asyminy są na emeryturze), to posiałam pod królową.
    Czy ona taka hojna? To nie wiem.. z dopalaczami jestem do tyłu, kilka nowych zagród wpadło, ale i tak by kiedyś wpadły.
    A jeśli nie.. to bym nie płakała, bo oprócz nyssy to nic mi się nie podoba. Nyssa (jeśli dobrze pamiętam nazwę - rude drzewko) śliczna.
    A z piccolo parasolka.
    Lubię parasolki, powoli zmieniam się w potentata, bo zajmują mi już pół ozdobego.. top pd niech się trzęsie xD
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    i tu się cieszę, przynajmniej oszczędziłaś trochę nerwówki ;)

    mogła przyjść do mnie upał dzisiaj i prażyło jak trzeba :pxD;)

    :D żeby bałwanki teraz wyciągać? Serca nie mają :p;) No chyba, żeby na dinusiu jeździły ;)Nyssa jest śliczna :inlove: Ja w ogóle lubię rude drzewka a to wyjątkowo im wyszło :)
    Z mojego bajkowe źródło, no w końcu BP chce mi dać chwilę wytchnienia w wodzie xD
     
    -mala159-, krasnoludek10 oraz agucha31 lubią to.