blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Sama się zdziwiłam, bo niektóre gierki to była pomyłeczka :pxD;) Ten item z 40% do ozdobnych to kupię, kilka na pewno :) A resztę ewentualnie po 1 kolekcjonersko ;)
     
    krasnoludek10 i -mala159- lubią to.
  2. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    z 3 piccolo -

    dyniowy,
    kosiarz
    i bukiet kwiatów!!

    lubię kombajn!!....
    :p

    a co do itemów z wyprzy to słabe....
    trener na rybach - płotka
    z drugiej strony to za FL.

    "rzut karny" przyda się do 1 sek. szarłatu
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2024 o 17:59
    -mala159-, Marrylan oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D fartowny drop, gratki :) O tak, trener do 1s szarłatu idealny :p
     
    krasnoludek10 i -mala159- lubią to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    dzisiaj otworzyłam sobie 9 skrzynek z FL i dostałam....
    [​IMG]

    akurat na 1 item ten z % na ozdobne,bo niestety ale BP jest cwane i tylko można kupić 1szt xDxD
    Do tego BP wymysliło event 3 -dniowy -Królowa Karnawału ..w czerwcu,już widzę bieganie z koszykiem i w efekcie bedzie pusty lub same słodycze bo gra nie chodzi tak jak powinna,ja sobie odpuszczam ten evencik,mnie to nie interesuje >:(>:(,jadę na kuponach ,troszkę ich mam,skończyłam dofinansowywać BP,bo gra się ślimaczy i informatycy nic nie robią aby to dobrze działało :mad::mad:.Za chwilkę skończy mi się premium i też z prezentami bedzie lipa,ale to co drugi dzień najwyżej lub bede musiała ustawić piorytety ;)
    W Alpach chce dojść do 35lvl i robie przerwe tylko czy dam rade,czy się wcześniej nie wkurze i ....echhh :cry::cry:>:(
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie trzy, tylko dwudniowy + 8h.
    Dokładnie 56h.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jak dla Ciebie 10pd mniej niz jaskiniowa panika do tego 20% badz 40% x poziom jest plotka to powiedz mi co jest rekinem???
     
    krasnoludek10 i -mala159- lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    :D ładnie, akurat na item :) No cwaniaczki po 1 szt pozwalają kupić. Ciekawe czemu, na bank jestem pewna, że nigdy nie dadzą na G&T bo % nigdy nie były wymienialne. Chyba, że będzie pomyłeczka jak z szerszeniami i neon itemami dla miśków myszy i kotów to raz puścili, ale wątpię.

    tiaa Królowa błyskawica xD Pewnie, żeby się Bunia za bardzo nie spociła na tej platformie :p No musieli coś upchać, ech...
     
  8. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Cześć:)
    Itemy kupie kolekcjonersko.
    Na razie florków mam na 1, zobaczymy czy uzbiera się na pozostałe (3 cylindry, 4 florenowce no i skrzynka).
    Fajny gest ze strony BP "petardy" (przynajmniej dla niektórych) za 60 florków.
    (Skrytykuję, ale i docenię - Gracz "prawie" idealny.)
    Ja od razu przeliczam taki na koszt wejściówki - no i pewnie wiele osób wykręciłoby dużo więcej niż 60 fl, by dopaść jeden.
    A tak jak pisałam - to fajny gest z okazji mistrzostw Europy w piłce.
    Taka "farmerska pamiątka" do kupienie dla każdego i pewnie każdemu z jakiegoś powodu "miła".
    Dobrze, że jest limit. Dzięki temu to faktycznie "okazjonalny" item, a nie "skok na kasę"
    Edit 1 - Aha, zapomniałam najważniejsze - całkiem ładne, zwłaszcza te "nieściankowe";)


    Królowej nie robię. Ale telewizyjny chyba machnę "na szybko", jeszcze się waham.
    Pozdrawiam chłodno (inaczej w taką pogodę nie wypada);)
    Edit 2 - Dzień swawoli oraz pokątnych figli w towarzystwie?
    Tu również życzę udanych ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024 o 12:07
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    w taki upał i duchotę przydał by się taki jeden rodzaj pokera :p Albo chlapanie w fontannie ;)

    Miła pamiątka :) Parę lat temu pamiętam te flagi których było chyba 49 różnych? A z początków areny :) Lubię takie gesty.
    Telewizyjny zrobię na pewno, królową może z doskoku, posiać posiałam, ale spinać się nie będę ;)
     
    krasnoludek10 i -mala159- lubią to.
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja dwie flagi mam wystawione na wyspie do dzisiaj dają zwykła próbe krecenia na kole ;)
    event z królową chyba jednak sobie daruję 8),kapibary zdobedę w inny sposób a może w Sezonie dadzą :music:,chociaż wiecie,że ten event to mogłabym pyknąc w jeden dzień ale czy warto ....raczej nie 8)8).
    Zaczyna coraz badziej mnie ta gra wnerwiać :cry::cry:,rano zbiory to tragedia ,najczęściej bonusy nie nadążają nad zbiorami,klient daje tylko radę bo się nie zacina ale ...ale...niestety drugi event zaczynam na kliencie i co ....klient się wywala,czekam na info od Modów,ciekawe jaką odpowiedz dostanę 8)8)
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    moje 3 stoją na wybiegu cały czas :D
    Tiaaa na początku każdego eventu muli jak diabli i cyrki są -.-:sleepy: A zacinki po zostawieniu chwile i oglądaniu czegoś innego po powrocie murowane. Nie wiem po co Królową jeszcze doładowali :sleepy:

    Jest kalendarz na lipiec, to mnie zaintrygowało

    • 11 VII - aktualizacja dotycząca wysokich poziomów na Farmie
    ciekawe co za aktualizacja :p Dokoptują kolejne 300 8)xD:cry:xD A może jakieś nowe zwierzaki?
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024 o 15:57
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Benia dadzą misje w Spółdzielni,u mnie leżą te misje nie ruszone :D,musiałby być w każdej misji florenowce abym ruszyła ia i tak pewnie by leżały i na oklaski czekały xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o a to też całkiem może być, moje sobie odłogiem leżą obok Twoich :D ;) Tylko florenowiec albo coś równie grubego by mnie zmusiło do tknięcia takiej :p A może dadzą coś większego niż wrzosówki? xD
     
    -mala159- lubi to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zwierzaki dodali (wrzosówki i s-ka ).
    Może teraz drzewa.
    Ostatnie poziomowe, to klon 77 lvl.
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to pogadałam z kołem i ...
    [​IMG]

    mam zrobionych 15 gierek ;)
    Ja nie wiem co musieli by dać aby ruszyć misje..hmmm ,nie wiem 8)8)
     
    Marrylan lubi to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Trzeba było do jutra poczekać.
    Jako efekt uboczny Królową byś obleciała.

    Mi się ta 2 dniowa partyzantka też nie widzi.
    Ale mam zamiar użyć dopalacze, to okazyjnie wyspę też obrobię.
    Tyle że dopiero pojutrze, jak już wszystko będzie na małych polach.
     
    AladdinSane i -mala159- lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ryś bonusy działają do 17 do jutra to może ....chociaż mi się nie chce tego robić -królowa :( :(

    EDIT:

    to kupiłam ten itemik z ozdobnym % ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 27 czerwca 2024 o 18:19
    hlnrys lubi to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    w sumie racja, zwierzaków były już 2 rzuty: protestujące i padova i wrzosówki z shire a drzewka stanęły na klonie toż to już relikt jest o_O Może dadzą teraz jakieś :)

    :D o jak ładnie, gratki :) To śmigniesz szybciutko telewizyjny :) Królową przy okazji może machniesz, taki krótki czas to mam nadzieję, nie będą chcieli dużo tych koszyczków do misji ;) Na moje koło się ostatnio fochnełam, bardzo nie chciało współpracować :cry:
     
    hlnrys lubi to.
  19. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    dokładnie tak samo zrobię
    na Baha i tak na wypadajki trzeba poczekać.

    o 14H00 odpalę wszystko co konieczne do Farmeramy na żywo, a przy okazji Baha
    do wieczora będzie całość.

    iksora wszędzie na Baha
    akurat dojrzeje o 13H55
    solidne wypadajki mile widziane

    ___________________________

    sypnęło perłami na rybach aż miło
    6 razy!! na 9 połowów - 4 podwójne
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2024 o 14:25
    Marrylan, hlnrys oraz -mala159- lubią to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ja w sumie mam już zrobione 24 kroki w evencie i przy dobrych wiatrach(a brakuje tylko roślina) za 1h powinnam skończyć całość 8)8)

    do 17 jutro jeszcze troszkę rosliny mogę wysiać jesli nic się nie zatnie 8)8),mam 3h na zielsko,tylko czy mi się naprawdę chce biegać z koszykiem,hmmm,nie nie chce mi sie,zobaczę jutro,na plantacji i wodospadach mam drzewka,w lesie itemy i zagrody,zobacze ile bedzie wypadalców i wtedy zdecyduję czy robić czy odpuścić

    EDIT:

    ja juz po evencie ;),w rybnym juz pnącze drapnęłam :D
    [​IMG]

    EDIT 2:

    nie wiem co to koło kombinuje ale ....[​IMG]

    chyba nie chce abym przestała grać ;)

    to teraz chyba nie mam wyjścia ,bo 2x100% i +1 działa do godz.17 ,w złotym slocie 100% jeszcze działa 12h i teraz takie kwietki,hmmm,
    trza wysiać szybko zielsko na wyspie a w niedzielę o 10 ruszyć oazy i uzupełnić koszyki ,no co ja mówie....kurcze....8)8)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 czerwca 2024 o 11:02