blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    xD bez ciężkiego sprzętu się nie obejdzie :p8);)

    Strasznie mi się tam nie chce włazić, ale jak widzę ten pasek już za połową to raz dziennie wchodzę, okropnego niechcieja mam :cry:

    czasu jeszcze trochę jest to coś tam zgarniesz :) Pełnię chyba się najszybciej robiło, farma się ciągła bo tam dużo zielska chcieli.
    oj mega narzędziożerne :oops: cegieł od groma i do ulepszeń furę narzędzi. Jakby nie to, że natłukłam szarłatem młotków to bym to czarno widziała :sleepy: Mam ulepszone ale ile poszło narzędzi to głowa mała :cry: Przegięli. Przez te cegły też musiałam ciut skrzynek otworzyć, ale tylko tyle żeby mi starczyło.


     
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum



    No ja tak się złożyło, że zaczęłam od tej farmowej, teraz meczę pełniową (przy dobrych wiatrach za 10 min ją skończę, albo zostanie jeszcze jeden zasiew). Zostanie ta z wyspy. Tą część pewnie w całości ogarnę.Tylko jestem do tyłu ze zbiorem bursztynu, bo nie zbierałam tego w ogóle. Części z puzzlami mogę nie zrobić​
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja mam 7 ułożonych, zostało 8. Trochę tych bursztynów trzeba, ale parę dni jeszcze jest. Może się uda.
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  4. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Pełniową skończyłam, wyspową zacznę za godzinę, bo chili rośnie. A co do puzzli na razie mam 1 zrobionexD:cry:xD:cry:
     
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Robiłam na piechotę to na pierwszego puzzla z 2 albo 3 dni zbierałam xD Tak, że nie jest źle, masz już 2 pola z bursztynami odblokowane, jak podgonisz wyspę to z 3 będzie szybko szło :)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Uf jeden hodowlany odhaczony :)
    Ja daleko w polu też ale to częściowo real a częściowo skleroza i zapominanie zbierania tych nieszczęsnych bursztynów :cry:
    Oj i to bardzo
    xDxD No raczej nie
    No tak masz ciut motywacji ze juz niedaleko
     
    Marrylan i krasnoludek10 lubią to.
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dzień Pustej Klasy to bardziej mi pasuje do marcowego Dnia Wagarowicza, ale pewnie! Możemy go obchodzić i dzisiaj jak są takie upały a w klasach pewnie jeszcze większe:D W sumie każdego dnia czerwca mógłby być Dzień Pustej KlasyxD:cry:xD


    Dobry wieczór:)
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    w razie czego koparki i pługi mam w odwodzie, odkopią nas xD:cry:xD;)

    i super, też koniki pokolorowałam jeszcze, 2 żarówki mam ale myślę jeszcze czy 2 rodeo neonowe budować, nie ucieknie zbudować można zawsze ;)

    tiaaa tyci tyli, jak tam wlezę to będzie masakra :oops:
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm a bedzie wystarczająca ilość xDxD
    NO tak właśnie :)
    Juz bliżej niż dalej
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Dzień dobry :) zaglądam w Wasze skromne progi, ponieważ chciałam zapytać, czy ktoś z Was nie ma może 750 farmerek na zbyciu i chciałby kupić mi item oraz wymienić podczas G&T? :) Dzięki oazom kupiłam 1 item, na jeden jeszcze zbieram i będzie mi brakować jednego :p Potrzebuję konkretnie albo Magia ogrodnictwa albo Szklarnia chwały :)
     
    krasnoludek10, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No i zrobione :)
    [​IMG]
    Szklarnie Ci teraz kupiłam to sie przypomnij podczas G&T
     
  12. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    o_Ooo dziękuję Ci bardzo bardzo! :inlove:
    Gratuluję ukończenia misji. Aż sprawdziłam co to za misja i podziwiam, bo dla mnie sianie takich ilości to męka. Jeszcze żadnej nie skończyłam :( Siejesz na małych+cmj czy jakaś przyspieszona wersja z SN, bonusami, dyniowymi? A może dla każdej rosliny robisz najpierw szklarnie?
     
    krasnoludek10, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje Tak sieje na małych plus cmj ale plus codzienne odwiedziny w czerwonym koszyczku i na targu tylko tu niestety drogo
     
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    no niestety itemy do Franka jak i z sezonu nie są wymienialne na GT :sleepy:
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no sama o tym zapomniałam :cry:
     
    krasnoludek10 i agniecha$ lubią to.
  16. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Rękę bym dała sobie odciąć, że w poprzedniej edycji w balonie latał u mnie tyci skarb! Dlatego pomyślałam o wymianie... Patrzę teraz na listę wymian i faktycznie. Ale wtopa!
    Przepraszam za sytuację :( za szkody zapłacę :)

    W takim razie mam 23 dni na uzbieranie 800 farmerek. Oby dali BB+Farmerkowe w tym czasie ;D
     
    krasnoludek10, agniecha$ oraz agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spokojnie farmerek mi nie brakuje :)
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A w misjach nie znajdziesz nie wyszarpiesz jakieś farmarki a i jeszcze w skrzyneczki zajrzeć


    xD

    bo teraz to są zamknięte :pxD
    I obejrzane :D Dong -Wook sprytny przebiegły jak to lis xD

    a gdzie 2 sezon można obejrzeć ?

    I dzień dobry bo tak w buciorach wpadłam [​IMG]
     
  19. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Skrzynki wczoraj rozpakowalam, żeby ten jeden kupić ;D w misjach nie widzę, żeby był szał, gdzieś tam są, więc robię :)
     
    agucha31, krasnoludek10 oraz Marrylan lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xD:cry:xD koparek 5 a pługów coś podobnie, ale zawsze od zaprzyjaźnionych Gospodarek Komunalnych można pożyczyć xD ;)

    pomału widzę światełko nad słonecznikami :)

    :D:D pięknie :inlove: Aguś gratki wielkie :)

    w puzzlach kolejną żarówkę zgarnęłam, na razie je zbieram potem się pomyśli :)

    ech no szkoda, że zablokowane bo farmarek 30 tyś na stanie i bym kupiła chętnie, może akurat dadzą jeszcze farmarkowe szaleństwo :)

    xD:cry:xD o to to, testy w kamuflażu, nikt nie widzi, że to testy xD

    Liski górą :D Drugi sezon jest na stronce DramaQueen - stronka z dramami przetłumaczonymi na polski, darmowa, tylko się trzeba zarejestrować. Już obejrzałam cały, zdecydowanie warto :inlove: Z trzy strony wcześniej wstawiałam tu screena ;)