blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nooo A po meczu to Iga nawet z gwinta łyknęła
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To pucharu nie dostała?
    xD:cry:xD
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Kto by miał czas polewać:p
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Do końca to pewnie mi jeszcze jakieś 10 tyś zostało, no dużo tego zielska chcą :cry:

    i właśnie poleciałam puścić :p Na pewno coś lepszego przywiezie niż te xl-ki ;)

    co nieco by się w tym pucharku zmieściło :D Ale poradziła sobie :p:)
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i właśnie mi przypomniałaś xDxD ta o ile za te xl nie przywiezie innych xl
    -------------------------
    Bry
    No widze ze wszyscy jeszcze śpią :)
    Skusiłam sie na kupno po kilkanaście TS i na głównej 2 nowości na wyspie 0, dałam jeszcze szanse na kolejne 12 na wyspę ale jak dalej nie bedzie nowości to niestety juz szansy nie bedzie bo stan FL 1 :cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 19 maja 2024
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja nie śpię :) Event skończony wczoraj, mam na wyspie 3 nowości a na farmie 1
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    tiaaa tak to jest, że jak tu wchodzę to pędem lecę pendolino puszczać xD

    Aguś gratki tych na farmie, będę trzymać, żeby z tych 12 wyspowych choć 1 nowinka wyskoczyła :) Ja też coś tam kupiłam i mi na wyspie 2 wyleciały, na farmie jeszcze nie stawiałam, bo badyl rośnie :sleepy:

    gratki :) Ja jestem za trzecim poczwórnym polem itemy u hipcia zrobione, zielsko rośnie ;) Ładnie nowinki poleciały :D
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No szybka jesteś gratki ja gdzieś daleko w polu jeszcze No i gratki nowości mi po dokupieniu na wyspie tez udało sie choc 1 trafic tak więc chociaż 1 jest na wyspie i 2 na głównej teraz tylko TNZ i SNZ ciągle żeby w miarę szybko uzbierać bo misje tylko te 2 nowe mam z drzewkami tak wiec póki kolejne nie dojdą
    hahaha też tak mam ze własnie tu ktoś przypomina ze biedny na peronie czeka xD
    Dziękuje No i wyskoczyła 1 nowinka :) Gratki też tych wyspowych oby na fermie było chociaz tak samo a nawet i lepiej
     
    Marrylan, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaaaaa, zgadnij gdzie właśnie popędziłam xD:cry:xD;)

    I super, bardzo się cieszę :D No chwilkę jeszcze poczekają z wystawieniem, ale może się coś trafi :)

    one sie mnożą jak grzyby po deszczu :oops: Ale mam nadzieję, że zdążysz :)
    Zostało mi 5 kroków do końca. Coraz bliżej mety ;)
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Tam gdzie i ja czyli na peron xDxD
    No oby Ci sie ladnie trafiło A ja zabieram sie teraz za nawożenie tych co mam zeby misje zrobić
    No z tych drzewkowych mam tylko właśnie te 2 nowe tak wiec jest jeszcze jakas szansa ze przed kolejnymi te sie zrobi i choc na chwile bedzie pusto
    No to ładnie Ci idzie
     
    AladdinSane, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mnie ten pociąg w ogóle nie interesuje. Nie przywozi niczego czego bym nie miała więc nie chce mi się niczego wysyłać.
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    ja puszczam express jak mi się przypomni 8)

    kupiłam 7szt TS na wyspie,jest jedna nowość :inlove:,na farmie kupiłam komplet tak,że jest gwarantowana nowość a czy bedzie jeszcze cosik to zobaczę bo własnie wystawiłam. Na tą chwilę brakuje tylko nowości zagroda na wyspie ale kiedyś wpadnie ;)

    Wystawiłam tez piccolaki 3szt i wylazło:....parasolka,kwieciste i nieumarlak,może byc 8)8)

    Eventu tym razem nie robię 8),wlazł we mnie leń xDxD
     
  13. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    Express wysłałem...

    40 kursów zrobił - XL/ki które nigdy nie zagoszczą na farmie na coś się przydały....

    a właściwie nie przydały się - w większości powróciły
    1 lepido XXL się trafił

    a leń eventowy u mnie też zagościł....powiedział, że lubi pizzę, więc poczeka do 23.05
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    To odkryłam TS na farmie,nowość tylko ta gwarantowana i 1szt platan i ......12szt klonów cukrowych,to jest masakra :cry::cry::cry:
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ja tam jak sobie przypomnę to cos tam puszczam żeby choc troche tych xl wywiozło i tak kisi sie w pasku
    Mam tak samo :)
    Gratki nowości i oby na fermie obrodziło w nich. No u mnie też tej nowej zagrody brak :(
    No i nawet, nawet. Gratki a właśnie musze swoje wystawić i zobaczyć co tam
    Ech i to najgorsze ze własnie sporo wraca xl :(
    Ech no kiepsko na tyle tych TS powinno cos jeszcze wpaść a nie klony :(
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    bingo xD tak samo jak teraz :pxD;)

    już niedługo sie dowiem :) Jutro wystawię, do jutra powinno się zielsko eventowe wysiać, zostało 3,9 tyś. ;)
    śmigniesz te misje na pewno :)

    Dzięki, zbliża się do końca pomału :)

    ja też wysyłam, jak sobie przypomnę ;) Z tym wysyłaniem, to też mi się nie chce, powinna być możliwość ustawienie wielokrotności kursów, jak masz 200 xl to ustawiasz 50x kurs i leci, a nie pojedynczo :sleepy:

    trochę przeginka z tymi wracającymi xl, nie powinno ich tam już być :cry:

    Ewa gratki wyspowych :) Ech te klony cukrowe to przekleństwo :cry: całe chmary wylatują :cry: Piccolo całkiem fajnie dało :)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ta jak nie pada to nie pada ale jak juz zacznie to ulewa ze znowu szkód tylko mase >:(
    hiiii też pędzę xDxD
    No teraz drzewka nawożę czym tylko można zeby szybko owoce zebrać :)
    O byłoby super :)
    Ta tylko różnica taka ze wyslesz 4 a wraca 1
     
    krasnoludek10, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ech mam nadzieję, że strasznie nie nabroi bo, że potrafi to już niestety nie raz widzieliśmy :oops: U mnie się tak zbiera, chmury, duchota, nawet grzmiało ale póki co nic nie polało, boję się, że jak już się zbierze to konkretnie poleje :oops:

    mój za 5 minutek przyjedzie to już poczekam xD

    uda się :) na pewno zdążysz przed kolejnymi :)

    no przydało by się bardzo, ustawione by było na np 50 h i nie trzeba by było co 1 h zaglądać, przy okazji zapominając tak o połowie:sleepy:

    tiaaa odchudzone xl :p Powinni je stamtąd wywalić, już wystarczy na kole i w ts te lawiny xl-ek :cry:
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO niestety troche pozalewało :(
    No właśnie sobie przypomniałam ze mój na peronie xD
    NO też tak myśle
    Ale niestety to nie przejdzie bo zdarza sie ze ktoś pośpiech posyła za FL wtedy szanowne BP byłoby stratne
    Ta a szczególnie kolony
    ---------------------
    No było 5 piccolo i w nich bajkowe źródło, parasolka, 2 nieumarłe no i opryskiwacz Jak nie było to nie było a jak teraz to juz ponad stan
     
    Marrylan, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD no właśnie poleciałam ostatniego puścić :p Coś tam się uzbierało wystawię na noc :)

    w sumie to pośpiech pośpiechem, tu by było ustawione na 50 h czyli 1na godzinę, 50 sadzonek i tyle, jakby ktoś chciał więcej to już florki w ruch. Z drugiej strony pewnie by ciut było stratne, bo jak ktoś nie ma czasu co 1h puszczać albo zapomina to jak by coś konkretnego było to by musiał tych florków użyć. Niestety też uważam, że by nie przeszło :cry:

    niedobrze, bardzo niedobrze :( U mnie polało, chwilami dość mocno, ale bardzo spokojnie. Tak sucho było, że moment wsiąkło.

    na pewno się uda :)
    te klony mnie doprowadzają do >:( 549 na stanie w tej chwili :sleepy: Chyba przerobię w Alpach bo do pendolino nie dało się upchać :cry:

    ładnie :D gratki Aguś :) Zbieraj drugi komplet :p Nigdy nie wiadomo kiedy się przyda ;)
     
    AladdinSane, hlnrys oraz agucha31 lubią to.