blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ____________

    z uwagi na brak czasu/regularności/chęci event ledwo w połowie i przy sprzyjających wiatrach może dopłynę do pnącza o czasie

    liczę i liczę i wychodzi że....dalej nie wiem

    na szczęście te itemy (+) niczego nie urywają więc Miecia nie protestuje.

    4 piccolo>

    2 parasolki
    1 dyniowy
    1 kosiarz

    całkiem przyzwoicie!!
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Taaaa najczęściej to jest tak wskok z bańki i wstawaj no ile mam czekać na to jedzenie xD
    No tyle tych aniołków ze aż produkcja nie wyrabia xD
    No oby :)
    No super. Gratki :)
     
    Marrylan, Sookie oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bry. Ja ten durny event ,ku mojemu zdumieniu zakończyłam. No nie podoba mi sięi już.
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja niestety nie zakończę ale płakała nie bede
     
    krasnoludek10, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ja też nie zakończę, nie mam czasu pilnować polany eventowej. To drugi event z rzędu na polu specjalnym, którego nie zrobię

    Bry:)
     
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    no to skonczyłam odziwo cały event,zapchałam 4 sercami i tymi dodatkami ale w przyszłości juz nie ruszę ,nie podoba mi się taki event i juz 8)8)

    Mam 2 piccolaki ale na razie siedzą w pasku,za to otworzyłąm 5 skrzyneczek bonusowych i ....

    [​IMG]

    nawet ładnie sypnęło ale brakuje mi 300%,może wpadnie nastepnym razem 8)8)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Michaś bardzo pięknie wylazło :inlove: Gratki :) Mam nadzieję, że jednak zgarniesz tą gałązkę :)

    xD jak za długo leżysz to dba byś się ruszyła xD;) A tym bardziej jak pora karmienia to już się pańcią pędem musi z wyrka ruszyć xD;)

    tiaaa te frezerki, tokarki czy co tam rozpalone do czerwoności, za chwilę fabryki w Chinach też nie wydolą :p

    A do pnącza dużo brakuje? te 3 ostatnie spokojnie można sobie darować.
    No jest durny, przekombinowali. Siej i zbieraj, tu odpal najpierw to i zbierz drzewa , potem odpal co inne i zbierz i nakarm fabryki no masakra. Ulepszenia jeśli już to zbierać monety i w którejś edycji kupić 4 np do fabryk, bo tak to jeszcze się komplikuje :sleepy:

    Ja nie lubię eventów na PST właśnie dlatego, że podgonić nie można a nie każdy ma czas ślęczeć i polany pilnować :cry:

    ładnie, gratki :D Mi jeszcze jedno 300% zostało, ale na 2 turę wrzosówek trzymam ;)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ten ewent pokręcony.
    Ale ciekawe co jutro przeczytamy w FAQ.
    Jaka to nową mechanikę wysmażyli 'spece' z BP?
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ryś pewnie bedzie taka mechanika,której nie polubię i byle co dadzą,że ja bedę sobie odpoczywać ;)
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i super. Gratki :)
    Taa no nie ma to tamto tylko wstawać i tyle
    Ja ogólnie mało co tam zrobiłam xD
    Aż strach pomyśleć raczej bez nowego pada to sie nie obejdzie
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  12. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    event taki....nijaki

    nowa mechanika?....hmmmm
    arcydzieło twórczej myśli połączonych sił działów kreatywnego i technicznego
    widać gołym okiem, że aż dymi pod kopułami.

    kolejny event pt. PAS
    dyniowych nie poświęcę, kręcił kołem nie będę a bonusów nie odpalę,
    więc nie będę demolował głównej i dzikiej na kilka dni dla kilku kotów w worku....

    pnącze komiksowe będzie gotowe ok. 20H00, więc zmieszczę się w czasie
    i to by było na tyla
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xDxDxD nie ma zmiłuj, bo bańka w gotowości xD;)
    żmudny i zakręcony, no ale zaliczyłaś, bo coś tam dziubnęłaś xD;)
    no zobaczymy, pada się spodziewam, wolę mieć miłą niespodziankę w razie gdyby jednak go nie było :oops:;)
    On wbrew pozorom wcale nie jest zakręcony. Siejesz badyl, zbierasz wylotki. Zaliczasz wszystkie pola na planszy, powtarzalne po 4 razy (bo pewnie inaczej na 16 przedmiotów nie starczy) i na końcu robisz 16 różnych przedmiotów. Coś mi się już kojarzy jakiś event co się robiło kilka różnych itemów. Dla mnie event jak event, nic specjalnego. Pnącze tym bardziej nic specjalnego. Coś ruszę i zobaczymy w trakcie. Lekko licząc jakieś 20 tyś z hakiem zielska trzeba, sporo.

    Michaś gratki, zdążysz w sam raz z gałązką :)

    Marzenka wszystkiego najlepszego :inlove::inlove::inlove: STO LAT! i spełnienia wszystkich marzeń :)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    Europejski Dzień Równej Emerytury? Ja dalej czekam na Europejski/Światowy Dzień Sprawiedliwości/Sprawiedliwej Wypłaty, żeby wreszcie zarabiali więcej Ci, którzy rzeczywiście coś w pracy robią zamiast "po znajomości", a nie odwrotnie:p;) Natomiast niezmiernie cieszy mnie, że prawdziwa Zimna Zośka w tym roku była trochę (albo nawet zdecydowanie) wcześniej:inlove::inlove::inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 15 maja 2024
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Posiałam nostrzyka na jutro, co będzie, to będzie ;) Padnie czy nie padnie? Oto jest pytanie :pxD:)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    U mnie hortensja na polach króluje od dawien dawna:) Ach, jak to dobrze, że zlikwidowali chwasty już dawno temuxD:cry:xD
     
    agucha31 lubi to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2024
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No dobra poprzedni event przed samym pnączem niestety nokaut zaliczył i nie zdobyte :cry: a obecny, hmmmm no kto to wie jak bedzie, dopiero dzióbnięty
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też ma dopiero rozsiany badyl, koło 24 jeszcze zbiór by był, ale czy dotrwam? Już mi się lekko w fotelu przysypia xD:p;) Aguś, miejmy nadzieję, że będzie lepiej :)