blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD no też prawda xD wtedy się biegło sprintem albo szło już ulicą ;)

    wtedy by nie było za bardzo wyboru ale na szczęście wpadł Ci wcześniej :)

    ano niestety :cry: Dopiero wszedł nowy to pewnie dopiero latem zmienią :sleepy:

    taką tycia tyciutka zawsze mam, zobaczymy czy BP jej kiedyś wysłucha :pxD:cry:xD;)

    za tydzień wypróbuję na wrzosówkach ;)

    :D Michaś pięknie :music::) Ja mam na tą chwilę 197 i zobaczymy czy starczy, jak nie to już na piechotę dorobię :)

    był w dożynkach 2021 i oczywiście ... zapomniałam go dzisiaj odpalić xD:cry:xD;)
    takie skracacze też w ciemno biorę, na takie chwile idealne ;)
    ja też od jutra szukam, pewnie od rana aby zdążyć zanim stodołę zmienią, lubię tą planszę.:)
     
    AladdinSane, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No dokładnie :)
    BP chyba sie zlitowało
    Jakoś chyba tak wyjdzie
     
    Marrylan lubi to.
  3. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    czyli jeśli eventowa rośnie 330 min. to 5% krócej będzie 17,5 min. ?!?!....
    to jeśli z całym dobrodziejstwem przyśpieszaczy osiągam 32 min. to z itemem czas wzrostu będzie 15 min.??!!....

    jeszcze chwila i eventowe zielsko będzie 1 sek.!!

    ___________________________________________________________

    oprysk zdobyty - sporo zostało, ale to tak się dzieje jak się liczy "w zaokrągleniu"
    :p:p


    [​IMG]


    średnia bez znaczenia - 106
    181 gierek, ale na luzie
    i wszystko jednym ciągiem, bo:

    * te same plansze po pewnym czasie zapamiętują się "strukturalnie" - pamiętam gdzie co jest, a nie gdzie jest co


    ostatnie 50 gierek już bardzo szybko
    razem ok. 3 godz. ale z przerwami....

    nawet nie zauważyłem, że 33 lupy się ostały....
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2024
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie będzie.
    Pamiętaj, że bonus z itemu to osobny składnik, jak bonus SN, woda, czy nawóz.
    One się nie sumują, tylko zmniejszają czas z tego co zostało, nie z podstawy.
    Mniej więcej wygląda to tak:

    podstawa x woda x nawóz x SN x item

    Sumują się tylko bonusy w poszczególnych kategoriach, np bonus SN.
    Dlatego do 1s ewentówki daleka droga.
    Najpoważniejszym składnikiem jest bonus SN.

    SN 50% + 5% runa + 15% biała i kerst + 15 % pnącza = 85%.

    Brakuje 15% do 1s.
    Dodając 20% wody i 10% nawozu nie uzyskasz 115%, bo one się nie sumują, tylko przemnażają, jako osobne składniki.
    Wszystko co w tym momencie mamy, skróci ewentówkę z 5:30 do ~0:23.

    https://halny.free.nf/
     
  5. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    dzięki - a już myślałem, że to petarda!!

    przypomnisz mi które to bonusy lub pnącza potrzebne na 1 sek. zwierza z 4 opryskami?
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Musisz dozbierać 20%.

    15% z rzemiosła:
    [​IMG]
    Doniczka + kulki/poncz.
    Doniczki mozna dać w slot dwia, dla pewności, żeby bonus sie nie skończył na końcówce opryskiwaczy.
    Albo użyć różową babeczkę, czy różowszą/różowiejszą;) po zmianie nazwy.

    I 5% z pnączy:
    [​IMG]
    Najlepsza opcja, to W. 2012, bo bonus działa tyle samo co opryskiwacze i kosiarze.

    https://halny.free.nf/pliki/3_zagrody/farma_zagrody.html
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Michaś , wystaw Picolo... może wpadnie piąty.
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to tego się nie spodziewałam,2xznajdz 10 i póżniej znajdz jak najwiecej i za trzecim razem rzutem na taśmę:

    [​IMG]

    szkoda,że ta stodoła za chwile się skończy :( ale wejdzie kuchnia też powinno być dobrze ale muszę sobie ją przypomnieć,reszta to masakra,gubie się co gdzie jest :cry: ,lewą stronę zrobię całą bo mam chyba 74 narzedzia ,na pocieszenie dzisiaj w Alpach zdobyłam 32lvl ,jakoś szybko poszło ,niedawo pisałam,że brakuje mi 8tysi a tu bęc i jest ;) ale w weekendy wykorzystuje cukierasy prawie dla wszystkich ;)
     
    Marrylan, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    I super. Ogromne gratulacje :)
    Pięknie Gratulacje
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Byle tylko z dala od okien xD Potem już się wyrobiłam i ani razu nie oberwałam xD

    I bardzo dobrze, za to ułomne koło powinno dużo częściej się litować 8);)
    tak coś mi się widzi, niestety trochę poczekamy :cry:

    Gratki :D Ja jeszcze jakieś 20 gierek muszę zrobić i będzie koniec. I tez mi chyba zostanie nadwyżka, ale lepiej za dużo niż za mało ;)

    Ewa gratki :D To już prawie szczyt Alp :D no stodoły mi szkoda, ale kuchnia powinna być też ok :) Najgorsza mruczka, ale ją też opanowałam ;)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Mruczka i Fabryka dla mnie za ciemne i naźgane :( :(,mam problem ale udaje mi się czasami złapać 118 pkt.Kuchnie zawsze miałam opanowana jak stodołe a tu kicha.....człowiek się starzeje,echhh,ale lewą już zrobiłam teraz po mału idę po prawą,wątpie abym całą zrobiła ale ....ale próbuje tego pręgowca zdobyć (nie mam) to i jeszcze 1 piccolo wpadnie ale zobaczymy czy dam radę ,na ta chwilę mam 10134pkt zdobyte na ....89 gier :(,srednia powala na kolana ale u mnie nigdy nie było z tym superr,zawsze miałam odrobinę ponad 100,więc jestem na tym samym poziomie :D :D (oczywiście szukam w ...okularach)

    EDIT:
    pokręciłam sobie kołem oczywiście ..koło strajkuje,raptem dało 2x+1 :cry::cry:,ponad setka niebieskich i chyba tyle samo zielonych.

    Teraz strajkuje,długo koła nie uruchomie aż.....zmięknie i bedzie współpracować 8)
     
    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  12. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ćwiczę.
    Fabrykę ogarniałem dobre pół godziny.
    Kuchnia poszła szybko: 10-15 min.
    Bajzel u czarownicy na razie nie do ogarnięcia.
    A robiłem tę planszę wcześniej.
    Nic mi się tam nie skleja.
    A nie chcę sięgać po gotowce z rozkładem przedmiotów.
     
  13. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bo u czarownicy faktycznie jest bajzel.Kilka gierek kulawych , ale potem zatrybiło.
     
    Marrylan, hlnrys oraz agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No u mnie grupy sie tworzyły to jak jedni na drugich ruszyli to nie było suchej osoby ale to było w pewnym wieku Jak juz z tego sie wyrosło to też jakoś udało sie nie obrywać
    O właśnie bo ono to jakieś przeklęte
    Jak beda smoczusie albo dinusie to bedzie warto czekać ale jak co innego to nie koniecznie
    Ech to Twoje koło razem z moim na złom
     
    -mala159-, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ewa i Aga, może to zbieg okoliczności, ale przed kręceniem czyściłam ciacha. Jak wpadł dobry bonus, to za jakiś czas znowu czyszczenie i kręcenie. Możecie sprawdzić. Ja w czwartek miałam 200 i 3x100. Wykorzystałam do ewentówki, szarłatu i do produkcji wrzosówek.
    Do wrzosówek to już dołożyłam swój 200 w diamentowy.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No i koniec :p

    [​IMG]

    "ociupinkę" z tych 197 gierek zostało 8)xD:cry:xD
    Dokładnie czarownica ma bajzel najgorszy, najdłużej mi zeszło ogarnięcie, chyba z 10 gierek, stodoła i kuchnia po 3-4, fabryka taka "średnia". Plaży już nie spróbuję, chociaż gierki zostały, to nic i nikt mnie nie zmusi 8):pxD;)

    To podobnie miałam, grupki latały, nawet po kilka z wiadrami, butelkai czy czym tam wkoło bloku i suchym się nie uszło :) I faktycznie z wiekiem już się było mniej narażonym na ataki xD

    o tak, bo tylko smoczusie i dinusie nas interesują.:) Mogą być nawet w strojach kąpielowych na plaży :p

    ech te Wasze koła są chyba faktycznie przeklęte :oops: Bym spróbowała z tymi ciachami jak Ania pisze.
    Ewa mam nadzieję, że do pręgowca doczłapiesz :)
    U Mruczki jest naładowane wszystkiego, na początku bardzo ciężko coś wypatrzeć, fabryka odrobine lepsza.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 marca 2024
  17. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Benia gratki. Szybciutko... myślałam , że znowu będzie koło środy;)
     
    -mala159-, hlnrys oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki ;) Piątek wolny to się badyl spokojnie wysiał, a dzisiaj gierki. Do od poniedziałku do środy niańczę kudłatego to właśnie ciężko by było, a tak już z głowy :);)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  19. Montwa

    Montwa Mistrz forum

    Słuchajcie.
    Wszyscy mówią tylko o Łowach.
    A czy Wy wiecie, co się na świecie dzieje?
    Chodzi mi o TOP10.

    27 lutego wyglądało to tak:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/panoramaogrodnicza.34905/page-5510#post-2626281

    Dziś z ciekawości zajrzałem do tego rankingu i mnie po prostu zatkało. o_O

    Czołówka różnie te PD ostatnio zdobywa, ale przez ten niecały miesiąc zdobycze wahają się od 250 mld PD do 1 bln PD

    Ale wyjątek stanowi gracz xaris68.
    On miesiąc temu miał 13 bln PD, a teraz ma ... 28 bln PD! Czyli w ostatni miesiąc zdobył więcej PD (15 bln) niż miał do lutego gromadząc te punkty od początku gry.
    Ktoś może mieć pojęcie jak to jest możliwe?
    Dopiero teraz odpalił 1000 tańczących z liśćmi (te, które kiedyś były w Dniach sąsiada)?
    Nie, no ale nawet to nie mogłoby dawać takiej sumy...
    Złożył reklamację i firma dała mu jakąś rekompensatę?

    Normalnie akcja nie z tej Ziemi. o_O

    .
     
    agucha31, AladdinSane oraz Marrylan lubią to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Aniu a może i Ty masz rację,wyczysciłam ciacha ,zamknełam przegladarę Vivaldi i otworzyłam ponownie,zakreciłam kołem i ....dostałam 3x +1 i .....1x100% na ........30 niebieskich,to superrrr wynik.

    Dziekuje tak bede teraz robić(obym nie zapominała ;) )