blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No u mnie wszystkie na diecie jak raz na jakiś czas tam zaglądam
    A juz takie fajne ciepłe dni byly
    A przypuszczam ze gdyby sie pokazał to szybko by nadrobił
    Ech co innego jak te nagrody dodatkowe są w lodówkach to trudno zapominasz, nie odbierasz to ich masz mniej ale gorsza sprawa jak w nich jest cos co jest zależne od skończenia eventu :( Tak nie powinno być bo czasem skończenie może zależeć od 1 rzeczy której Ci braknie bo event sie kończy pare min wcześniej niz jej odbiór U mnie jak bede miała poślizg dzis to tak właśnie bedzie ze jak braknie to tylko 1 napoju :(
     
    Marrylan lubi to.
  2. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    A ja nie zdążę na bank z eventem i tymi lodówkami. Napojów musujących brak 6, nie uzbieram do 22 brakujących 6. I 5 lemoniad brakuje. No nic trudno szkoda tylko tego rzędu z tym bonusem
    Rząd chmur "Plażowy klub III-1
    1.000% więcej PD/TPD z przedmiotów ozdobnych przez 24 godz

    Bry:)
     
    Marrylan i AladdinSane lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Własnie pasowało by mi tam wejść bo od wczoraj nie byłam, ale niechciej się drze:sleepy: Chyba wstąpię na chwilkę recykling nastawić, ale pewnie alpozjady głodne zostaną 8)

    oj było parę dni bardzo przyjemnych i ciepłych :inlove: A teraz zimnica :oops: Przynajmniej wietrzysko zimne tak nie wieje :)

    w sekundę :D Nawet by nie zdążył powiedzieć kwieciste :p

    Ja naprawdę nie cierpię tej mechaniki, bo tu nie podgonisz niczym tylko z zegarkiem pilnuj i zbieraj :oops: Właśnie niedawno zebrałam lodówki ostatni raz. Szkoda, jak przez real czy cokolwiek innego przepadnie dobre pnącze. Aguś mam nadzieję, że się uda :oops:
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech przykre, no mi jednak sie uda Obawiałam sie dzis obsuwy ale jednak bedzie ok
    Ech ja tam po kilka a nawet czasem kilkanaście dni nawet jak nie wejdę to jakoś mnie nie ciągnie a wręcz przeciwnie im dłużej tam nie zaglądam tym bardziej mi obojętne
    Dziś u mnie nawet względnie
    Hahaha
    No na 99% tak
     
    Marrylan lubi to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ufff, kamień z serca bo gałązka dobra, nawet bardzo :) Cieszę się, że złodziejaszek pozwolił działać ;)

    mnie by tak nie wkurzały jakby nie to, że tak marne to APD tam. A jak tak już całkiem mi się nie chce i nie zajrzę to całkiem mi dobrze bez nich 8):p;)

    no u mnie bez tego wiatru tez całkiem względnie było i cieplej niż wczoraj. Na święta ponoć 20 stopni ma być, jestem za :D
     
    agucha31 lubi to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no jednak udało sie :)
    Mi nawet bardzo dobrze :)
    Oby
     
    Marrylan lubi to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Dzień szczęścia mi bardzo pasuje :D;)
    i to najważniejsze :D Ta mechanika mi PST przypomina :sleepy: Nic nie pomoże, trzeba pilnować i zbierać :cry:

    Bo my wolimy lato i ciepło a nie śniegi i ziąb 8):);)

    miejmy nadzieję, że się spełni :) Były by fajne ciepłe święta :)

    Posiałam szarłat na jutro. widzę, że opryskiwacz na końcu. Spróbuję cały machnąć.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2024
    AladdinSane i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech niech ten dzień poczeka do startu eventu i dopisze przy kole
    O tak i to jest najgorsze :(
    A no a najbardziej słonko, piasek i morze
    hmmm ale lany poniedziałek bez deszczu mało kiedy aby sie trafił Prawie co roku od lat chociaż kilka godz ale pada
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o to,to. Jutro będę rozsiewać, a w piątek pogadam z kołem i zobaczymy. Ciut za mało sn mam na tłuczenie szarłatu do oporu wiec za dużo nie pokręcę, tak żeby machnąć badyl szybko i dorobić wylotek. Tylko te gierki :cry: Oczopląs murowany :oops:

    No dokładnie, bo czasem niezależnie od człowieka nie ma możliwości zebrać.

    :inlove::inlove: ja najchętniej bym mieszkała tam gdzie cały rok jest tak 25-26 stopni i słońce :inlove:

    o u mnie przeważnie też jakiś chociaż mały deszczyk jest. Niebo sobie samo lany poniedziałek robi xD:);)
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja i tak prawej strony nie zrobie całej Na szczęście opryskiwacze juz mam to aż takiego cisnienia na niego niema
    No niestety :(
    O tak, tak
    No juz nie pamiętam tego dnia bez jakiegos choćby przelotnego deszczu
     
    Marrylan lubi to.
  11. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    __________________________________________

    lepszej nagrody finalnej nie mogłem sobie wymarzyć....

    jak poczytać wątek eventowy, to zdecydowana większość farmerów narzeka na słabe nagrody....
    jak dla mnie, to najcenniejsza jaka mogła się trafić!!!!
    niedawno był jeden chyba jako prezent - rekompensata o ile dobrze pamiętam
    a tego ostatniego od ponad roku nie mogłem upolować

    teraz tylko jeszcze jeden malutki szczegół:
    ;);)
    wysiać te 100K eventowego zielska
    z pnączami zielsko mam dokładnie w 1 godz.
    jak się zepnę, to zmieszczę 10 zbiorów na dyniowych - wystarczy na całość,
    tak, żeby mieć zapas jeśli nie zaliczę żadnego bonusu czasowego

    a gierka z szukaniem 60!!! przedmiotów zdecydowanie nie dla mnie
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  12. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    o kurcze to ile masz dyniowych ? 100 tyś. zielska z 10 zbiorów to trzeba 50 roślin z małego pola ( chyba dobrze liczę ).

    Witam wszystkich :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja spróbuję a co wyjdzie, zobaczymy ;) Mam postawione na polach 5 a 4 w pasku nie używane, byłby 2 komplet :)

    takie Malediwy by w sam raz były :inlove::p Zimą to ja lubie tylko jak jest ładny widoczek biały ale z bezpiecznego ciepłego miejsca za oknem xD

    U mnie od dłuższego czasu jak kojarzę to też deszcz zawsze w tym dniu. Plus taki, że dzieciaki z wiaderkami nie latają i nie polewaja kogo popadnie xD Czadem tylko z okna jak się wzdłuż bloku idzie może spaść jakiś worek z wodą :p

    Ja na nagrodę nie narzekam, 2 komplet się przyda, jeść nie woła niech czeka sobie w pasku ;) Mam nadzieję, że koło coś rzuci i w dzień ten badyl wysieję, w weekend już bym gierki chciała robić :) Ja teraz to tylko znajdź wszystkie 60. Przypomnę sobie planszę i jakoś leci ;) Michaś uda się, n pewno :)
     
    AladdinSane i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No własnie taki no malutki szczegół który jest najgorszy :(

    NO ładnie tylko ten drugi komplet to juz chyba dla kolejnego pokolenia :)
    O dokładnie to samo myśle :)
    Wydaje mi sie ze nawet jak pogoda to jakos obecne pokolenia juz przestały
     
    AladdinSane i Marrylan lubią to.
  15. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    trochę za dużo naliczyłaś....
    siejemy na 2 łąkach

    żeby ogarnąć zielsko jedną turą 10 zasiewów na dyniowych potrzeba 26 szt. z każdego pola
    im więcej, tym większa oszczędność SN

    400 pól x 26 = 10.400 (-400 na kolejny zasiew)
    10 zbiorów - 100.000

    11 dyniowych wystarczy

    :music::music:

    tyle nie mam, więc trzeba będzie "dobić" bonusami, kołem....
    mam nadzieję, że bez drugiej tury
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2024
  16. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    osz faktycznie założyłam sianie na jednej łące...hmmm... to pewnie i ja przyjmę twoją strategię i zgarną tego opryskiwacza :D

    Witanko :)
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    ech dokładnie :sleepy: Chociaż tyle, że tym razem na 2 łąkach siejemy, szybciej pójdzie. Pokręcę kołem jutro rano i oby coś rzuciło, dyniowe stoją w gotowości.

    xDpewnie tak, chociaż z tego postawionego kilka ładunków zużyte, 2 x niestety omyłkowo odpalone :cry: Ale jeszcze sporo zostało, tak na 10 lat ;)

    Noco zrobić jak od zawsze ciepłolubna byłam :D;)
    Coś w tym jest, sporadycznie pojedyncze dzieciaki widziałam nawet jak ładnie było. Zanika pomału ta tradycja.

    o akurat dokładnie 11 mam postawionych, dzięki Michaś za wyliczenia, czyli w razie braku współpracy z kołem styknie na jednej turze :) Ale mam nadzieje, że koło coś dorzuci i że u Ciebie rzuci coś więcej i będzie git :)

    Damy radę :D Uda się ;)
     
    agucha31, ~czarodziejka oraz hlnrys lubią to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ruszyło, ale wolno. Nie chciało przyjąć białej niewinności. Mocowałam się prawie 10 minut.
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No nawet prawie o czasie udało mi sie wystartować dziś z eventem :)
    No i zobaczyłam że smoczusie zabrali z codziennych prezentów :cry::cry:
    No niby szybciej ale to i tak do skończenia lewej strony mase trzeba wysiać
    No nie wiem czy na tyle mnie tu BP zatrzyma z ich pomysłami czy niechciej przyjdzie całkowity
    To tak jak i ja
    No właśnie kiedyś od rana w ten dzień mase dzieciaków biegało a teraz sporadycznie gdzieś można zobaczyć
     
    Ostatnie edytowanie: 21 marca 2024
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Super :) Ja też posiałam o czasie i spokojnie rozsiewam, a jutro próbujemy sił z zielskiem na poważnie 8)

    No niestety trzeba kosmiczne ilości :cry: Mimo, że gram znajdź wszystkie to i tak mega ton zielska trzeba, przy znajdź 10 jeszcze więcej :cry: No i gierki o wiele bardziej męczące niż kości. Ech no nic trzeba przez to przejść.

    Tiaaa widziałam, że prezent zmienili :cry: Ale jeszcze dzisiaj rano zdążyłam wysłać smoczusia :D

    Po nietrafionych Alpach teraz kolej, żeby BP wymyśliło coś naprawdę ekstra i wypasionego. Obyśmy się kiedyś doczekali ;)

    Kiedyś to w koło bloków hordy latały z wiadrami, strach było wychodzić xD Teraz dzieciaki wirtualny świat chyba wolą.
     
    agucha31 lubi to.