blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Na szczęście jakoś działa
    Super, gratki
    No ciut za szybko
    Dzięki
    Spoko Do tego czasu jeszcze cos sie uzbiera i mase skrzynek dalej siedzi w pasku nie ruszane :)
    Calkiem fajnie by było i przyjemnie
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz nuka20 lubią to.
  2. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum



    z tego co czytam, to puzzle działa....

    gra śmiga, aż zdążyłbym całe pole rzeżuchy potraktować SN - ręcznie!!

    nie cierpię demolki w Tropikach, ale:

    • sporo sezonowych pkt.
    • item "lęk przed ciemnością" jest niezły na 2 godz. 1 sek. szarłatu
    • item "świetlikowy pokaz" na 1 sek. zwierza


    potem mogą wrócić na pnącze

    a BP w ramach Super Mega XXL Przeprosin mogłoby puścić Baobaby na G&T
    nawet o 3 w nocy i na 1 godz.
    :p:p
    serwery by zapłonęły
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2024
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Widzę,że Królowa ma przybyć. W świetle ostatnich wydarzeń może być na prawdę ekstraxD:cry:xD:cry:
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Są na poczcie indywidualne kody urodzinowe.
    5 imprezowych(?) i 50 SN.
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO skąd ja to znam tez to swojego czasu przeszlam , fakt tylko ze nie recznie :)
    No tym razem Bunie w kosmos wysadzi
    O dzięki
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie najgorzej, jak sobie jakiegoś zwierza upatrzysz do kolorowania a na targu pustki a samemu nie ma kiedy wyhodować, ale dałaś radę :D
    xD no bardzo jestem ciekawa czy pięknie i efektownie walnie czy nie :p G&T i 2 eventy na raz no zobaczymy :p Na szczęście w urodzinowym pnącze właśnie zgarnęłam i teraz już rekreacyjnie zrobię te 2 gierki jeszcze :) Na wyspie iksorę posiałam, zobaczymy jak się nie rozkraczy to zrobię, jakiś tam % z pnącza jest a jakby jeszcze pokolorowali to już by było :inlove:

    przytulasek :inlove:
    [​IMG]
    no to by była bajka :inlove: Bez stresu, przyjemna gierka, ech BP nie można tak było od razu?
    oj zdecydowanie za szybko, czasowo to ledwo miesiąc i ciut, nie wiem czy cokolwiek nowego będzie puszczone :oops: Rekreacyjnie w balonie posiedzę pewnie ;)

    xDxDxD Bunia na tej platformie poleeeeeci na Marsa czy inną Gwiazdę Śmierci :p;)

    :D to jest pomysł na rekord, śmigniesz poletko rzeżuchy sn ręcznie zanim urośnie w nagrodę wygrywasz tyle sn ile poletek x10 i +100% do stodoły ;)

    No itemy całkiem całkiem, pnacze w sumie też trochę lipa, że wylotki na baha ale da się radę :)
    Baobaby na g&t nawet na tą 1h o 3 w nocy :inlove::inlove::inlove: BP jak już dajecie tak szybko G&T to z kopem :p;)

    Dzięki Rysiek :inlove:, na bank bym przegapiła, a imprezowe i sn piechotą nie chodzą ;)
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    W sumie gdyby nie to co sie działo to ogólnie jako mini gierka mogłyby te puzzle czasem bywać ale oczywiscie bez tych kwiatków
    ech tym bardziej ze wszystko na raz puzzle, Bunia i G&T to jak trześnie to Bunia tym balonem w kosmos odleci a puzzle przez miesiąc tylko skrawki beda zbierać
    Ta razem z balonem z G&T
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    toż to nie wiem czy sama Gwiazda Śmierci by to wytrzymała xD Ale taka Bunia latająca na platformie po balonie i rzucająca baonowymi fantami nie była by zła :p;)

    po całej farmie by się te kawałki rozleciały i potem idziesz sobie spokojnie do kombajnu a tu info: chcesz kombajn, ułóż go najpierw z puzzli xD:cry:xD;)

    no puzzle całkiem fajne, pod warunkiem, że działają jak trzeba :sleepy:
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Oby fantami a nie dosłownie bananami bo tych to juz mamy :wuerg:
    ta jak sobie go ułożysz to bedziesz mieć ale jeszcze dokup brakujący kawałek bo za darmo nie ma
    No najważniejszy ten właśnie warunek
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz nuka20 lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD no ba, wtedy to już by permanentne wyprze z koszyczkami z puzzlami wszelkiego rodzaju były 8):p;)

    xD no za banany podziękujemy ale takie kwieciste czy jakieś róż warsztaty by mogły lecieć ;)

    oj tak, niby tak niewiele ale i tak czasem za dużo :cry:
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz agucha31 lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No a brakujące puzzle trzeba byłoby dokupić
    No za to sie nie pogniewamy
    No ostatnio to niewiele jak widac potrafi być wielkim problemem bo malo kiedy aby event od startu do końca był bez jakiejś wtopy
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    o tak i tu by się biznes kręcił dopiero 8);)

    oj przygarnęłabym :inlove::p Już niebawem się przekonamy co poleci a co przyleci, gdzie i czy w ogóle xD;)

    no niestety, przeważnie jakieś wtopy są zwłaszcza na starcie, a ta teraz to była wtopa gigant.:sleepy:

    Agusia choróbsko odpuściło już?
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A kuku [​IMG]

    Jajo Tygry mam ale animacja to mnie mocno rozczarowała :cry: ja rozumiem że to nie jest typowa armatka no ale eh

    Marrylan oglądałaś All of us are death ? :inlove:
    przy tym Zombie express się umywa


    przymierzam się do Sweet Home 2
    podobno mało tam Song Kanga
    oj byle mnie akcją nie zawiedli
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No właśnie animacja mogła by być o wiele lepsza :cry:, a taki piękny plan miałyśmy, ech. Przynajmniej sama armatka nieźle się prezentuje ;)
    Nie widziałam All of us are death, chociaż to mi mignęło i się zastanawiałam czy nie zerknąć, Happines widziałam wprawdzie nie zupełnie tradycyjne zombie ale coś w ten deseń i było super. Sweet home też nie widziałam ale zapiszę sobie do obejrzenia :) Song Kang :inlove: Z nim właśnie niedawno skończyłam Romans z demonem i :inlove::inlove: Tylko to na Netflixie jest.
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz agniecha$ lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    O i to jak
    Może jeszcze nie całkiem ale wróciłam do zywych
     
    KsiądzxD lubi to.
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Zapisz zapisz a raczej nie zapisuj a siadaj i oglądaj :D oba dobre

    Ha
    Demona już obejrzałam
    i jak się tu oprzeć :inlove::inlove::inlove: nie da rady xD
    jak ja uwielbiam ich humor

    Happines no koniecznie bo tak jak przegapić Park Hyung -sika :inlove:
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    na bank obejrzę, widzę oba na Netfliksie to już wiem co wieczorem sobie zapodam :p

    No ni jak się nie da xD uwielbiam koreańskie poczucie humoru :inlove::inlove::inlove: Normalnie można się ubawić na tych serialach jak na żadnych innych :D:inlove:

    o tak :inlove: Zdecydowanie warty obejrzenia :inlove:
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dzień Dobry [​IMG]
    śniadanie w lodówce ;)xD
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)


    a cosik do kawy ??

    eventu nie robie,wczoraj rozliczyłam Pita bo właśnie dostałam ;),Aguś pamietałam 8)8)

    Mam nadziej,że puzzle wszystkie już ułożone,szkoda,że tak gra nie działała od samego poczatku,lekko,łatwo i przyjemnie :).
    Mam tylko cichą nadziej,że ta mechanika wejdzie do eventów ale nie na czas :music::oops:
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Też eventu nie robię

    a to cosik do kawy
    zeżarłam xD kielich tabletek pastylek i drażetek różniste :pxD