blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaaa, no ja bonusów nie miałam a pomocników kupuję na miesiąc to i tak mi nic nie zmieniło ale Ci co mieli poodpalane to mieli zokna konkretnego 8) Włączą pewnie wszystkim a Ci co zrobili po prostu labę będą mieć ;) Już raz czy dwa kojarzę taki przerywany event.

    dzisiaj mi chodziły o dziwo nawet w miarę, w jednej gierce tylko było więcej kwiatków, ale i tak z zaskoku nas wzięli i wyłączyli 8)

    o właśnie :), a puki co zapasy robić :) Chociaż ja bakłażan już posiałam ;)
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz AladdinSane lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm Powiadasz zapasy Zapasy same sie zrobiły a juz nie wspomnę ile jeszcze siedzi w skrzynkach :)
    [​IMG]

    Plus w pasku mase skrzyneczek :)
     
  3. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    oj ciśnie się na usta....
    takie konkrety


    nie cierpię przerywanych....
    eventów też....
    8)8)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No cisnie, cisnie ale niestety nie można dosłownie wyrazić opinii takiej jaka ona jest obecnie w glowie
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Mi zostały ostatnie puzzle do ułożenia, niestety w pracy nie miałam czasu na farmę z telefonu i pełni też nie zebrałam. Dopiero rano doczytałam dlaczego event mi znikł, a po 23 roślinka jeszcze rosła
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Halo, halo a gdzie was wywiało?
    Ta i teraz dla jednych czekaj kiedy event ponownie ruszy
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    :D:D:D pięknie zaopatrzona pełniowa stodoła :inlove: Gratki :) U mnie ciut mniej, ale coś tam tez jest, z wyjątkiem tego co potrzeba na pasze dla owiec zombie xD

    no nie? Niezdrowo tak i stres niepotrzebny... dla farmerów8);).

    ciśnie się ciśnie taka wiązanka konkretna, tylko lepiej puścić ją z dala od klawiatury. ;)

    no też nie mam całego zrobionego zostało chyba 4 gierki i teraz czekanie :sleepy: Ech...
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak to szło ciagle ekspresowo tym bardziej ze męczyłam te owce zeby skończyć misje
    I niestety te urodziny były najgorszymi urodzinami ze wszystkich
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no u mnie też znikało z prędkością światła. :) Tego to trzeba mieć zapasy w tonach :)

    inaczej ich nazwać nie można :( A taki fajny event mógł być :cry: No nic, trzeba czekać i modlić się by działało :sleepy:
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No teraz juz troche sie nadrobi bo hodowla ukończona :)
    Zobaczymy kiedy sie pojawi
     
    KsiądzxD lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    teraz już na spokojnie :) Zwłaszcza jak będzie jakaś dłuższa pełnia, co ostatnio nie tak rzadko ma miejsce :)

    Według OO jutro o 14 ;) Oby działało już dobrze, ale żeby nie wiem co te 4 gierki już pchnę nawet na popych 8)
     
    agucha31 i KsiądzxD lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No cos ostatnio dość czesto te długie mamy :)
    O widzisz nawet nie widziałam
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    bo potem jeszcze było info o prezencie, że kto nie odebrał będzie mógł od środy to zrobić, i się nie rzuca w oczy ;) No nic dociągniemy to do końca :)

    ja tam w sumie nie narzekam, zwłaszcza, że tak z połowę czasu zwykle o niej zapominam jak już jest xD:) No i ciut czasu trzeba żeby te owce wyhodować.
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No oby tylko jutro juz normalnie działało
    No skąd ja to znam xDxD czasem cos zamiast np 2 godz rosnie sobie pół dnia
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    oby. Już tylko pnącze chcę, jedna gierka i powinno być, reszta jak będzie dało się grać to zrobię .

    xDxDxD no ja nie raz posieję rano i dopiero wieczorem zbiorę, taka to już ta pełnia xD
     
    KsiądzxD, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech ja ogólnie sie zastanawiam czy mam ochotę jeszcze na te puzzle
    A no i tak też bywa :)
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Jak odpalą event urodzinowy to od razu pyknę te 1 puzzle jakkolwiek będą działały i będzie można o evencie zapomnieć. O ile pamiętam mam nawet próby zrobione to raz dwa pójdzie. Mam nadzieję, że chociaż praca pozwoli mi to wykonać, bo na razie w tym tygodniu brak czasu w robocie na zajrzenie do telefonu.


    Bry:)
     
  18. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Hej :)
    O urodzinach które nie mają się ochoty zakończyć, nie ma co pisać.
    Ale pochwalę się ryśkami.
    Męczyłam je w niedziele trochę.
    I trzy zgrabne, świeżutkie laborysie zdobyte:inlove:
    Jest już kalendarz.
    W piątek GT - niby normalnie (lubi pojawiać się na początku miesiąca), ale też wcześnie, biorąc pod uwagę, że ostatni był na końcu grudnia.
    Szkoda, że kalendarz tak późno, bo ciekawi mnie czy taki był plan od początku?
    Czy może z okazji "problemów", dodatkowo go teraz puścili - wiadomo dlaczego - spowoduje na forach ciszexD;)
    Aguś, piękne zapasy mroczydeł.
    Ja mam może kilka roślin po 10k, tych najdłuższych no i zapasy różne, ale ja misji - tym bardziej mrocznych - nie robię to się coś tam uzbierało.
    Ze spółdzielni wyciągam tylko "smakowite kąski", jak najmniejszym kosztem i zostawiam.
    Czasem "przypadkiem" uda się którąś dokończyć (przez tyle lat gry całkiem sporo), gdy się czegoś wybitnie dużo nazbiera/kupi.
    No, ale jak puszcza mroczydła na targ (kto ich tam wie), to już wiem do kogo "zapukać" xD;)
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    no jak odpaliłam po 14 to działało jak trzeba i jak powinno od początku, mam nadzieje, ze już tak zostanie do końca eventu :)
    No ja posiałam, gierkę odpaliłam, o dziwo śmigało jak tralala. O 18 będzie pnącze. Jak by tak od razu było to całkiem inna bajka by była :)
    u mnie nawet dość często :p;) No niby człowiek wie, ze ona jest ale jakoś tak umyka :)

    Gratki Ryśków :) Fajnie, ze się udało, bo trochę się namęczyłaś :) G&T faktycznie wcześnie, pewnie z nowinek nic nie uświadczymy. Ech dla mnie tak co 3 miesiące było idealnie, teraz o nawet by mogło być nawet jeszcze co dłużej. Bardzo możliwe, ze to z powodu tego padu, oni lubią takie przeprosinowe g&t.
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  20. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    A dziękuję:)
    No trochę. Ale uparłam się.
    Najgorzej, że podstaw mało na rynku, a wyhodować nie ma kiedy.
    Może odpalę opryski w piątek, by poczuć adrenalinę czy gra to wytrzyma xD
    Przeprosinowe powiadasz?
    Ładnie brzmi, ale ja niezmiennie szanuję BP za jedno - są cwani (nie mylić z cwaniaczkowaci):music:
    No nic, zobaczymy, czy to pierdyknie.
    Wciąż się waham czy wyspowy będę robić.
    Jedna polana na siew. W sumie jedną mam wolną (badyle rosną), to jak zwykle wypadajki będą jedynym problemem.
    A jak wypadajki są problemem, to znam jedno rozwiązanie - tony nawozu.
    I nikt mnie nie przekona, to żadnych "strategii" z wysiewaniem z zegarkiem w zębach tego czy owego.
    No może pokolorują pnącze (ten z makaronikami pokolorowali dzień przed zakończeniem) to ruszam do walki jak pirat xD


    Aha dzień przytulania jak mogłabym pominąć:p

    zostawiam

    [​IMG]

    :inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 31 stycznia 2024