blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    U mnie kwiatki przy każdym dotknięciu puzzla... jedną grę układałam prawie 40 min -.-
    A teraz coś na osłodę...
    Na zagranicznym forum był kod 14BDAY
    Sprawdziłam, działa, ale nie wiem do kiedy.
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Info o kodzie jest i na naszym forum.
    Działą do dzisiaj do 23.59
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech te urodziny to jedna wielka pomylka nie mam sil na siedzenie i denerwowanie sie nawet podczas zbiorów Chyba juz sobie odpuszcze :mad:>:(
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ano nie jesteś :) Jak przeczytałam Twój post, poleciałam tam posiać xD

    :D:D u mnie by to nie przeszło. Piję herbatę w pracy nawet latem ;) Ale harbata z mieszanką imbirowo, miodowo, cytrynową to inna sprawa :p;)

    Mam nadzieję, że jutro już się zajmą tym i naprawia. Trzeba przeczekać. W jakimć OO jest info, że na pewno przedłużą w przyszłym tygodniu. Oby się już wtedy dało normalnie grać :oops:

    u mnie nie za każdym, ale trochę się ich pojawia :sleepy: Zostało mi jeszcze 12 do końca, może jutro zmęczę. Kodzik wklepałam wczoraj :)
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz dantic3 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry :)
    na te urodziny to szkoda nerw -.- pnącze juz mam jeszcze troche i bedzie całość koło dało 100% az sie zdziwiłam czy to moja nagroda za nerwy ?:p
    jeszcze pytanko mam kod wklupany

    w dolinie mam wszystkie magazyny zwiekszone a na placu mi nie odfajkowało zadania nie wiem o co chodzi :oops:
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO i mimo ze sama o niej napisałam tak dalej dziś o niej zapomniałam :(
    No u mnie od lat tylko kawa i zimne napoje
    Ta tylko ten przedłużą i dojdzie kolejny event i bedzie jeden na drugim
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    oby nie, mogą coś na wyspie upchnąć ewentualnie, ale już by sobie dali spokój, bo dopiero by padło. Jak coś mogą hodowlany dać to w 5 minut do zrobienia.

    ja rano posiałam i też dopiero teraz, no nie po drodze ta pełnia :cry: Taki wielki wykrzyknik powinien tam być na mapie jak jest pełnia

    ja mam w pracy nauczone, że herbata musi być :) W domu piję zimą albo jak coś dopadnie. Kawy mocnej nie mogę, ale ostatnio odkryłam takie cappuccino milka czekoladowe tą piję, bo słabo i mi podeszła :D

    gratki pnącza :) mi jeszcze odrobinę brakuje, ale może jutro :) Z Alpami to powinno Ci odfajkować, a zwiększałaś już jak zadanie było? Chociaż to tak czy siak chyba powinno odfajkować nawet jak by się miało zwiększone wcześniej :oops:
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz dantic3 lubią to.
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Słuchajcie czy ktoś w ogóle wrzucił 20 Michaelów Sheepsonów do tej durnej mrocznej misji? Bo ja jakoś nie mogę
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    tak zwiekszyłam jak było zadanie tez sie dziwie ze nie ofajkowane:oops:
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Przez obecny to odechciewa mi sie juz każdego innego
    O tak
    Właśnie jestem w trakcje ich męczenia ale jeszcze 6 brakuje
     
    dantic3, KsiądzxD oraz Sookie lubią to.
  11. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja zrobiłam całą misję poza tą częścią. Wydaje mi się,że ktoś się mocno walnął w łeb każąc wrzucać 20 dość wysokich kolorowanek za tak badziewne "nagrody"
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Mi z misji pełniowych wlasnie tylko ta 1 została i tylko dlatego ją mecze ale jest to masakra jak nie trzeba to jest przeskok o te 1
     
    dantic3, KsiądzxD oraz Marrylan lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    to powinno odfajkować :oops: chyba pt tylko zostaje :oops:

    ja właśnie zombie dorabiam bo mam mało ale do tej misji nie oddam, wolę róż warsztat zrobić. Tam im się cyferki zdecydowanie pomyliły 8) Agusia podziwiam, 6 to już niby mało, ale i tak trochę jeszcze męczenia jest :oops:
    No to prawda, oby jutro się "odczarowało" 8)
     
    dantic3, KsiądzxD oraz agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj no i mecze i mecze i zobaczymy czy sie uda czy owiec braknie
    O ile jeszcze gorzej nie bedzie jak zaczną grzebaninę
    ------------------------
    uf udało sie
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 28 stycznia 2024
  15. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Pochwalony :)
    Event kończę kroczyć na piechotę wysiewając potrzebną ilość roślinki i patrząc jak kręcą się kwiatki albo stoją nieruchomo przez długi denerwujący okres czasu -.-xD
    Z nadzieją, że jak zacznę układać to będzie już ok :pxD
    Wiecie może gdzie sprawdzić nagrody od tego Dżina za zakup florenów?
    Bo dostałem jakiś item i nie pamiętam jaki a niemiał chyba nakładki + i nie wiem teraz co to było, ale chyba dawał niewielkie % za coś.
    Między czasie udzieliłem ślubu na Baha, efekt można zobaczyć w konkursie noworocznym xD
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Hmmm dzień puzzli 8)xD:cry:xD I dzień zrzędy. Ok to mogę sobie na spokojnie pozrzędzić układając puzzle na farmie a jedna ręką strzelając z folii bąbelkowej 8)
    :D:D gratki Aguś :D Super, ze się udało :) ja owce zombie tez klonuje, może akurat cos fajne przeskoczy :)
    tiaaa zobaczymy, puki co to maja tylko być generowane wszystkie puzzle na raz do układanki. Zostało mi 5 gierek do końca, jakoś zmęczę. :sleepy:

    Ja tez na piechotę, już te 5 dociągnę do końca. W banku w zakładce bonus zakupowy, tylko tam pokazuje poziom i czy dostaniesz skrzynkę dżina, ale już nie zobaczysz co z tej skrzynki wyleciało. Musiałbyś do pt pisać ;)
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj no akurat trafiły sie te dni
    Dzięki, no jakoś sie udało wymęczyć, chociaż pewnie gdyby nie to ze tylko ta 1 misja mi tam zalegała to bym nie robiła
     
    KsiądzxD, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    trafienie świąt wprost idealne 8) Można powiedzieć, że zaliczone aż nadto :p;)

    Cieszę się :) jak jest 1 to jakoś tak człowiek ma więcej motywacji, żeby ją skończyć. Będzie wyczyszczone na mrokach chociaż na chwilę :)
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  19. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    haha...wyłączyli event !!

    jakie szczęście, że skończyłem tę farsę....
    bo teraz co??
    włączą "w innym terminie" - już nie dla graczy, którzy ukończyli?
    a ci, co są "w trakcie" - bonusy, pnącza, zasiewy, traktory? - na straty?

    rzucą kodem na waciki i będzie po sprawie

    wqurzył bym się serioznie, gdyby wyłączyli podczas włączonych dyniowych - jakoś to mnie ominęło
    ufffff....
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak
    Ech gdyby jeszcze nie tak dawno ktoś mnie zapytał czy lubie puzzle odpowiedziała bym ze tak ale na dzień dzisiejszy juz jak ktoś zada to pytanie to odp bedzie nie

    No teraz można czekać na nowe :)
    Ja to zostawie juz bez komentarza bo w przeciwnym razie byłby taki ze pierwszy urlop bym raczej zaliczyła >:(