blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry ledwie zywe Ech juz nie pamiętam kiedy aż tak chora bylam :( Brak sił dosłownie na wszystko
    No torpeda Gratki :)
    Oj tak, tak :)
    Szybko Ci poszło Gratki
    No marzenia zawsze warto mieć :)
    U mnie masakra brak sił i zbiory były tylko ranne i dopiero teraz
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Miałaś nosa żeby wczoraj machnąć, dzisiaj to do tych puzzli "nie podchodź" bez kija, co by je tak łupnąć i może by się same poprzestawiały na właściwe miejsce 8);) Teraz zostawiam gierki na koniec, myślę, że w końcu się odkwiatkuje, oby niedługo :) A kumpla w puzzle też niech pomaga układać.

    Smoczusie się same pchają, do kumpli chcą :D :)

    oj to niedobrze :( Aguś odpocznij i dużo zdrówka i sił, teraz te choróbska upierdliwe, mnie dopadło raz a za miesiąc znowu :cry::sleepy: Ale też taka pogoda, chlapa deszcz to krążą paskudztwa :cry:

    no pewnie :) nigdy nie wiadomo kiedy i co nas zaskoczy i spełni się coś wymarzonego :)

    ja coś tam nasiałam, chociaż muliło to posiało, jeszcze za 2h mam zbiór ale nie wiem czy doczekam. Na pewno przedłużą to myślę, że i tak zrobisz :)
     
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Juz nie pamiętam kiedy aż tak mnie dopadło No nie powiem bo byłam chora ale aż tak jak teraz to nie pamiętam :( No nie wiem jak sie czuły osoby które covid dopadł bo nie przechodziłam tego ale z tego co słyszałam to sporo masakrycznie przechodziła teraz ja tak właśnie sie czuje Czasami mam wrażenie ze płuca wypluje a o bólu wszystkiego łącznie z końcówkami palców juz nie wspomnę :cry:
    No a jak sie nie spełni to zawsze marzenia pozostaną
    No zobaczymy obecnie czarno to widze :cry:
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ech jakieś wyjątkowe paskudztwo :cry:Leż w łóżku i kuruj się. Oby szybko odpuściło :oops:

    o tak :) Zawsze można sobie w marzeniach procenty samemu porobić xD:D;)

    Miejmy nadzieję, że się uda.:)
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No od wczoraj nawet sobie przypomniałam jak herbata smakuje xD
    No i to jakie ładne xD
    Szczerze to nie wiem czy mi sie chce jeszcze później te puzzle :(
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Skończyłam układać te puzzle. Dobrnęłam do końca i chcę zapomnieć o tym evencie ale się nie da. Schrzanił całą farmę.
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja też skończyłam,szkoda mi było rośliny :( ale nie ułożyłam ostatniego puzzla xD
    [​IMG]
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Gratki ukończenia Ech widze ze wszyscy zli na niego a powinien być przyjemny skoro urodzinowy
    Gratki
     
  9. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Aguś kuruj się. Skoro jednak czujesz smak tej herbaty, to już plus.
    Pogoda faktycznie kiepska.
    Aura taka, że tłoczno od potencjalnych choróbsk.
    Jajeczko kupiłam i wystawiłam.
    Chociaż co się go naszukałam.
    Gdybym nie wiedziała, że ma dziś wejść, to by mi pewnie przepadło.
    Ewidentnie mam jakąś inna farmę... nie tylko w sumie u mnie bardzo nie muli (ale ja niewiele teraz robię).
    To jeszcze mi oferty sprzedaży chowają xD
    A tak serio, to dobrze, że event za mną.
    Puzzle, faktycznie to teraz byłaby męka.
    Szkoda tylko, że urodziny maja taką atmosferę.
    Event/ mechanika fajna, no ale nie udało się.
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD Dokładnie, jak czujesz smak herbatki to już dobrze ;) Pij ciepłe, pij ile wlezie. Musi paskudztwo się wynieść jak najszybciej :)

    O widzisz, pędem popędziłam po jajeczko, ale już jest :inlove::D No zwykle to po zalogowaniu daje po oczach a teraz promo na florki a jajko gdzieś tam z tyłu.
    Sam event i mechanika naprawdę fajna, tylko z padami wyszło jak zawsze :sleepy: A całkiem przyjemnie by się te gierki robiło jakby śmigało jak trzeba :cry: Ale gratki dziewczyny macie już z głowy :) Ja jednak parę zrobiłam zacinało ale na szczęście nie musiałam się przelogowywać. Mam 10 zrobione, zbliżam się do półmetka ;)

    zobaczysz, póki co siej jak możesz a potem zobaczysz jak z gierkami. Jeśli po weekendzie zacznie normalnie działać /wcześniej raczej nie myślę, że naprawią/ to to można szybko śmignąć. Ale zdrowie ważniejsze :)
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie no to przecież idzie oszaleć jak juz masz sile zeby na chwile wejść coś porobić to co przejscie na inne tereny musisz kwiatka kręconego przeczekać, puzzle tez chciałam zobaczyć a co drugi kwiatek :cry::mad:
    A no nawet czuje chociaż co bym nie przełykała to tak jak bym żyletki połykała :cry:
    No właśnie jak możesz a z tym tez problem i to nie tylko z braku mojej siły ale co przejscie i kliknięcie w zbiory to kwiatek, odświeżenie kliknięcie zeby posiać kwiatek i tak co czynność >:(
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Nie no te puzzle to tragedia. 1 na dzień to na i tak za dużo.

    Tak się nie da grać


    Bry:)
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wychodzi ze to najgorsze urodziny Zamiast być przyjemne to są >:(:mad::wuerg::cry:
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :oops: herbatka z sokiem malinowym, z cytryną pewnie bardziej podrażni.

    u mnie kwiatki w puzzlach też się panoszyły, chociaż jakby mniej niż wczoraj i przelogowywać się nie musiałam bo same odpuszczały. Ale i tak przed końcem weekendu na pewno lepiej nie będzie bo w weekend nikt tam nic nie ruszy raczej. Jak już to w poniedziałek coś się powinno poprawić.
    tiaaa no pomysł fajny, tylko wykonanie :sleepy:-.->:( Posiałam, jeszcze jeden zbiór dzisiaj może zrobię :sleepy:
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale z sokiem to raczej za slodka bedzie
    Hmmm w poniedziałek to dopiero cos tam beda dłubać a nim naprawią to może i do środy bo wcześniej jeszcze kilka razy pogorszą
    No ogolnie gdyby nie te kwiatki to puzzle by byly fajne ale niestety wyszło jak wyszło
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  16. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    potwierdzam - czasami kwiatki odpuszczą same, ale to też nie jest reguła

    :sleepy:
    te urodziny to jawna kpina z graczy !!
    amatorszczyzna podlana skrajną nieudolnością w 100% sosie braku szacunku
    nikt NIC nie zrobił w temacie
    pewnie boją się dotknąć, bo trzeba by wyłączyć i raporty o planowanych dochodach z kolejnych wyprzy załapią obsuwę
    więc nikt się nie wychyli, żeby nie zadzierać z księgowością -
    co kogo obchodzą jakieś głosy na forum?!?!
    rzuci się kolejny kod z wacikami i będzie git
    gierka stała się maniakalnym natręctwem
    chcę już to mieć za sobą - zostało kilka obrazków - i zapomnieć tę farsę

    KONIEC 0

    z piccolo bajkowe i nieumarły - dzięki FA

    -.--.-
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2024
    KsiądzxD, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Masakra jestem tak zakręcona ze dopiero ogarnełam ze pełnia trwa :(
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    z piccolo wykluło się :uczeń Ingrid i chomicza ;)
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aha, to i tak szybciej ode mnie :pxD Ale nie jest taka króciutka to coś tam sie posadzi jeszcze ;)

    nie tak źle :) Przynajmniej kijki i miśki się nie wychyliły :)

    Niestety nie reguła i wczoraj musiałam parę razy się przelogować :sleepy: Że też akurat teraz im się musiało aż tak spaścić :cry: Mi się wydaje, że po prostu w piątek nie dali rady naprawić, a w weekend nawet nie podchodzili, bo urlopują 8)

    No nic trzeba to przepchnąć i zapomnieć 8)

    słodka ale po grdełku delikatnie spływa i łagodnie, ;) Pija jaką lubisz byle dużo i ciepłą :)

    tiaaa znając ich zapał to możliwe, chociaż radziłabym im się spieszyć, bo grozi lincz na siedzibie BP 8) No dokładnie, była by gierka całkiem fajna jakby nie te kwiatuszki -.-:sleepy:
     
    KsiądzxD, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No nawet, nawet choć mogloby być lepiej
    Uf to mnie pocieszyłaś ze nie jestem jedyna :)
    Co najlepsze dzwoni dziś do mnie znajomy z pytaniem co porabiam no to odpowiadam zgodnie z prawdą że siedze i pije herbatę na co słyszę o to czyli chora