blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie ma za co.xD
    Posiałam ledwo teraz na super polach i idę spać. Szkoda nerwów.
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech no i nie chcieli wcześniej wpuścić to dopiero teraz jest czas zeby ogranoc
    A no byle do tego maja
    Też tak myśle
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    u mnie "powiedzmy" działa. Powiedzmy, bo muli, ale posiać się da i po polach połazić też, wyczuwam grubą rekompensatę. 8)
    znając życie przedłużą o ileś tam h ;)

    tęsknię już, bardzo tęsknię :inlove: kwitnie wszystko i to ciepełko :inlove:
    właśnie przydał by się jakiś fajny przepis, kopę lat nic tam nowego nie było, kiedyś nawet chyba było coś przebąkiwane nawet o nowym zawodzie i nic, cisza. Najlepszy by był taki co by sobie samemu % można było robić:music: :p
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz agucha31 lubią to.
  4. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Piękne urodziny!!! -.- tylko się napić xD
     
    Marrylan, nuka20 oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ta 2x SNZ i 2 razy SP oraz 5 gwiazdek i bananow
    pewnie tak
    haha ale marzenie
    Na bogato ;)
     
    Marrylan, KsiądzxD oraz nuka20 lubią to.
  6. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Hej:)
    Weszłam ok 18, więc zapewne największe problemy mnie ominęły.
    Teraz troszkę muli, ale da się grać.
    Coś mnie naszło na szybki event (pewnie ciekawość puzzli), więc przeprosiłam się z kołem, ale po 11 wejściówkach i tym co tam wylosowałam - znowu ze sobą nie rozmawiamy;)
    No dobrze + 1 na rośliny wpadło, więc te pozostałe sg, rzemiosło i perfumy jakoś przeboleję.
    No przynajmniej za jakiś czas.
    Póki co, w ramach zemsty, poszłam rozrabiać z jego kolegą - był milszy i z 300 dał dodatkowe +4 no i i stracone niebieskie bileciki.
    Uruchomiłam dyniowego.
    Podlałam dopalaczami, wrzuciłam do slotów bonusy.
    Otworzyłam skrzyneczki i się zwróciły (prawie zawsze jak wrzucam do slotu się zwracają, a tak to wylecieć nie chcą).
    I "grzeję" - kiedy szaleć jak nie w urodziny.
    Pewnie dziś skończę jeśli gra zupełnie nie padnie;)
    To zamelduję co za skarby z piccolo mi wylezą
    Haha życie na krawędzi xD
    Puzzle fajne.
    Dobrze, że nie ma obrazka na stałe (wtedy to żadna zagadka), ale podgląd (np tam gdzie się wyświetla nagroda za układankę), mógłby być.
     
    agucha31, Marrylan oraz KsiądzxD lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech ja ze swoim co jakiś czas próbuje gadać ale niestety uparte jak osioł :cry:
     
    KsiądzxD lubi to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ewentualnie 2x kwitnąca gałązka 8) całkiem możliwe, że trafiłyśmy, ale chociaż w urodziny to powinni się postarać :sleepy:

    tak na 2 nóżki Wielebny ;) na jedną stanowczo za mało ;)

    obstawiam, że z dzień może nawet przedłużą.

    xDxDxD no pięknie by było :inlove: by się % składały, nawet nie musiało by być tanio, wiadomo, że dobra rzecz wymaga towaru, ale by się robiły :p;)

    Działaj, kiedy jak nie teraz? :) Miałam nadzieję, że puzzle będą fajne i cieszę się, że się spełniła :) Ten dyniek z prezentem pewnie sę już tam wyrywa z tej skrzynki u Ciebie i chce jak najszybciej wyskoczyć ;) Z moich ostatnich 3 wylazły 2x iluzjonista i muchołapka, mogło być gorzej ;) Muli ale da się coś tam zrobić, nawet w te nieszczęsne Alpy polazłam i udało się recykling nastawić i zebrać, a myślałam, że tam nic teraz nie ruszy.
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ta o tym nie pomyślalam
    Ta może sie jeszcze postarają ale na swoją strone czyli pakiety za $$
    Zobaczymy
    No marzenia zawsze można mieć :)
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz nuka20 lubią to.
  10. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    No mogło u ciebie być gorzej. Wystarczyłoby, że miałabyś moje "zwyczajowe" zdobycze:music:
    Z piccolo... muchołapka no i kumpel, którego wczoraj przewidywałam.
    No takie - meh.
    Event skończony. Tort zjedzony...
    To teraz mogę się lenić i w spokoju trawić.
    Miłego dnia:inlove:
     
  11. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    ...w ramach rekompensaty proponuję oprysk....
    albo przynajmniej Spec. Piccolo z nagrodą do wyboru - dla każdego coś własnego

    żeby skutecznie wejść, to tak z 10 razy logowanie....
    na farmę, potem na konto, owieczki z taczką, potem 45%, potem 88%, odczekać na planszę wyprzy, poodświeżać każdy obszar.....
    najgorsze to takie funkcjonowanie farmy na pół gwizdka, pełzające pady....
    niby działa - w zwolnionym tempie, ale żeby zasiać trzeba być upartym,
    a kiedy indziej śmiga jak rakieta
    ale na 10-15 min. - potem znów żółw
    każdorazowy obrót puzzla, to dobre kilkanaście sek. kwiatka w obrotach
    albo "się przytkał" i znów logowanie....

    i jak tu rozgrywać bonusy, dyniowe....

    jak nic solidna rekompensata się należy
    :p:p
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2024
  12. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Zmęczyłam ten ewent... uff
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    no zdecydowanie za mało ich to jak nic trzeba nam dołożyć :pxD;)

    na razie mają dać rekompensatę w przyszłym tygodniu, ciekawe ile tych gwiazdek, gałązek, bananów itp ;)

    może się cud stanie i jakieś się kiedyś spełni? :pxD;)
    ech, no meh. Mnie kijki i kumple tym razem ominęli a z cylindrów zawsze jakieś florki na pnącze czy jajko będą :) Tygrysica całkiem przyzwoity ten bonus ma a i cena standardowa, jutro ją przytulę :inlove:
    Gratki :) Jak dopiero za gierki się biorę :)

    tiaaa, na tablecie ni huhu się nie zaloguje, na kompie z prędkością żółwia, oj trzeba cierpliwości momentami trzeba :sleepy: Czasem przechodzenie z łąki na łąkę 10 minut trwa 8) Teraz nawet chodzi to spróbuję te puzzle, mają szczęście, że limitu czasu nie ma :sleepy:

    gratki Aniu :) Migusiem poszło :)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak tam układanie puzzli?xD:cry: Ja się już kijkiem walnęłam w łeb, za głupotę.xD:cry: Jeszcze 4 obrazki mi zostały. W sumie pomysł z puzzlami fajny niestety realizacja- jak zawsze . Te 8 prezentów rekompensaty to delikatnie ujmując jawna kpina ale no cóż.
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Szybciej wysiałam niż ułożyłam puzzle. Masakra. Rano było znośnie, a po południu jednego to chyba godzinę układałam. Ile razy się wylogowywałam, oswieżałam grę to nie zliczę.
    Ale z tej imprezy już się zmyłam.
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDTiaaa puzzle jako mechanika naprawdę fajne i mi się podobają, tylko żeby nie padało co chwile :sleepy: Zrobiłam 5 i na razie tyle bo nie mam prezentów już, ale przez łeb już też się o mało nie walnęłam, albo chociaż głową w stół:sleepy:. Te 8 prezentów to dopiero zajawka rekompensaty, ta prawdziwa ma być w przyszłym tygodniu, ale tych prezentów to tak ze 100 powinno być na tej zajawce, a w tej prawdziwej to naprawdę konkretne % albo item petardowy 8)

    zazdroszczę ;) Układanie póki co masakra, chyba nasieję już do końca na całość a rozegram jak się gra odobrazi. 8)
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz MałaNikola220 lubią to.
  17. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    mam całość rośliny i wypadajek
    ale poczekam z ukladaniem - znam lepsze sposoby na opanowanie nerwa....


    i posadziłem babola - nastukałem 1 sek. szarłat i zabrakło 1 wypadajki !!!!
    chcąc zaoszczędzić SN zamieniłem na małe pola i posiałem rzeżuchę, (jeszcze dyniowe działały przez 10 min.)
    żeby tę ostatnią wypadajkę załapać.....
    i z "szarłatowego" rozpędu.....
    ....podlałem SN
     
  18. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    Ja nie mam sił to tego eventu,zrobiłam 7 kroków po prawej stronie,zdobyłam wszystkie itemy i 1szt piccolaka i ......i na tym koniec,szkoda oczu,wnerwiałam sie tak przy układaniu puzzli,że echhhh,do 2 puzle musiałam sie przelogowywać,to nie na moje nerwa.
    Napisałabym lepiej ale wiecie czym to grozi,więc gryzę się w jezyk aby nie napisać dobitnie :mad::mad:,popsuli taki fajny event :cry::cry:.
    Jaja nie kupuje,nie dam im kasy za te buble >:(>:(
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Michaś :D to nie babol to jest po prostu kod wpisany w życie farmera ;) Ja sałatę też raz chlapnęłam sn, no to się kiedyś musi wydarzyć po prostu ;)

    No ja zrobiłam 5 i teraz sieję badyl aż będzie na całość a układanie potem jak naprawią. No taka fajna gierka a tak popsuli :cry:
     
  20. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Jajeczko :inlove: jak nie zapomnę to kupię:)
    Chyba dobrze, że "machnełam" event wczoraj. Większych problemów nie było.
    Trochę muliło. O 23, miałam już wysiany badyl i kilka gierek (dosłownie 5-6) mi zostało.
    I wtedy zaczęło faktycznie mulić, ale się zmusiłam i może z godzinę - 1,5 męczyłam te 6 sztuk.
    Jakbym robiła teraz, albo na piechotkę to bym sobie układanie zostawiła na koniec.
    Pewnie w końcu to się "odkwiatkuje" i będzie płynniej działać.
    No z piccolo kumpel. Ze skrzyni z kalendarza - upiorne świetliki.
    Jak dostanę tu coś "ekstra" - dwa - trzy razy na rok- to jest święto.
    Skoro tym świętem nie miały być urodziny... To może na Wielkanoc dostanę cylinder lub dyniowego ;)
    No nie mam się czym pochwalić:cry:
    To pochwalę się smoczkami - 298 na stanie, może doturlają się do 300.
    Dziękuję. Zwłaszcza jednej "upierdliwej" osobie, bo sama zrobiła pewnie z 200:inlove:
    Pa i miłego weekendu:inlove: