blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Jak tam w nowym roku? Wszyscy już trzeźwi?
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Wzajemnie :)
    NO nawet jakby tak tyci, tyci każdego spróbował to juz nie jest mała ilość :)
    A no to było celowe z myślom właśnie tego dnia xD;)
    Hmmm no prócz tego ze wczorajszy dzień gdzieś mi sie zapodział to chyba juz tak :D
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Jak nowo narodzeni :p;) Tak, że można świętować słomkę do picia ;)

    No ba, łyczek z tej, łyczek z tamtej i się uzbiera ;) Ale przynajmniej ma to szczęście, ze może sobie spokojnie odespać xD:)

    xD no wiadomo, trzeba było sobie drogę powrotu odpowiednio zaznaczyć xD:cry:xD Ale patent dobry, z daleka widać :p

    Event zakończony, ostatnie gierki rozegrane, rzutem na taśmę starczyło na 2 skrzynki z bonusami. Bakłażan tez już posiany, potem na bank zapomnę ;)
     
  4. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Cześć:)
    No ja trzeźwieć nie musiałam, bo nie piję alkoholu.
    Ale piesek już doszedł do siebie.
    Biedne te pieski w sylwestra. Znam takie, które nawet dwa tygodnie po są nadal wystraszone :(
    No, ale wszystkiego najlepszego w nowym roku:)
    Przejrzałam event.
    Pewnie machnęłabym ręką (zrobiła dla pnącza), no ale item mi się podoba...
    Nie wiem co ja mam ostatnio z dinozaurami i dinozauropodobnymi smokami xD
    Chyba się od młodego zaraziłam. (Biją nawet Psi Patrol).
    No, jak byłam mała, to triceratops był moim ulubieńcem :inlove:


    [​IMG]

    Szkoda, że tak trudno będzie je zdobyć.
    A i tak jeden musi iść na pnącze(gdzie zniknie):sleepy:
    Nie owijam w bawełnę.
    Benia ratuj.
    Mam znikome (bliskie zeru szanse na całość).
    No jakby wylać morze Sn, a jeszcze te wypadajki...
    A Ty pewnie będziesz robić...
    Wymień się ze mną na GT proszęęęęęęęęęę:p
    Dają sporo PD, więc za darmo nie chce, byś stratna nie była.:)
    A ciężko wyczuć, czy będzie ich wiele (o ile jakieś) "wolnych" na Gt... to chciałabym sobie "zaklepać";)
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mam zamiar zrobić całość. Masz zaklepane
     
  6. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Dziękuję Aniu :inlove::inlove::inlove:
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  7. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    zrobię całość, więc jednego triceratopsa oddam....
    za 1 godz. koniec pełni

     
    Ostatnie edytowanie: 3 stycznia 2024
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no odsypiał, odsypiał a dzis łazi za mna i sie drze xD
    No wiesz zawsze jeszcze można światełka pomylic bo nie tylko oni maja ozdobiony xD
    Ech no niektóre strasznie przechodzą :(
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja specjalnie nie przepadam za fajerwerkami, jakoś nigdy mnie nie kręciły i nie puszczam a i tak mam pod balkonem zawsze pokaz. pieseł siostry jest jakiś chyba inny bo on zamiast się bać tak burzy czy fajerwerków to lata po domu i szczeka jak najęty. Ale cieszę się, że Twój psiak doszedł do siebie :)

    Dzięki i wzajemnie niech ten rok obfituje w tylko piękne i dobre niespodzianki :)

    :D ja jak byłam mała to bardzo lubiłam dinusie wszelkie, trochę mi nawet do teraz zostało, nie mówiąc o sterecie płyt dvd z tymi sympatycznymi smokami xD Event zamierzam machnąć cały więc jakbyś zakładała hodowlę czy coś to powinnam mieć dubla ;)

    grzecznie posiałam bakłażan ciut wcześniej, bo ostatnio zaspałam i zostały tam te grzybki co rosną 2h? albo jeszcze krócej ;)

    xD:cry:xD zregenerował się i teraz chce żarełko xD;)

    xD w sumie jest szansa, że się do sąsiada na chatę wbije, ciekawe czy by ugościł zbłąkanych wędrowców? xD :p Chociaż u nich w tych światełkach jest naprawdę cały dom, stwierdzili, że jak jest fotowoltaika to nie będą żałować ;)
     
    nuka20, marmlada oraz agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Mój kitku jak jest tak masowo jak to właśnie na sylwestra to sie chowa gdzies za łóżko ale przy małych wystrzałach patrzy w okno
    A to oświetlenie na całego :)
     
    nuka20, Marrylan oraz marmlada lubią to.
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę :).

    Moje psy petard się nie boją,york nawet wyszedł na balkon ale nie spodobało mu się strzelanie i szybko wlazł do pokoju :D,pod tym względem mam dobrze ;).Odnosnie petard to mam piekny widok -8pietro :) ale mam nadzieje,że to ostatni taki rok ze strzelaniem-zobaczymy 8)

    Event spróbuje podłubać ale tylko jedną cześć i to tą krótszą ;),odzwyczaiłam sie od eventów i nawet mi się nie chce ich robić 8).

    EDIT:

    neony mam nadzieje jutro szybko zrobić tym bardziej ze w oazach są skorpiony i szopy za 1SP ;)
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    większość psiaków i kociaków niestety bardzo wrażliwe ta takie zmasowane puszczanie i cierpią :(

    To chociaż tyle dobrego, że się nie boją, nie mają stresu :) Z 8 piętra widok musi być naprawdę imponujący :), ale też mam nadzieję, że to był ostatni rok z petardami 8)


    neony pójdą migiem :D lubię hodowlane, można pyknąć w chwilkę :)
    Rozsiałam badyl, ten krótszy na początek. Potem mam nadzieję dociągnąć do końca, ale zbieram z bandą jaśków od początku, bo wylotek sporo trzeba :oops:
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    I tyle dobrego
    Zbyt duży hałas
    NO bo hałas jest dużo większy wtedy
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    jest ogromny, zwłaszcza dla zwierzaków. No i to tak jest, że długo długo /bo rok/ nic a potem znienacka łup. Nie ma szans, że będą na to przygotowane. Ale miejmy nadzieję, to już był ostatni raz.

    Muszę wykorzystać żetony sezonowe bo jutro koniec. Poczekam, aż będzie pełny zbiór i odpalę +1 do upraw.
     
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Szczerze to jakos w to niewierze
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Poczekamy, zobaczymy czy będzie jakiś skutek. Chyba fajerwerki musiały by w ogóle ze sklepów zniknąć żeby całkiem nie było. Tak, to pewnie i tak będą strzelać, ale może chociaż mniej.
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Zobacz w tym roku na necie było ze były miasta w których jakby na przekór apeli wręcz wiecej strzelali :(
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  18. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    Dinozaury zaczęły od czaszek - truchcikiem....
    w razie czego będzie wiadomo co i jak "podgonić", chociaż nagrody sobie takie
    żeby "nie przepłacić" - nie ma o co się spinać, tym bardziej, że to na Baha
    Sknera Nawozowa się zrobiłem.....
    -.--.-


    z 3 piccolo doszedł 1 dyniowy, więc zawsze raźniej w grupie....
    opryska nadal brak....

    :eek::eek:

    a to pnącze....
    Rząd chmur "Przygoda na biegunie północnym" 3
    całkiem solidne na "Dzień 1 sek. Wrzosówki"
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    i teraz pytanie czy ja wytrzymam do niedzieli do godz.10 na obnizkę SP w oazach czy .....walnę dzisiaj ten event 8).
    Do 14 się zastanowię,nie lubie czekać ale to zawsze oszczędność paszy,hmmm
     
    nuka20, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    tiaaa niestety sporo takich "przekornych" jest :( I nie przetłumaczy żeby nie wiem co -.- Musiał by być zakaz sprzedawanie w sklepach zeby nie mieli skąd brać.

    Ja też ;) czaszkowiec sobie rośnie na piechotę, raz tylko żetony uruchomiłam sezonowe to zbiór był +2, zawsze coś.

    gratki :) Opryska ze skrzynki to już też bardzo, bardzo dawno nie widziałam :sleepy:

    pnącze zacne :D przy dniu wrzosówki sporo pd można wyciągnąć :)

    ten sam dylemat mam :oops: znając mnie pewnie nie wytrzymam i pyknę dzisiaj :p W niedziele może coś innego pokoloruję :)
     
    agucha31, AladdinSane oraz -mala159- lubią to.