blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Cześć :)
    Wchodzę na farmę... poszłam do galerii handlowej (zapomniałam nawet po co) i widzę, że nowa zagroda do kupienia. No, skusiłam się na 9 sztuk. Skoro to błąd (chyba coś za wcześnie), to może sypnie zagrodami dla Lori :p
    Przy okazji zobaczyłam, że mam całe mnóstwo (chociaż raczej regularnie wystawiam) innych ts do wystawienia... musze pamiętać, żeby je wystawić przed GT, może wpadnie jakiś okaz do balona.
    Przypomniałam sobie - miałam kupić zbiorniki na wodę do chmurek.
    Zima to kupiłam 300 igloo na zapas (chociaż nie wiem, czy je można stawiać na chmurkach), najwyżej zima będzie u mnie rok trwać ;)
    No nie można. Szkoda, bo pasowałyby to "zimowych eventów" i tematycznych rzędów:sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2023
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    eventu nie robie .....ojjjjjjjjjj rozleniwiłam się xDxD

    poszłam i ja zobaczyć czy mam w koszyku Lori i .....

    [​IMG]

    kurcze tylko paszy nie mozna dla niej produkować,heheheheh chyba mam prezent i niech BP nie waży się mi zabrać :p :p
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o jeszcze się załapałam :p zakupiłam parę sztuk, wystawię za chwilę ;) A nuż wyskoczy Lori :) Nawet nie wiedziałam, że igloo nie można stawiać na chmurkach, dziwne, że niektórych dekoracji nie można postawić, palmy też nie można i paru innych. Bez sensu to bo jak nie dają profitów to na pole się nie stawia, bo każdy skrawek cenny, a tak to by przynajmniej oko nacieszył na pnączu

    Ewa gratki Lori. U mnie jeszcze jakieś pakiety są, np taki z 159 zeta z baobabaem nawozowym.
     
    agucha31, nuka20 oraz -mala159- lubią to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Benia ja kupiłam 2szt TS i od razu za fl odkryłam ,takich dobroci pakietowych u mnie nie ale i tak bym się nie skusiła za dużo chcą :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  5. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Gratulacje:)
    U mnie guzik (to chyba z okazji wczorajszego dnia;)).
    Jedne pomarańczowe cykady.
    Czyli norma.
    Taka farma.8)
    Ładna ta zagroda :inlove:
    Wystawiłam zaległe 32 rybki i drzewka. W pasku się kisiły a na farmie ani jednego, może coś się wykluje na pocieszenie, byle nie były to żółte salamandry i równie "żółte" drzewka.:music:

    Zdziwię się jak nie wypadną.
    Pewnie nawet dwa - to rezerwuje xD
    Pakiet mam obecnie 1500 florenów z pomocnikami.
    Czyli akurat z tym, czego osobno nigdy nie kupię, bo po co (kuponów na ponad rok).
    Ale w pakiecie to sztuczny tłok - niby okazja ;)
    Nawet ten jeden mamuciak, by średnio mnie kusił za taką cenę, ale i tak mi takiej oferty nie dadzą, by nie być "w plecy".
    No cóż, indywidualne oferty dopasowane tak, by dopiero w kumulacji, mogły trafić w poziom zainteresowania ;)
     
    agucha31, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tym bardziej gratki :) No pakiety drogie, jeszcze te drzewkowe jakoś przełknę, ale te z zagrodami no drogo mi sie widzą, kupiłam 10, postawione, rano się okaże :)

    Oby, jak wyleci parka masz zaklepane :p;) Zagroda ładna, nawet bardzo :inlove: Mi czasami rzucają oprócz tych standardowych takie właśnie z mamuciakiem czy innymi dynksami, florków w niej 600 i ten mamuciak i sn i zośka i jakieś skrzynki, no za tyle kasy to i tak średnio.
     
    agucha31 i nuka20 lubią to.
  7. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    To chyba mam coś jej odpowiadającego - za 80 (niecałe) - 450 florków i pakiety po 300, 400 SP, SN i czegoś tam i skrzynki.
    Skrzynki cudów - no chyba w cuda wierzą jeśli myślą, że go kupię.
    Mamuciaka nie miałam nigdy w ofercie - wiadomo dlaczego. Lepiej oferować je osobom, u których prawdopodobnie i tak będzie stał w pasku.
    Niż takim, które mogłyby za niego przepłacić, ale zbierać "ciągłe korzyści":p
    Eh, czasem ich nie rozumiem. A może ludzie te "niedopasowane" oferty i tak kupują.
    Więc bardziej opłaca im się nie oferować "promocji" zainteresowanym, nawet jeśli byłoby większe prawdopodobieństwo zakupu takiej oferty, by nie zmniejszać (i tak dużo mniejszego) prawdopodobieństwa, że wydadzą na to coś więcej, tylko w innych (wyższych) i bardziej "regularnych"(wyższych) cenach.
    Widać BP lubi bawić się prawdopodobieństwem - na każdym kroku xD
    O niedawno była oferta wejściówek - coś tam z robaczkami - może bym się skusiła.
    Teoretycznie jestem wybitnym targetem pod taka ofertę.
    No ale skusić się nie mogłam, bo była w "newsach", ale nie było jej w galerii i gdy chciałam zobaczyć co tam i za ile jest - znikała.
    A po następnym logowaniu całkowicie wyparowała.
    Taka tam ups pomyłeczka;)
    Pomyliło im się xD
    A takiego "nico" - kupię tylko dobrą, promocyjną ofertę - którą przewałkuję na wszystkie strony.
    Ale skoro realnie nie chcą na mnie więcej zarobić, to prosić się nie będę8)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry prawie nocne i w przelocie
    I to bardzo
    Takie też właśnie lubie
    A jakie to uparte ściągasz go z siebie i obok kładziesz a po min znowu sie ładuje
    Ja coś tam dłubie ale raczej z braku czasu zbytnio nie wydłubie
    No też musze swoje wystawić bo sie nazbierały
    O nawet nie wiedziałam ze takie cos sie pojawiło
     
    -mala159-, Marrylan oraz nuka20 lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)


    [​IMG]

    ten pakiecik za 80 też mam i jeszcze jeden za 60 /bez grosza/ z 300 florkami i odpowiednio mniejszą ilością sn skrzynek itd. Takie trojaczki mi dali ale nie aż tak ciekawe bym się na któregoś skusiła. ;)

    Z tym z wejściówkami ciekawe, w sumie żadna pomyłeczka mnie już nie zdziwi, ale mogło być też tak że trafiłaś akurat na samą jego końcówkę i w newsach jeszcze był widoczny a w galerii już wygasło a po przelogowaniu newsy też się odświeżyły i już go nie było. Ja z kolei takiego nie kojarzę, żeby kiedykolwiek mi go podstawiali pod nos ;) Z mamuciakami pewnie wiedzą, że ze skrzynek 0 to mi machają przed oczami 8)

    niestety, ale teraz mają najlepszy moment żeby im się przebłysk włączył, kiedy jak nie na Święta :)
    najlepsze :D No i trochę trzeba na nie poczekać, bo teraz o owoce ciężko :cry:

    xD bo pańcia jeszcze nie wie, że nie wszystkie zabiegi masujące wybrała :p;)

    jak tu wczoraj nie weszła to też bym nie wiedziała :) Wieczorem postawiłam 10 szt i są, jedne wyleciały i do tego róż rekiny, jest dobrze :D Starocie też postawiłam i pomarańczowe cykady wyskoczyły, nie miałam wcześniej :)
     
    nuka20 i agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Nie koniecznie bo jadłam z owocami takimi jak kiwi, borówka i banan A ogólnie nawet latem w sezonie czasem można dać sie w konia zrobić np w Sopocie w jednym miejscu zamówiliśmy i dostaliśmy z owocami a tych owoców był aż 1 rodzaj juz nawet nie pamiętam co to było no to mając nauczkę w innym miejscu juz sie pytaliśmy jak to jest czy te owoce to owoce czy 1 rodzaj to tu chociaż było 3 rodzaje ale np w Międzyzdrojach jak zamawialiśmy to było juz 5 tak wiec różnie to bywa
    Poza sezonem tez zjesz właśnie z bitą śmietaną i owocami ale juz inne owoce niż latem choć właśnie nie wszystkie i nie wszedzie
    A no bo na te dodatkowe gratisy nie patrzyłam No wiesz jakieś 10 lat temu brałam grzejniczek z odrobiną melodii uspakajającej a o tych innych dodatkach nie myślałam a teraz mam co chciałam z bonusami xD
    Hmmm a było to takie małe grzeczne i gdzieś w kąciku tulące sie xD
    NO i super. Gratki
    ---------------
    Popatrzyłam dziś na swoje narzędzia i od razu nie tylko palec mnie rozbolał ale i nadgarstek xDxDxD[​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2023
    Marrylan i nuka20 lubią to.
  11. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Gdyby tylko o brak mamuciaków chodziło - to miałabym tę ofertę chyba na stałe ;)
    No jest wiele powodów i cieszy mnie, gdy mogę przewidzieć co mi BP zaoferuje, zanim nawet spróbuje - skoro nie mogę mieć tu pikselowo nic ekstra, to pocieszam się, że (prawie)zawsze mam racje 8)xD
    Proszę cię;) Przelogowałam się chyba z 5 razy - i nic, wisiała w newsach, nigdzie indziej.
    To była jedna z tych ofert - dzień i coś tam aktywnych.
    No, ale po zalogowaniu się po kilku godzinach, ostatecznie zniknęła.
    Nieważne.
    Ze szpetnych rybek - tylko jeden samogło... Z drzewek chyba nic, ale ciężko stwierdzić. Usunęłam do paska i w pasku była kokia (ale nie wiem, czy to nie z sezonu).
    Wystawiłam starsze + na farmie pelikany, 17 potencjalnych muflonów i ok. 40 potencjalnych dzikich grusz (skąd?).
    Może tu "dla oka" coś wpadnie.
    Na pocieszenie nie musi, bo kupiłam na targu wiele pakietów roślin po 9999, w przyzwoitej cenie (np 200k ostryża 100k imbiru c):p
    Ciuchcia słabo, ale to dobrze - muszę odzyskać fl za żółte salamandy (potencjalne Lori)
    Chociaż jeden/dwa pstrągi by się przydały, ale te się puści powoli - "przy okazji" jeśli się nie zapomni.
    Event robię, ale wszystko jeszcze głodne, nie wiem czy dam radę.
    Może z kołem pogadam? A nie, fizycznie nie umiem już kręcić imprezowym bez powodu;)

    Gratki Lori. :inlove:
    I przepraszam, że "zaklepałam" sobie drugie...pewnie dlatego nie wypadły xD
    Miłego dnia:inlove:
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O właśnie jesli no a z tym wiadome jak to bywa u mnie tez właśnie jesli to i sie cos tam puści xD
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no sezon na jakieś owoce gdzieś tam w sumie jest zawsze, no wiadomo, że zimą gorzej z tym. Oj ale nie ładnie tak pisać z owocami a dawać jeden rodzaj 8) to by napisali, gofry z borówkami czy co tam mieli i by było wiadomo na czym się stoi. ech wszędzie trzeba pilnować.

    tiaaa skąd ja to znam xD

    [​IMG]
    w życiu tego nie wyklikam, za nic w świecie xD:p8)
    xD no po tylu latach bonusy się należą :D Teraz grzejniczek zna swój teren to inna rozmowa ;)

    dzięki :)
    Widać BP bawiło się w pojawiam się i znikam i znikam i znikam;)
    Ze staroci polubiły mnie żółte meduzy i agamy i wyraki , ale kilka fajnych innych pomarańczy wpadło, samogłowy 1 jak pamiętam no zawsze coś ;) Dzięki :)Spokojnie, mam przeczucie, że Lori jeszcze wpadną drugie ;)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  14. sabcia7

    sabcia7 Stały bywalec

    hej :) z pytaniem przyszłam nie rozumie tego ewentu co najpierw trzeba ukrecić w młynie ?
     
    Marrylan i nuka20 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta mogli napisać z owocem
    xDxDxD No u Ciebie to sie nazbierało Chociaż przypuszczam ze gdybym te inne skrzynki otworzyła to masa tych narzędziowych jeszcze by doszła
    No wcześniej taki bidula przerażony był ze szukać go trzeba było po domu bo cicho siedział a teraz xD
     
    KsiądzxD, nuka20 oraz Marrylan lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ostatnie edytowanie: 14 grudnia 2023
  17. nuka20

    nuka20 Hrabia forum


    Najlepiej najpierw wyprodukuj w młynie potrzebne syropy - 52 sztuki.
    Następnie z nich w młynie ukręć słodycze, które wręczasz pojawiającym się na wyspie postaciom :
    Mamie Misi kandyzowane jabłka w ilości 16 sztuk.
    Pingwince Pelagii - cukrowe laski - tak jak napisał Hlnrys, ale nie potrzebujesz 36 tylko 18;)
    Na normalnej Farmie - standardowo.
    Przedmioty wręczane Elfowi Szymkowi, produkujesz bezpośrednio z wypadajek i eventówki - potrzeba 20 takich prezentów.
    Dokładniejsze rozpiski co i ile, Hlnrys podał wyżej w linku:)
    Powodzenia:)

    ***
    Z tajemniczości dwie dzikie grusze, więc mam coś dla oka;)
    Zagrody słabiej - tylko jedne pelikany, zero muflonów.
    Event przyspieszyłam.
    Może skończę dziś... w weekend nie będę mieć raczej czasu, a po nim - pewnie nikt go mieć nie będzie ;).
    Wrzuciłam coś do slotu i pożegnałam ostatni ładunek, z jednego z dwóch moich dyniowych (służyłeś dzielnie:inlove:).
    Pozostał jeden na placu boju - ma 13 ładunków więc, pewnie na tyle miesięcy samotnego boju ma wystarczyć ;)
    Z pierwszego piccolo parasolka.
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    właśnie przynajmniej by się wiedziało, za co się płaci.

    xD no ba, nie pamiętam kiedy w ogóle te skrzynki otwierałam, chociaż chyba przy wyspowym muzeum, bo jak chciałam ulepszyć to brakło cegieł o_O no i musiałam ciut otworzyć, naprawdę odrobinkę :p

    xD teraz stary wyjadacz, to się czuje w swoim królestwie jak ryba w wodzie :D

    Szybko śmignęłaś :D Niedawno też pożegnałam jednego dyniowego :cry: ale niedługo po tym wyleciał zastępca, może u Ciebie niebawem też wyskoczy :)
    Drzewek nie wystawiałam, ale zagrodowych się tyle uzbierało, że trzecia partia stoi a jeszcze na jedną w pasku będzie, dawno nie wystawiałam ale pojęcia nie mam skąd ponad 50 ts z ocelotami o_O Wyskoczyły 2 pomarańczowe cykady, róż pandy pomarańczowe wombaty i inne cuda. :)

    To na farmie jeszcze 10 prezentów zostało do zrobienia,na wyspie sieję badyl na zmianę, 10 jabłek zrobione, pomału do przodu ;)
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ale wtopa.:oops:
    Poprawiłem, może nikt więcej nie zauważy.:p

    Dzięki.:)
     
    nuka20, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No śmigasz ja ledwie na początku
    No dlatego w innym miejscu juz dla pewności lepiej było pytać
    No może kiedyś i czegos bedzie trzeba w nich szukać to palec popamięta te zbieraninę xD
    Ta teraz to juz ja jestem pod jego dyktando xD
     
    nuka20, Marrylan oraz hlnrys lubią to.