blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Pewnie myśleli, że takie kształty przyciągną nawet po wysokiej cenie a tu jednak nie ;)

    nawet ciepłolubny ma granicę, ja bardzo ciepełko lubię, ale jak powyżej 30 jest to wysiadam :oops:
    coś tam skoczyło, prehistoryczny nie, ale płetwonurek wyskoczył, coraz bliżej tartaku ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2023
    nuka20, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No niestety tylko pierwsze dni ciekawość ludzi spowodowała kolejki dość spore a później co przechodziłam obok to ani zywego ducha nie było widać, czasem ale to doslownie czasem kogoś sporadycznie widzialam
    NO mam tak jak TY. A kitku czesto latem na panele ucieka ale znowu w zimę często te swoje 4 litery na grzejnik ładuje Choć dziwie sie jak mu na nim wygodnie skoro grzejnik cienki przecież czego o nim nie można powiedzieć xDxD
    NO to niech skacze jak najwięcej
     
    nuka20 i Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD nieważne, że cienki, twardy i niewygody, byle grzało ;) Kudłaty jak był mniejszy potrafił zasnąć na schodku znaczy to już na zewnątrz taki stopień bardziej, tak, że głowę miał w dół już na następnym i mu nie przeszkadzało xD

    jest nieźle, kolejny płetwonurek wyskoczył. Jeszcze tylko jeden i będzie róż warsztat :)
     
    agucha31 i nuka20 lubią to.
  4. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Cześć:)
    Niby misje robię, ale udało mi się skończyć tylko jedną. Itemy chyba na razie wszystkie potrzebne mam.
    Fakt, że wystarczy klonować, ratuje sprawę.
    Eh, nie chce mi się niemiłosiernie.
    GT ma byc przesunięty na po świętach. Niby dobrze, ale i tak pewnie poza "ucieczką inflacyjną" (a tego może jest kilka -kilkanaście sztuk) nie będę miała co robić.
    Może chociaż puszcza w ekspresie pomarańczowe "wysokopoziomowce", coś by się działo.
    Chociaż chyba bardziej im się opłaca umieszczać pojedyncze zagrody w eventach jak z konikami...

    W Paryżu jest podobna "gofrownia". No ale Paryż ma turystów, zresztą same kształty są o tyle "ciekawe" nie dlatego, że chodzi w nich o "o matko dziwny kształt na patyku", ale jak by to tu napisać - równouprawnienie.
    Generalnie, oprócz kształtu, niezłych "gofrów" i turystów - dużą rolę odgrywa tam wielokolorowy lukier.
    No nie wiem jak dokładnie wyglądała tamta "knajpka"...Ale pewnie bazowała na "szoku".
    Chociaż co szokującego jest w tym kształcie... dosłownie tego typu ciasta są w ofertach cukierni od wielu, wielu lat.
    A jak ceny jeszcze były z kosmosu...
    Przypuszczam, że w Polsce lepiej postawić jednak na tradycyjne gofry, a te "niecenzuralne" potraktować jako reklamę np w walentynki.
    No można, by również z innych okazji produkować różne kształty (albo akurat modne), ale tak by budziły sympatie i ciekawość, a nie "szokowały".
    Bo taką rzecz się raz zobaczy, a czasem nawet jak posmakuje, to dziwnie wrócić czy odwiedzić takie gofry np z dziećmi;)
     
    AladdinSane, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ja niedawno skończyłam 5, badyl rośnie to już pewnie dociągnę do końca ;) Ale miło, że dali opcję z samym klonowaniem, jak nie ma czasu w danym dniu albo się po prostu nie chce to pnącze i itemy i tak można zgarnąć :)
    O w sumie lepiej, że po świętach G&T bo tak to każdy zajęty przygotowaniami i nie ma czasu na balon. Mam nadzieję, że będzie coś ciekawego w tym ekspresie, bo ostatnio to i ten drzewkowy i zagrodowy to no omijałam raczej bo nic tam nie było a xl i żółte w Alpach przerabiałam. na megazagrody nie liczę, ale takie pomarańczowe koniki Shire, wrzosówki itp to już by się coś ruszyło :)
     
    AladdinSane, agucha31 oraz nuka20 lubią to.
  6. nuka20

    nuka20 Hrabia forum


    No, może będzie coś ciekawego... Ale średnio wierzę w to, że zobaczymy coś atrakcyjnego w ciuchci, ale kto ich wie... w końcu go przesunęli, może doszli do wniosku, że takie zagrody tuż przed dożynkami, byłyby zbyt "niesprawiedliwe" :p
    A co do 24 misji...:sleepy: To jednak brakuje mi dwóch itemów.:sleepy:
    Nie wiem jakim cudem, widocznie mi nie zaliczyło, a po oddaniu nie sprawdzałam, zwłaszcza, że akurat drugą - misję w której roślina się powtarzała z pierwszej - jako jedyną zrobiłam całą(i pamiętam, że oddawałam), więc powinny być dwa cygara.
    Okulary, ok - może wrzuciłam do oazy, ale już zapomniałam oddać. Prawie cały czas "wykrzyknik" jest widoczny, więc nie zwracam już na niego uwagi - zdarza się.
    Widocznie coś mi się pokićkało.
    Ale do rzeczy...(prośby)
    Jeżeli jednak masz podwójne cygaro i okulary, to się chętnie wymienię na GT :)
     
    Marrylan, AladdinSane oraz agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No ta czasem te czworonogi zasypiają w miejscach o których byśmy nawet nie pomyślały
    Super, gratki
    No i chociaż tu na plus pomyśleli
    W jakimś miesicie w PL tez ponoc jakoś funkcjonuje nawet chyba w Wawie ale u nas to sie nie sprawdziło, niby były te z posypką, były też z lukrem czy polewą czekoladową i właśnie taki mały z polewą kosztował prawie ze tyle co z różnymi dodatkami nad morzem bo ponad 20zł a zacznijmy od tego ze wielkościowo to juz połowa tego standardowego gofra a jeszcze te skromne dodatki I własnie tak jak piszesz tu sie nie pójdzie rodzinnie tak wiec z tymi cenami i w takim stylu nie miało to szansy przetrwać
     
    Marrylan, nuka20 oraz AladdinSane lubią to.
  8. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum



    .....a u mnie brak eksplodującej zupy i nie mam pojęcia dlaczego - pewnie nie zaliczyło - trochę wpisów w temacie się pojawiło....
    za to mam kilka Pffff....jeśli ktoś potrzebuje -

    klony bardziej tradycyjnie to już nie mogły, chociaż był 1 wyjątek....
    i to niewielkim kosztem.


    [​IMG]


    ryś
    - zwariowane okulary dają 83 x poziom i zajmują 1 pole - czyli trochę lepsze niż Pffff......
    uczciwe 13 miejsce w TOP itemów

    a to już oficjalnie, że G&T po Świętach?
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2023
  9. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że coś w tym jest i przesunęli nie bez powodu :) Bardzo dawno już nic ciekawego w ekspresach nie było to tak na święta czas najwyższy by coś zmienili... no nadzieja zawsze jest, kto ich tam wie ;)

    Itemy mam. Swoje pnącze rano odpaliłam a w pasku są duble to rezerwuję dla Ciebie :)

    :D gratki, ładnie podskoczył :p Michaś zupę też mam podwójną to jedną dla Ciebie zostawię ;)

    o tak :D nawet na drzwiach potrafią zasnąć xD No po prostu zmęczony to się kładzie i śpi xD
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2023
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ta a ten mój to najlepiej na moich kościach by spał bo jak zasypiam na boku to ładuje mi sie na mnie xDxD i tak na zebrach zasypia xD
     
    Marrylan lubi to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :) Coś po zniżce trzeba kolorować, bo szkoda przepuścić okazję z zawsze może coś fajnego wyskoczyć :)

    dokładnie, na pewno po Świętach będzie więcej czasu na balon, akurat tu dobrze pomyśleli ;)

    uuu ceny faktycznie spore, nad morzem to taki duży i z wszystkim tyle kosztował.
    xDxDxD no co, każdy kawałek pańci dobry do spania :D Poza tym spanie na twardym jest najzdrowsze xD;)
     
    AladdinSane i agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ja staram sie wtedy misje wykańczać
    NO ja bynajmniej Wigilie i 1 dzień nie mam czasu na gre tylko dla rodziny
    NO właśnie i nawet u nas takie ze wszystkim można zjeść bo jest nawet kilka miejsc to jak ktoś miał ochote rodzinnie sie wybrać na gofra to miał gdzie, fakt teraz tu poza letnim sezonem może z 2 miejsca sie znajdą z goframi choć jakby dobrze poszukać to pewnie więcej ale w sezonie letnim juz znacznie wiecej takich miejsc
    hmmm tylko temu twardemu nie zbyt dobrze jak tak kilka kilo sie ładuje xDxD
     
    AladdinSane i Marrylan lubią to.
  14. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    dzięki !!!! - będzie komplet
    więc pisać do PT nie będę
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no bo to nie czas na siedzenie przykutym do kompa, tylko właśnie rodzinny. I na szczęście BP w końcu zrozumiało.

    przecenili się po prostu. Z ciekawości ktoś raz pójdzie a potem szuka gdzie taniej i więcej.

    xD a takie to niby puchate i lekkie jak piórko ;)
    nie ma za co :) zaklepałam i jak balon przyleci podeślę ;)
     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No chociaż raz udało im sie pozytywnie pomyśleć
    No ta ja osobiscie jak juz ide na gofra to tylko takiego z bitą śmietaną i owocami i za takiego chętnie dam właśnie ponad 20zł a nawet jak bym miała dać 30 to też ale za takie cos co tu było nawet 20 bym nie dała i to nie przez skąpstwo tylko jakoś niczym mnie nie zachęcił
    Taaaaa bardzo lekkie a jeszcze jak tak zacznie ubijać
     
    Marrylan lubi to.
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    agucha31 i Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    tiaaa, oby nie "Wkrótce" 8) Żeby tak na Święta prezent zajumać? Nieładnie BP, nieładnie 8)

    i oby częściej, chociaż nadzieja marna na takie ich przebłyski :sleepy:

    o tak, za takiego świeżutkiego z bitą śmietaną i świeżymi owocami to bym dała nawet te 30, pycha były. A za byle co to ani złotówki.

    xDxDxD a takiego masażera to nie tak prosto wyłączyć xD:cry:xD

    No badyle posiane, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
     
    agucha31, hlnrys oraz -mala159- lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór.Taki ten event nijaki
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dla mnie też, może dlatego, że porządki niespecjalnie lubię. Za dużo rodzajów tych badyli a pnącze też niczego nie urywa.
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.