blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,3%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    29,0%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bo o sukcesie decyduje Elvis a nie kropelka....
     
    marmlada, AladdinSane oraz agucha31 lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Tak samo robie
    A nawet bardzo dużo
    No niestety ten wspólny targ to marzenie wielu ale raczej nie realne
    Az szczena mi opadła, piękna cyferka
     
    hlnrys lubi to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ale cudny widok :inlove::D:D Jak wyciągnę tak ciut więcej niż połowę tego to będę zadowolona ;)

    Misje uwielbiam pasjami -.--.--.-:sleepy: widać mój entuzjazm prawda? ;) Postaram się zrobić całość i zgarnąć podwójne itemy :)
    xD:cry:xD turbulencje były :p

    na pewno im ich nie zabraknie :pxD;)
    pamiętam zamierzchłe czasy jak targów było tylko 4 i dało się wejść na każdy z nich i normalnie tam kupować i sprzedawać. A potem BP podzieliło.

    no jest na co popatrzeć :inlove::D
     
    -mala159-, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO ja tak samo je uwielbiam szczególnie jak z realem różnie bywa
    Ech i jak zwykle kiepski pomysł komus tam wpadł do głowy
    Oj tak
     
    Marrylan lubi to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    no a tu tylko 1 dzień i trzeba pilnować :sleepy: No hodowlę się zrobi a badyl może sie uda nie zapomnieć :oops:

    no właśnie, co im to przeszkadzało? :cry:

    Dzisiaj się przedzierałam przez zaspy, cały czas prószy, koledzy się cieszą bo akcja zima na całego :p Kudłaty odzyskał pańcia na 2 tygodnie, siostra musiała po niego jechać tak 2-3 w nocy i mówiła, że ledwo sięgnęła po torebkę to pies już przy samochodzie i jedzie z nią xD
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    miałam nie robic hodowlanych misji ale ....ale wlazłam i zobaczyłam co mogę zrobić i na ile.
    Mozna zrobić plan minimum,zdobyć pnacze i 1 komplet itemów tylko oddając wylotki z oaz :),do tego wpadnie odrobina punktów Sezonowych.Nie trzeba siać roslin :D
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Co mnie bardzo cieszy i właśnie dlatego robię bez kombinacji. :)
    Dzisiaj BB, to zrobię odznaki od razu na jutro (będą te same).
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o widzisz, dzięki. Zerknęłam i po wpakowaniu do misji wszystkich co trzeba zostało 63, odrobinkę dorobię i będzie :D

    i to jest świetna wiadomość, można pyknąć raz na 2 misje :) Ja posieję, może się komuś 2 komplet itemów przyda ;)

    Pakiecik przeprosinowy sobie odebrałam, no za to, że Alpy dzisiaj mnie wybitnie nie lubią i tną aż miło to i tak za mało 8)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2023
    -mala159-, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję, że 63 to "literówka", czy raczej "cyfrówka".
    132 - 70 = 62
    Szukaj buhaja.8)
    xD:cry:xD
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No marnie widze ten event, dopiero pierwsze rośliny zaczynam siac
    No kudłaty cwany pilnował zeby dyla mu nie dała xD
    o_Oooo nawet nie zwróciłam uwagi Super
    No mnie juz też
    Dopiero wlazłam na ferme i nie wiedziałam ze juz jest
     
    KsiądzxD, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    na szczęście pnącze i 1 komplet itemów można zdobyć samą hodowlą :)

    za niedługo będę mieć zbiór ale to tak sieję tylko na dodatkowe itemy jakby ktoś potrzebował ;)

    xDxDxD tiaaa no jak to tak po pańcia jechać bez niego? Mowy nie ma xD

    jest w newsach, trochę niebieskich, sn i coś tam jeszcze już nie pamiętam:p;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2023
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    I to mi sie podoba i tak w planach jeszcze jedna aby skończyć w tym roku
    No też coś tam sieje ale juz sie nie martwię ile zdołam wysiać
    Mi kot jak gdzieś mam wyjechać i walizkę pakuje to zawsze sie do niej ładuje
    Ok dzieki wcześniej nie było kiedy ogarnoć
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD teraz już go nie znajdę bo zebrałam z oaz a wrzuciłam więcej niż teoretycznie trzeba było i mam równiutkie 100 na jutro, ale jak już tam jest to mam kilka teksańskich krówek mógłby się nimi zająć :pxD;)
    xD:cry:xD teraz już go nie znajdę bo zebrałam z oaz a wrzuciłam więcej niż teoretycznie trzeba było i mam równiutkie 100 na jutro, ale jak już tam jest to mam kilka teksańskich krówek mógłby się nimi zająć :pxD;)

    no to będzie okazja, pewnie będzie co chwila BB a może i gdzieś jakieś zniżki :)

    teraz już na luzie :)

    xDxDxD no bo taki grzejniczek pluszowy z funkcją uspokajającego mruczenie pańcia powinna spakować ;)

    też dopiero niedawno odebrałam ;)
     
    hlnrys i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO i chyba bedzie trzeba skrzyneczki przetrzepać w poszukiwaniu SP bo ostatnio ostro wychlapałam
    Taaaaaaaaa
    No i sam próbuje sie pakować xD
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    żebyś przypadkiem nie zapomniała xD

    mam nadzieję, że dużo jej tam się schowało :)
    takie powinny być wszystkie eventy :pxD;)
     
    nuka20 i agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ale niestety i tak zawsze zostaje wypakowany
    NO chyba bedzie trzeba to sprawdzić
    Jestem zaaaaaa
     
    Marrylan i nuka20 lubią to.
  17. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Tak czy inaczej w twoim przypadku to bardziej kwestia wyboru niż możliwości farmy.
    Czasem trzeba z czegoś zrezygnować, by te możliwości najefektywniej wykorzystać.
    Tak, czy inaczej powodzenia.

    Tja, ładniejsza byłaby 2020, no... ale jak się nie ma co się chce, to się lubi co się ma ;)xD

    Event robię. Salamandry również do oazy zaganiam - całkiem ładne przeskoki/ doskoki - dwie najwyższe się wykluły :inlove:

    Przejrzałam sobie nowy sezon.
    Tylko mi się wydaje, że bardzo słabo z nagrodami.
    Cały rok były całkiem zacne (trzy razy, nawet skusiłam się na licencje), a tu na koniec roku takie liszko:sleepy:
    Przecież nie każdy robi, a nawet może robić Alpy - dlaczego tak tego tam nawpychali?
    I czy nie ma limitu? To w takim wypadku, te nagrody tak dla hecy tam są?
    Pisałam jak robię a raczej nie robię Alp. Chociaż ostatnio nawet "grzebie" - 11 już u progu.
    A i tak mam tych "dodatków" masę (kilku a zwłaszcza jeden mój sąsiad, kupuje zawsze i każdą Alpejską promkę - to po sąsiedzku dostaję). Zużywać oprócz cukierków i czasem tego co powiększa ilość owoców, nie mam nawet jak i po co.
    Eh, nie narzekałam na "darmozjady" z sezonu to musieli mnie "zadowolić".
    W ogóle mam wrażenie, że to ostatni sezon i BP z nich zrezygnuje.
    A jeśli nie, ale utrzymają takie nagrody, to w sumie jeden pies - faktycznie będzie szkoda towaru ze stodoły na te rupieci.
    ......
    No dobrze... przesunięcie kodu przeprosinowego za problemy techniczne - z powodu problemów technicznych, spowodowało, że nie umiem się na nich gniewaćxD;):inlove:
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    bidulek, nawet tak ładnie za podusię robi żeby pańcia tylko zabrała a i tak nic z tego ;)Za to na chatę całą dla siebie wtedy :)

    i oby duży zapasik tam siedział :)

    gratki salamander :) u mnie dzisiaj miśki szamani wyskoczyli w parze to róż hamaki będą :)
    Poszłam zerknąć na te nagrody sezonowe bo jeszcze nie było kiedy się im przyjrzeć. W Alpach z 2 dni temu 21 wbiłam, Ale zdecydowanie bym wolała, żeby APD tam upchali zamiast tych fantów. Cuksów praktycznie teraz nie używam, a innych też rzadko, a takie APD bym przygarnęła. Faktycznie dla samego piccolaka i cedru nie wiem czy opyla się kupować licencję. No właśnie limit jest, a jakże i pytanie czy przy przekroczeniu fanty idą w kosmos jak np te od darmozjadów? Bo jeśli tak to lipa, na pewno nie chciałoby mi się przed odebraniem lecieć tam i sprawdzać i ewentualnie wykorzystywać nadmiar na już.
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czemu taka cisza?
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    wszyscy liczą fanty z pakietu przeprosinowego :p A potem polecieli je sprzedać. Za kase kupili smalec i brownie i teraz pałaszują xD:cry:xD;)

    Misja 2 powinna być zrobiona za jakieś 2,5 h. Jeszcze 4 :sleepy: