blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję :) Odpocznie w domu to się wszystko szybko zagoi :)
    tiaaa, no nie może być za dobrze :cry: Ale coś tam zawsze się uzbiera.

    Mój też pracuje nie dam mu teraz odpoczywać jak kiedyś :p Trzeba ciułać wszystkiego i coś na pewno z tego będzie :D
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No wolnymi kroczkami ale zawsze coś
    Ta co bedzie bezczynie stał

    Hmmm chyba trzeba bedzie niebawem porządki świąteczne w skrzyneczkach zrobić
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 29 listopada 2023
  3. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bry :)


    No piękne zbiory :)

    Też mi się trochę uzbierało bo prawie rok nie otwierałem i planuje to zrobić na dniach :) ciekawe ile tych dobroci wpadnie ;)


    Ewa, daruj sobie produkcję SP w młynie :) ile tych jednostek naprodukujesz? Wrzosówki, shire, manty i ważki i wg mnie nic poza tym ;)
    A co do niebieskich i reszty nawozów to dopiero początek przygotowań do kolejnych dożynek więc start nie jest zły :) powystawiaj wszelkie itemy dające skrzynki, nie gardź zielonymi wejściówkami (tam czasem też wpadają fajne fanty). No i co najważniejsze, nie kręć kołem przy każdym evencie czy nowym itemie na kole. Już lepiej event zrobić na piechotę a ew itemy losować jak się nazbiera tych brakujących na kole więcej niż jeden :)
    Oczywiście jak masz baobaby to obowiązkowo na pole ;)

    Jednak wszystko to sypnie się jak priorytetem Twoim jest gonitwa za PD. Jak czytam to każde poletko dla wielu osób jest tam cenne ;) i ciężko wszystko to pogodzić ;)
     
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No może właśnie w grudniu otworze zobacze co Mikołaj tam skrył xD ale u mnie jest to może
     
    Marrylan i MOD_Solmyr lubią to.
  5. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Się okaże jak bardzo byłaś grzeczna xD:D;)
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj no to lepiej jednak nie otwierać, no ja i grzeczność hmmmm ciężka sprawa xD
     
  7. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Było o wszystkim w liście nie pisać ;)
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ale w tym roku musiałam na papierze ściernym bo juz wiem co sie stało z poprzednimi listami ;)xD:cry:
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hmmm,powiem tak ja już obrałam dawno taka taktykę,na leśnej i słonecznikach mam baobaby dlatego lesna jest nie do ruszenia ;),rozbitki i las tropikalny w itemach skrzynkowych + w lesie mam drzewka Jozue,na wodospadach mam menażerie i w nich 2x8 manty,3x ogród dendroniczny w drzewkach gdzie najwiecej PD dają + sandałowce bo szybko rosną ;),na dzikiej woskownica a na głównej sieje pod paszę dla wrzosówek 2xmenażerie i 1x shire ,menażerie też są na lesnej ;).Na wyspie skarbów też mam itemy skrzynkowe + magiczne i jakieś itemy bonusowe ;).Skrzynki otwierałam raz w tygodniu teraz bedą sobie leżeć a kiedy otworze.....hmmm... nie wiem -.--.-
    Nie pędzę za PD lvl samo wpada ;).

    Teraz zrobiłam się bardzo leniwa,eventy robie takie co coś porządnego dają ale nie jak ten co za chwile ruszy 320h-dla mnie to masakra nawet łopatą nie ruszę :p.
    Wczoraj sprawdzałam pnącza ze skrzynką XI i są co 168h i takie jeszcze od biedy może bym ruszyła bo zbiór wszystkich w tym samym czasie ale 320h to już przesada.Pracuję sobie w Alpach tam poswiecam cały swój wolny czas a mam go dość dużo :p,na farmie zbieram 2x dziennie to co się da i tyle mojej pracy,ott

    EDIT:

    SP sobie krecę przez cały dzię bo dopóki mam FL to dla wrzosówek i shire wykupuje za FL,muszę tego troszkę nazbierać ;).
    Nowości zdobede w sezonach lub ....na GT ;)

    bry :) :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    wspomaganie mu kupiłam to musi swoje odrobić :pniech kreci do bólu Nie ma obijania się ;)

    :D piękne zapasy :music:Mikołaj niech cos fajnego w nich umieści bo nie wiem czy ten papier ścierny gorszy czy pazurki kitku xD;)

    u mnie tez baobaby na leśnej i jej nie tykam, zresztą tam bardzo rzadko cos trzeba do eventu siać to mają spokój :) Eventy się robią pomału na innych polach. To ja mam na odwrót, lenia na Alpy, z raz dziennie włażę zebrać, zlecenia zrobić i recykling nastawić. Więcej na farmie siedzę :) Uciułamy na te dożynki ;)
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to ja już zgarnełam piccolaka u renzo i zostało do wydania 390 żetonów a mam jeszcze 100 wejściówek na siłownię do wykorzystania,ciekawe jak to dzisiaj bedzie działać 8)

    Beniu mam nadzieje,że jesli bede brać udział w dożynkach to już inaczej wszystko rozegram,napewno nie na ostatnia chwile ;)
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Jajo zgarnęłam u Renzo- jutro piccolaka
    Od dozynek nostrzyk sieję8)
    I jeszcze- w Alpach 26 lev. Nie ukrywam,że kupiłam cukierki
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Hahaha to juz trzeba bedzie jego spytać xD
    No też mam w planach jedno i drugie
     
    Sookie, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ewa ja też na przemiennie z marzanka wonną , a ja zastanawiam się nad jajem ,najperw piccolaka a teraz muszę w siłaczu zdobyć resztę na jajo 8)8),w alpach już 28 i stoję ze zleceniami na placu wiejskim bo tam muszę mieć u jednego 29lvl a u drugiego 30lvl,echh
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    moje Alpy się dopiero do 21 zbliżają :p ale gratki dla Was pędzicie jak burza :D
    Ja właśnie niedawno wróciłam i zaczęłam klepać siłomierz, planuję teraz jajo, a piccolo potem, chyba nie będzie mi się chciało klepać na 2 od razu.

    Ja na pewno parę razy szarłat nastukam, nostrzyk się sieje to trochę tego i trochę tego będzie. Trzeba po trochu żeby bliżej dożynek już coś było zapasów ;)
     
    -mala159- i agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja baloniki wole
     
    Marrylan lubi to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD bym chyba kitku jednak obstawiła xD;)

    na flashu baloniki fajnie szły, od unity jakoś mi nie idą, męczę siłomierz a nawet i on gorzej teraz idzie. Ale jajo zgarnięte, piccolak jutro :)
     
    agucha31 lubi to.
  18. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Według OO w tym tygodniu(który zmierza ku nieuchronnemu końcowi) powinniśmy jakiś pakiet przeprosinowy dostać. Jeśli nawet dostaliśmy i był on ukryty jak nagrody z dożynek to może chociaż takie info by zamieścili " Czytamy,że pytacie o pakiet przeprosinowy. Informujemy,że skrypt dopisał już pakiet a było to...(tu umieścić właściwe)"
     
    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Marrylan, agucha31 oraz hlnrys lubią to.