blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    szklarnie 120pkt,farma 70 i nówka 70 :( :( ,masakra jakaś ale nie mam gdzie poćwiczyć farmę,echh,wszystko pod górke,zrobiłam 3 gry i mam narzedzi 48szt czyli 51 gier tylko kiedy ja to rozegram,robie do pnacza ,chyba ,że bedzie mi sie chciało zdobyć całą lewą strone bo tyle bede miała sadzy ;) ,zobaczymy 8)

    EDIT:

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2023
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Postaram się ;)te małpki też nie bardz lubię, milion razy wolę kości. Ale zawalczymy :)

    Ewa gratki pnącza:D Ja rozegram hurtem w weekend, na razie sieję zielsko tak na piechotę a w sobotę zmasowany atak :p Na bank kilka pierwszych gierek wtopię zanim obcykam planszę. Na szczęście tylko jedna nowa, tej się będzie najgorzej nauczyć :oops:
     
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dobry [​IMG]

    Otwarte
    miałam dobry łom ;)xD

    Trzymam kciuki
    dla wszystkich [​IMG]

    też mam takie swoje ulubione planszę i dobrze jak nasiany badyl i można hurtem je wytrzaskać xD
    te mniej znane a raczej wcale to potem może nie tyle że tracę wejściówki ale czas by się nauczyć
    a potem zmęczenie i babol za babolem

    A dziś świętujemy ? ;)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Dzień bez świętowania.8)
    xD:cry:xD
     
    agucha31, krasnoludek10 oraz agniecha$ lubią to.
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tak, następne błędyxD
     
  6. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    pomocnika mam....
    za orzeszki
    od 1:12 do 1:22 zapatrzył się na płeć przeciwną, co nie przeszkodziło mu wrócić do ukladu cyfr i machnąć bezbłędnie !!!!

     
    agucha31, krasnoludek10 oraz Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    :D porządny wytrych nie jest zły ;) dzięki :)

    No dokładnie trzeba trochę czasu stracić żeby się nowych plansz nauczyć, ale damy radę :) Hurtem najlepiej bo jak zmiana planszy to zas od nowa przypominanie ale oczopląs jak daje znac to odsapnąć trzeba chwilkę bo się wszystko kiełbasi... znaczy salami xD

    xD:cry:xD tam tych policjantów bym dzisiaj do BP wpuściła by se chłopaki poświętowali 8):p Dobrym salami nie pogardzę, w sumie dawno nie jadłam.

    dooobry :Dklika szybciej niż człowiek :music: Spryciula by w mig te plansze roztrzaskał :D
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    to ja rozegrałam 140 plansz,oczy juz mi wylazły,srednia 112,nowa plansza ok.95 pkt.,pozostałe :kolacja 135,farma i szklarnia ok.134.Nowej nawet nie próbowałam znajdz jak najwiecej bo jest fatalna,pewnie bym sie jej nauczyła jak by sie event skonczył.

    Benia nie zostawiaj na ostatnia chwile bo sama wiesz,że oczka bedą boleć,ja wczoraj zrobiłam do pnacza a dzisiaj reszte,pewnie jeszcze pare zrobie (pewnie jutro rano)bo posiałam i może uda sie na noc posiać i to bedzie finito,nie robie do konca bo alchemik i laboratorium to tych plansz wogóle nie znam i je omijałam :(.
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wątpię, i podziwiam.
    Ja dopiero 28 zrobiłem i mam dosyć, a mam jeszcze ponad 40 do rozegrania i chciałbym to dzisiaj zrobić.
    O ile pierwsze kilkanaście podejść może sprawiać jakąś frajdę z coraz lepszych wyników, tak dalsze szukanie jest męką.
    Dokładnie tak,nie czekaj.
    Maraton szukania to mordęga.

    Ta nowa plansza mi podeszła.
    Dosyć szybko załapałem i jakoś idzie. :)
     
  10. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wcześniejsze edycje to hurtem
    jak wejdę w trans to nie puszcza
    łzy kapią , nie widzę
    szóstym zmysłem trafiam xD
    Super
    gratki

    alchemik jak się go ujarzmi to spoko ale on ma dużo małych i do tego mocno podobne do tła te przedmioty
    więc szukanie trudne raczej bardziej z pamięci niż na bieżąco

    A przedmioty duże takie do złapania czy trza klikać w jakiś dobry punkt danego przedmiotu ?

    ***
    Ciekawe jakby nam szło gdyby była 1 plansza
    ewentualnie 3 jak dotychczas ale na cały event

    wszyscy zaliczamy na 135 punktów :p ani ślepia by nie bolały jeszcze jakby tak trafić na swoją ulubioną fiu fiu
    kurka a leśna mało miejsca na drzewka xD
     
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Najgorszy kijek.
    Cieniutki i słabo widoczny na tle futryny.
    Może jeszcze paczka gofrów, bo tam są 3 pakunki w kupie.
    Reszta zjadliwa.
    A co ja się beczki naszukałem.
    Klikałem jak opętany w te bliskie i się wkurzałem, że nie załapuje.
    A beczka pod lampą, aż za autem.:)
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No dobra. Koło współpracowało, bonusy własne dorzuciłam i lewa zrobiona. Póki co 96 gier ,średnia taka sobie ,najlepiej idzie mi na nowej planszy .Zwykle 130 punktów, reszta tak 114-120
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ewa gratki :D 140 to ogrom i podziwiam za cierpliwość :) Ja ostatnio dzieliłam na 2-3 dni i pewnie teraz też tak będzie. Jutro zrobię te co udało się do tej pory ukręcić a w weekend resztę.
    Rysiek uspokoiłeś mnie z ta nową planszą, mysle, że uda się ją ogarnąć :)
    xD:cry:xD No jest w tym coś, bo ja jak zacznę to jakoś lecą te gierki a jak mi coś przerwie to potem ciężko się z powrotem wdrożyć. Dopiero jak zaczynam widzieć potrójnie to robię przerwę xD:cry:xD;)

    o i super :D Gratki wielkie, ja zwykle mam 126-130 chyba że plansza wykuta to 134. Zobaczymy jak teraz będzie szło :)
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj a co tu tak cicho?
    No musze nadrobić i poczytać czy coś sie działo czy nie :)
    Dużo przegapiłam fajnych czy nie fajnych wydarzeń i eventów?
    Jeszcze w sumie nie wiem czy mam ochote grać czy raczej całkiem odpuścić
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Graj, dlaczego masz mieć lepiej?:p8)
    xD:cry:xD
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To juz miesiąc zleciał jak sobie leniuchowałam od fermy, no nawet nie spodziewałam sie
    Widze ze sporo fajnych wydarzeń straciłam no ale nie tylko tych fajnych bo i troche padów itp
    A dziękuje wam za wszystkie prezenty mimo nieobecności troche ich było i paluszek bolał od naciskania zatwierdzania :)
    Hmmm a wiesz o ile zdrowszy człowiek bez tych nerwów jest :)
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Hej Aguś
    odpoczęłaś to teraz kalosze i w pole ;)
    Akurat leci jeden z fajniejszych eventów
    szybko leć zakręć kołem, wrzuć bonusy w sloty i łap kropelkowe drzewko :D

    Dobry słoneczne [​IMG]
     
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No dziś kalosze ale jutro znowu odpoczynek :) Jutro nie kalosze tylko smażenie na słonku i obracanie raz na brzuszek raz na plecki z przerwami na morskie kąpiele :) Trzeba wykorzystać pogodę
    Event nie dla mnie ale coś tam porobię bynajmniej dzis bo jutro juz ponownie przerwa :)
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Agusia :D Zawsze cieszy jak wpadniesz :) Troszkę straciłaś, ale te pady to akurat bardzo dobrze, ze Cię ominęły :)

    Widzę, ż leżing plazing się szykuje :D Pogoda idealna, to to by grzech było nie wykorzystać ;) Tylko równomiernie boczusie przewracaj ;)

    W łowach fajne nagrody, złap na spokojnie ile się da jak z wypadu wrócisz ;)

    xD:cry:xD no nie? xD ;) Jakaś sprawiedliwość musi być :p;)
     
    krasnoludek10, agucha31 oraz -mala159- lubią to.