blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    * Podejmij akcję, zainspiruj zmiany. Uczyń każdy dzień, dniem Mandeli

    Hmmm paprykarz szczeciński to niezupełnie kawior, ale lepszego dziś u mnie nie będzie :pxD:cry:xD;)
    O czyli nie byłabym jedyna :oops: No jakoś tak to porozrzucane i jak już ten numerek z danym dniem znika bo jest gotowy do odebrania to chwilę ślepia wlepiam, żeby znaleźć :oops:

    Wstawiłam 16 piccolo wyskoczyło: 3x genialny wielzadaniowiec, 2x melodie, 1x parasolka, 2x kijek pogo, 2x cylinder, 1x bukiet kwiatów, 2x nieumarły, 2x uczeń Ingrid i 1x wieczne poszukiwanie.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lipca 2023
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    I dla duszy i dla ciała szczególnie ten kijek xD
    Całkiem ładny łup

    Gratki [​IMG]




    Dobry [​IMG]
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    - Córeczko, co robiliście dzisiaj w szkole?
    - Czytaliśmy bajkę o Czerwonym Kapturku.
    - I czego się z niej nauczyłaś?
    - Że trzeba dobrze zapamiętać, jak wygląda babcia!

    Wchodzi Czerwony Kapturek do chaty babci i pyta:
    - Babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy?
    - Nie gadaj tyle, tylko podaj papier toaletowy!

    W zielonym lesie, na zielonej polanie, w zielonej posiadłości, w zielonym domku, przy zielonym stoliku, na zielonym krześle siedzi sobie czerwony krasnoludek i myśli ' chyba tu nie pasuje ' .
    xD tiaaa będę śmigać na tym kijku niczym Struś Pędzik :pxD;) Dzięki, nawet zadowolona jestem :)

     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No jednak muszę chyba wzrok sprawdzić bo tak czytam co Beni wypadło z pcolaków i wyczytałam wieczne nie .Nie poszukiwanie8)
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jak tak się zastanowić to dla Wyprz BP miało by to sens :p;)

    mam nadzieje, że chwilę odpocznie i wróci bo inaczej :cry:

    W Alpach dzisiaj wbiłam 18, i jak teraz patrzę na ten pasek to :sleepy::oops:
     
  7. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    *kocham okulary

    O coś dla mnie :p Specjalnie ostatnio wybrałam takie duże :D;)
    jak ta 5 z przodu ładnie wygląda :) I takie koło by mogło być cały czas ;) Muszę ze swoim pogadać :p

    Gratki Danusiu :) Skrobię się pomału dalej, u Racicy wszystko zrobione więc sobie poszła a Gray na 8, muszę 2 jeszcze odznaki ogrodnika zrobić :)

    Innej opcji nie biorę pod uwagę nawet :)
     
  10. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    tylko wygląda - co ja z nimi zrobię?!?!....
    całą Saharę mogę zamienić w bajoro....

    ale jak Koło uznało, że pomoże, to nie będę się sprzeciwiał....
    szarłatu nastukałem nieco....
    ;);)
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    miałam nie robić eventu a tu taki afront xD

    [​IMG]

    koło zwariowało i chciał nie chciał własnie zaczełam ten event.

    Alpy zadania wszystkie zrobione,poziom 22 i cały czas mam problem z drewnem,80 % morela i wisnia i po 1szt z pozostałych,darmozjady cześciej głodują niż dostają żarcie bo wymagania mają ogromne,18.07 udało mi sie po raz pierwszy nakarmić całą trójke a tak to najczęściej Filip chodzi głodny,Małgośka tylko zjada całość bo nie ma aż takich wymagań,nie odblokowuje wszystkiego aby póżzniej nie mieć problemu z zadaniami ;)
     
  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzieki Beniu :) tez bym bardzo chciała zeby moje koło zwariowało :pa u mnie nawet 1+ nie chce wpasć -.-:cry:wszędzie na piechotkę :(
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gratki Ewcia :D No z takim % żal nie zrobić ;) Pogadałam odrobine ze swoim i o dziwo rzuciło 1x +100% i 1x +1 do upraw /50 kręceń około/ Czyli coś podgonię :)

    W Alpach dzisiaj nakarmiłam wszystkich oprócz Filipa, jeszcze musi poczekać, aż odznak narobię. A Gośkę nawet zrolowałam, chociaż tyle bursztynów chce i wszystkiego, że szok, żarłok z niej 8)

    Ech powinni takie buble od ręki wymieniać :oops: Moje coś tam rzuciło co mu się nieczęsto ostatnio zdarza. Może Twoje się w końcu odczaruje, oby jak najszybciej :)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No to Franek biedny wyzerowany, kalendarz z plusikami do odkrycia ale jak urlop to urlop nawet od fermy
    Nie dało się :D
    Rekordowa to była sobota
     
    dantic3 i Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Agusia :D Czyli urlop udany :) A Franek jeszcze i tak furę prezentów przyniesie ;)

    Oj tak, weekend był "pieczysty". Tylko chwilkę wychyliłam nosa i normalnie buty mi się topiły :oops: A moi jutro na Chorwację jadą, nie wiem po co jak tu mieli za darmo :p;)

    No też mi się tak wydawało, że tylko po brodę tam cały czas w niej siedzieć. Ewentualnie co jakiś czas miłego ratownika wołać, żeby sprawdzał czy aby na pewno się w niej siedzi jak trzeba :pxD;)
     
    dantic3, agniecha$ oraz agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj ta udany, udany :D Może nie wiele ale choć odrobinę wiesz gdzie możesz zobaczyć :)
    Ale już kolejne plany na kolejne wypady gotowe. Tylko teraz pierwszy z nich 1 dniowy
    No jakoś specjalnie nie zmartwiła mnie nieobecność na fermie, tak po tych ostatnich przerwach chyba wprawiona już
    Oj nawet piasek w stopy chwilami parzył :cry:

    No ta teraz to my tu miewamy te klimaty
    O zobacz no nie pomyślałam a przecież nawet często dość się leżakowało nie tylko przy stanowisku ich ale przy bazie ogólnej a tam ich trochę było :D
     
    dantic3, agniecha$ oraz Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    No jakieś frytki się może wszamie :p;)
    I to najbardziej cieszy :) Róbcie wypady, róbcie, tyle Waszego :D Farma cierpliwa i poczeka ;)

    Oj tak, aż piekło w stopyc:oops:, kudłaty na spacer tylko bardzo rano i wieczorem jak już się ochłodziło.
    no właśnie, po co daleko szukać? ;)

    :D no to następnym razem koniecznie muszą sprawdzać co jakiś czas dokładnie czy wszystko u Was ok ;)
     
    dantic3, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No ja ostatnio je świętowałam do rybki
    Nie wyobrażam sobie lata bez wypadów
    A ferma potrafiła mieć nawet miesięczne przerwy to może mieć też kilka dni. Ochota na regularne granie przeszła mi dawno temu
    No piasek był masakrycznie rozgrzany. Ech a co dopiero asfalt, psie łapki wtedy można mocno poparzyć
    Mi podoba się nasze morze choć czasem mały żal jest że nie mogę latać :(
    Ale najlepiej jakiś miły i przystojny żeby doglądał ;):D
     
    dantic3, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o to jest najlepszy zestaw :inlove: Z taką świeżutką dopiero złowioną :) No u mnie to nie ma szans na taką to mi mrożona musi starzyć ;) Podobno jak byłam mała to była u mnie w mieście całkiem dobra smażalnia i z siostrą non stop chciałyśmy stamtąd rybkę xD:)

    Tak blisko to wypady obowiązkowe :) Lato bez nich się nie liczy ;)

    mega rozgrzany był. No o poparzenia wtedy nietrudno :oops: Dlatego w największy gorąc nie było łażenia a i potem bardziej trawą niż chodnikami.

    Bo tak by się czasem dalej gdzieś człowiek wybrał, ale i tu jest wiele pięknych zakątków :). Ja jeszcze nie leciałam nigdy, a czy kiedyś polecę to tego nawet najstarsi górale nie wiedzą :p

    koniecznie, inny tak dobrze nie sprawdzi czy wszystko ok i czy się w prawidłowych pozycjach leżących jest xD;)
     
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No u mnie jakieś smażalnie się znajdzie Ale wiadome być nad morzem i nie zjeść rybki tam to jakiś tak nie zabardzo xD
    No ta bo ile można w tym mieście się kisić
    I to jest najlepsze wyjście dla dobra psiaka
    Oj gdybym tylko mogła to bym gdzieś sobie z ciekawości poleciała, choć teraz się mówi po co jak i u nas jest fajnie no ale jednak
    Ta a jaki byłby przydatny gdyby nagle brakło tchu ;)xD
     
    dantic3 i Marrylan lubią to.