blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O to właśnie jest te ,,póki co" wiesz BP ostatnio ma wprost genialne pomysły to kto ich tam wie
     
    Marrylan i agniecha$ lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    tiaaa, pewnie przez RODO i niech się każdy domyśli który 8)

    z kudłatym bym się też chętnie tam przeszła, jakby tam wparował na deskorolce to by nie wiedzieli co ich trafiło :p8)

    oby, bo jak zaczną kombinować tych czerwonych ze szklarni to marny los.

    No ja odkąd zaczęłam oglądać to normalnie nie mogę przestać, tam jest taki klimat i specyficzne poczucie humoru :D Tytułów jest trochę. Z tego co mi się najbardziej podobało, bo zależy co kto lubi, czy kryminalne czy romans czy paranormalne. Ale z romansu to: Sekretny ogród (Secret garden), Kiedy spałaś
    (While You Were sleeping ), Pinokio, Uzdrowiciel (Healer) - to akurat kryminał i romans, Strong Woman Do Bong Soon - romans ale też świetna komedia w życiu się tak nie ubawiłam oglądając to no i kryminał tez przy okazji, What's wrong with secertary Kim, Meteor Garden ale wersja akurat Chińska jest najfajniejsza, Descendants of the Sun, Angel's last mission: love - mega wyciskacz łez, W - dwa światy, Doom at Your's service, Och My Venus, Thirty but seventeen, Touch Your Heart, The only Love Song i jeszcze sporo by się znalazło ;)

    BL obejrzałam Tajwański i całkiem spoko :p

    Aktorzy: Ji Chang Wook, Lee Jong Sook, Park Seo Joon, Lee Dong Wook ale wielu fajnych jest :)

    Jak widzę ile oni tam żarełko na kolację czy śniadanie przygotowują to o_OxD Zawsze kusi, żeby się zjadło :D
     
    agucha31 i agniecha$ lubią to.
  3. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Tytułu :inlove: znam często wracam do ulubionych scen

    Meteor Garden tej wersji nie widziałam jeszcze
    wersja koreańska wiadomo bo Min Ho :D
    ale zobacz sobie tajlandzką

    same perełki
    zaskoczyłaś mnie
    Angels last mission ;love fajny ten anioł Dan :inlove: lubię tę nieporadność Kim Myung Soo

    chcesz se popłakać ;)
    One ordinary day *

    Moon lovers Scarlet Heart Ryeo *
    Tytuł ?

    może na sówkę
    tu ciachną ? nie ciachną ;)xD
    moim takim pierwszym Wish you *
    ciekawe kto grą aktorską zawładnie Twoim sercem

    mnie Lee Sang


    O sama elita

    właśnie
    nie sposób wymienić
    mało znany aktor .aktorka plus dobra historia akcja dialogi ,klimaty inna kultura obyczaje i wpadniesz po uszy

    Im Siwan
    szczególnie w Misaeng ( Incomplete life )*



    * tłumaczenie nieoryginalne :oops:
    Jeden zwykły dzień

    Miłośnicy księżyca: szkarłatne serce ryeo

    Życzę Ci

    Niekompletne życie
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    To jest zabezpieczenie gdyby ktoś się czepiał że nie było mówione po którym tak więc czekajcie cierpliwie
    O no to jest myśl ekipa Kudłaty i kitku
     
    Marrylan lubi to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Mogłabym oglądać gdyby nie język... Nie do przejścia dla mnie
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ja już się obyłam i powiem, że koreański ze wszystkich i tak najlepszy do "przyswojenia". Dla mnie chiński i tajwański dużo gorszy. Kwestia przyzwyczajenia ;) Ale dramy naprawdę fajne i do wyboru do koloru, romans, thriller,, duchy, kosmici, kosiarze, paranormalne zdolności co tylko chcesz xD;)

    raczej nie, bardzo przyjazny tytuł: "Love in the air" - Miłość w powietrzu ;)

    o zerknę, bo nie widziałam :)

    Meteorgarden chiński koniecznie zobacz, jest super, a tą tajlandzką właśnie mam na oku i zerknę. :) Moja siostra chyba wszystkie widziała i mówi, że chińska według niej najlepsza, ale inne tez fajne ;) Wyciskacze zapisuję, czasami jest chęć na popłakanie ;)

    już sobie na listę wpisuję :D Nie sposób nie polubić tych seriali :)
    o tak, ten duecik by się rozprawił z wszelkimi Alpami i tym podobnymi genialnymi pomysłami -.-8)

    My też powiemy, że kaska będzie po weekendzie i niech dumają po którym 8) Więcej nie zdradzimy z tego samego powodu co oni 8)

    Torciki na razie sieję, pewnie w weekend ruszę z gierkami :)
     
    agucha31 i agniecha$ lubią to.
  7. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    taki czas mam na super polu dla eventowej rośliny - brakuje jeszcze jednego pnącza 5% do SN - o ile pamiętam to byłoby 02:12
    więc niestety tylko 3 razy w tym czasie.
    ale te 3 zasiewy to połowa zapotrzebowania do sklepiku (piccolo, neon, i 3 x skrzynia bonusów)

    koło dało 100% do stodoły i rano będzie po sprawie - niewielkim kosztem
    wypadajki z 1 sek. szarłatu




    [​IMG]


    ______________________________________________________________________________________________________________________________________
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No piękne takie śmiganie eventówki :inlove: :D Ja mam ukręcone 10 gierek i zbieram do weekendu a potem trzaskanie fotek :p Faktycznie szkoda, tak niewiele zabrakło, ale 3 zasiewy to i tak super :) Może się kiedyś doczekamy kolejnego pnącza 5% do nawozu.
     
    agucha31 lubi to.
  9. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    w takim układzie to 5% wystarczy żeby zeszło poniżej 2 godz. a wtedy 4 zbiory, co w połączeniu +100% do stodoły zbierze 3344 szt. rośliny eventowej co 2 godz.
    czyli 13376 szt. eventowej w ok. 8 godz. co przeważnie stanowi grubo ponad 50% eventowego zapotrzebowania

    wyliczyłem, że 227 szt. zbioru z jednego super pola ( widziałem kiedyś screena na fa.D - ktoś wycisnął ponad 500 z jednego super pola ) wystarczyłoby na aktualny event, żeby go machnąć jednym zbiorem w ok. 2 godz.
    + ok. 1,5 godz. na pierwszy wysiew - pilnując dopisania
    + kilka min. na zebranie wymaganych wypadajek

    tylko po co to wszystko??!!....
    no....może żeby rzucić wyzwanie draculikowi....
    :p:p


    jeśli koło odmawia współpracy to 1 bonus do stodoły trzeba poświęcić
    wobec prawie zerowej szansy na dyniowy z piccolo, stoją nieużywane od niepamiętnych czasów
    czekają na armagedon eventowy
    który pewnie nigdy nie nastąpi w jakiejś radykalnej formie nie do ogarnięcia na piechotę....

    już czytam oburzone wpisy, że eventu nie da się zrobić....-.-8)


    [​IMG]

    Nawozowe wróciły na pola....
    teraz tylko komórka i sprawne oko
    ;);)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2023
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  10. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Cześć:)

    Tak, a jedną z tych osób byłabym ja...
    No dobrze, byłabym za "armagedonem eventowym"... jeśli BP wprowadziłoby specjalne nawozy pod eventówkę (już czytam te oburzone wpisy).
    Wtedy... moje dobre serduszko, przegrałoby z chęcią zobaczenia jak "specjaliści" w tej grze, potykają się o własne nogi.
    ***
    Mam 72 pudełka ukręcone. Będę polować na wejściówki, więc poświęciłam bonusy do stodoły (od razu dostałam nowe ze skrzyneczek - więc dziękuję BP:inlove:)
    Potrafiłam szybko (jak większość wtajemniczonych w pewien temat), pojawił się problem, udało się go rozwiązać - umiem jeszcze szybciej ...o 50% szybciej:inlove:.
    Chciałam się pochwalić, nie chwaląc się.:p
    Pa:inlove:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  11. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Hejo ;)

    Takie pytanko do tych, co jeszcze grają "czynnie". Gracie z przeglądarki, czy z tego klienta? A jak z przeglądarki, to z jakiej? Bo tak klikałam przez parę dni trochę i dzieją się rzeczy niestworzone momentami xD:cry:
     
    agucha31, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Czekolada owszem, ale dziś pod warunkiem, że będzie nią oblany lód :p:music:;)
    Aga ja gram z przeglądarki, głównie chrome, na lapku działa całkiem dobrze, mam też foxa no i edge i na nich też działało ale jakoś chrome mi pasuje. Lapek tak z 4 letni win 10.;)

    to dopiero sprint :D W sumie, są różne sytuacje, żeby pasowało pchnąć event jednym zbiorem, albo po prostu ot tak bo można i się nie chce bawić z eventem na piechotę :D A Olga bardzo ładne sprinty potrafi robić ;)

    Przyznajcie się, pijecie magiczny napój od Panoramixa? :p;) takie wyniki bardzo cieszą :)
     
    agucha31 lubi to.
  13. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    nie do końca jarzę, dlaczego "specjaliści" - (a kto to taki i w czym ta specjalizacja?)....i dlaczego mają potykać się o własne nogi?

    tyle niewiadomych - może ja nie w temacie?!?!


    strasznie tajemnicza jesteś z wieczora....
    8)8)
    no to może teraz korzystając z tej nowej szybkości wyjaśnij co to za "pewien temat"....



    Olga to sprinterka - gazela!!!!

    ja też taki chcę!!!!
    (...)


    ....z przeglądarki - klienta nie próbuję bo jest OK jak jest

    Chrome lub Firefox - oba śmigają
     
    agucha31 lubi to.
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja gram na przegladarce Vivaldi,nie zacina i jest ok ;)

    bry :)

    event skonczony,pnacze zdobyte i odpalone,alpy....alpy idą powoli z braku pni,nie mogę uzbierać na buki,echh
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Gram na przeglądarce CCleaner Browser.
    Zadowolona.
    Bry
     
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    U mnie Vivaldi też się spisuje.
    Używam jej tylko do Farmeramy, nie odpalam żadnych innych stron.
    Można by rzec: taki mój przeglądarkowy klient Farmeramy.
    Oczywiście mam też pod ręką firefox, chrome i klienta.
    Ale te służą raczej do weryfikacji błędów, zanim coś napiszę na forum.
    Żeby mnie modzi nie ganiali od przeglądarki do klienta i z powrotem.
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    o tak, aż miło popatrzeć jak śmiga :D

    zwłaszcza w tych nieszczęsnych Alpach bym go łyknęła :cry:;)

    o właśnie, Vivaldi też spoko :) Mam na lapku i zdarza też z niej pykać :)

    Gratki :)Właśnie robiłam sesję zdjęciową torcikom :p 30 gierek, jestem w połowie, piccolo i skrzynka z neonami zgarnięte :) I siedzę w Alpach :sleepy: Trzeba się gramolić pomału ;)

    Tej chyba nie próbowałam, ale sobie zanotuję, a nuż się kiedyś przyda ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 8 lipca 2023
    agucha31, -mala159- oraz hlnrys lubią to.
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jak ściągałam CCleaner to mi zaproponowali przeglądarkę.Bardzo podobna do Google
    Z ciekawości spróbowałam i tak zostało.
    Alpy dobijają. 4 dni odbudowywałam drzewka.
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O widzisz, ja zwykle jak coś proponują to odrzucam, ciągle chcą mi wcisnąć wyszukiwarkę bing której nie cierpię :sleepy: A tu jednak czasem coś fajnego można trafić :)
    Ech to mielenie w Alpach męczące, magazyny zawalone, pni mało, katorga :cry:
     
    agucha31, -mala159- oraz hlnrys lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry wieczorowo
    A gdzie to wszystkich wywiało?
     
    -mala159-, Marrylan oraz hlnrys lubią to.