blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Cześć
    a gdybyś się pochwalił jaką miałeś kombinację to może by też się udało
     
    Marrylan, agucha31 oraz dantic3 lubią to.
  2. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    głownia: wtyczka do kontaktu
    obuch: środek
    runa: piąta z lewej

    ___________________________

    koniec naparzania w tarczę - miałem nie robić, ale szarłat i bonusy do stodoły ogarnęły temat
    ''co się będzie marnować'' -
    wpadło trochę PD, trochę szarłatu....
    od jutra do wtorku brak zasięgu nawet w komórce...

    i kolejny raz ''odnawiam'' zapasy - a i tak topnieją

    __________________________

    będzie klonowanie za 1 SP? w week-end?

    powodzenia

    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2023
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    myślę, że będzie :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę ;)

    Aleś śmignął te toporki :D Ale żal by było bonusów nie wykorzystać ;) Pięknie :) A czyli w jakiejś głuszy będziesz? ;) Oby pogoda tylko dopisała :)
     
    agucha31, AladdinSane oraz -mala159- lubią to.
  4. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    głęboko w Puszczy Białowieskiej - bez zasięgu
    4 dni
    nigdy nie byłem 4 dni bez komórki
    Taki "mieszczuchowy" powrót do Natury....
    i co ja zrobię jak się zgubię w lesie??!!
    wiem, że mech rośnie na drzewach od strony północnej
    ale co mi to pomoże??
    wioska w samym sercu Puszczy
    najbliższa cywilizacja to 18 km.
    jak nie trafię w wioskę wracając z lasu, to będę musiał zakolegować się z żubrami

    mam kompas i bardzo mocną latarkę
    czego jeszcze mogę potrzebować?
     
    Ostatnie edytowanie: 11 maja 2023
    agucha31, marmlada oraz Marrylan lubią to.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No to problem, nawet na obozie przetrwania...;)


    (ładowarka z darów lasu)
    xD:cry:xD
     
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry wieczór:p Toporami jeszcze rzucam- ale myślę ,że dzisiaj zakończę- kilka bonusów załatwiło sprawę. Swiat dzikich zwierząt- był i minął "jak sen jaki złoty "( taki cytacik z "Osobliwych przypadków Cymeona Maksymalnego")
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry: jak chcą to potrafią xD I nawet TOI-TOIa a puszczy znajdą xD:cry:xD Normalnie Rambo to przy nich pikuś :p

    Zapowiada się konkretny wypad na łono natury :D Jak to czego jeszcze możesz potrzebować? Wi-fi ;) Jak coś to Ci podrzucimy sową jakiś ruter :p;)

    Gratki :)Muszę jutro z kołem pogadać bo tak to pomalutku te gierki się kręcą :sleepy: Zobaczymy czy będzie chciało współpracować. ;) Hodowlany już poszedł w zapomnienie, fabryczka kałamarnic pracuje, trzeba ciułać do misji :)
     
  8. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Szybko poszło
    U mnie hodowlany jeszcze czeka. Wczoraj nie było czasu i nawet oazy nie rozpakowałam, to teraz poczekam do weekendu, a nóż zniżka będzie :p
    Fabryki już stoją (wyprodukowałam kilka w mieście). Swoją drogą, jeśli można je zrobić w warsztacie po taniości, to w evencie hodowlanym mogli przynajmniej jakieś ulepszenie rzucić 8)
     
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Wszystkiego najlepszego koleżanki i koledzy
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2023
  10. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ruter to ja już mam - co z tego że mocny, jak zasięgu sieci brak
    weź no lepiej satelitę jakiego zakontraktuj coby łypnął na mnie swoim szklanym okiem czy aby we właściwą stronę zmierzam

    te bonusy bezslotowe "do stodoły" na pełnię to jednak bajer
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2023
    agucha31, dantic3 oraz Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Najlepszego dziewczyny i chłopaki :) Dzięki, że jesteście :inlove::inlove:

    Teraz dopiero się skminiłam, że one do wybudowania w mieście xD No właśnie to mogli chociaż czerwoną dać, a tak to lipa 8)

    o widzisz, telefonik satelitarny skołujemy, zasięg z takiego powinien być ;) Nie damy Cię zgubić :)
    bonusy pełniowe są idealne, czemu te zwykłe też bez slotu nie mogą działać :cry::cry::cry:
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Widzę,że weekend wolny był
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  13. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Kilku kłębków wełny...najlepiej czerwonej;)
     
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Słoneczko takie było to się przysnęło na leżaczkach ;)

    10 za 1 razem jakimś cudem wpadła :p


    [​IMG]

    a za kilka minut ostatni zbiór i będzie piccolo :)

    o to, to :D Albo taką złotą i jakąś Ariadnę do tego :p:D;)
     
    agucha31, -mala159- oraz hlnrys lubią to.
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór. No cóż zdaje się,że ten wątek też już kurzem zarasta
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Widziałam kilka pajęczyn na suficie, zrobiłam z nich zasłony ;) No i na pończochy też starczyło :p;)

    Posprzątałam na mrokach, zwierzyna nakarmiona na jednym poletku a bakłażan na drugim, zobaczymy czy się przyda :)
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    to zdam relacje ;)
    1) udało mi się zrobic misje całą mroczną :)
    2) w Alpach ulepszone mam już wszystkie drzewka i przygotowane odznaki na odkrycie 21 lvl i oczywiście recykling do zbioru na full :)
    3) jednak zrobiłam event z ingrid w całości i zgarnełam TS z potencjalną hiena i skrzynki bonusowe,udało sie toporkiem rzucić wszystkie najwyższe GT
    4) z TS dostałam ....hieny,to mam wszystkie nowości już :inlove:
    5) z piccolo dostałam:kwieciste,wielozadaniowiec i cylinder i ja sie pytam gdzie mój dyniowiec i florenowiec :( ,no nie chcą do mje przyjść :cry:
    6) najważniejsze czytam Was codziennie z ..krzaczorów :p :p

    AGA wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
     
  18. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    ufffff....
    Udało się wrócić do cywilizacji....
    chociaż czasami zastanawiam się, co jest cywilizacją?!
    widziałem stado wilków i mam wrażenie, że powiedzenie: człowiek człowiekowi wilkiem
    XVII-wiecznego filozofa, który raczej nie przebywał na łonie Natury, zostało dość pośpiesznie i niefortunnie
    sformułowane przypisując wilkom negatywne cechy.
    Tworzy wizerunek groźnej, nieprzyjaznej ludzkości, która wciąż walczy ze sobą nawzajem.
    Nic bardziej mylnego jeśli chodzi o wilki, co uświadomił mi miejscowy leśniczy
    a w środku lasu nagle odezwała się komórka - załapała jakąś białoruską sieć - więc za pomocą Google Maps
    wiedziałem gdzie jestem i dokąd się udać, aby wrócić do miejsca pobytu.
    Do granicy było mniej niż kilometr.

    Event na Baha odpuszczam - nie dla mnie liczenie wypadajek
    :sleepy::sleepy:
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ewa gratki ja dopiero dobijam do 16 w Alpach xD:cry:xD:D;) Na wejściu śmigniesz ten 21 :) Ingrid lubię tą z toporkami oczywiście, żadne tam śpiewanie /to była pomyłeczka :p/ Zgarnełam te itemy podwójne może się na coś przydadzą i ts-y jedne, całkiem fajnie się rzucało :)

    Gratki hien :D do mnie jakieś 3 się przyplątały i bez przerwy chichoczą xD;) Z piccolaków nie najgorzej Ci wypadło, ech te florkowe do mnie 2 razy przyszło ale to na początkach jak piccolo weszło teraz się zamknęły i nie chcą wyleźć :oops: Ale może w końcu nam wpadną :) Z dyniowymi miałam lepiej co jakiś czas wylatuje chociaż jeden :)
    No właśnie Agusia pojawia się i znika, mam nadzieje, że niedługo ją znowu najdzie i wpadnie tu do nas :)

    A jak Kris z tą łapką? Lepiej coś?

    :D:D:D Michaś, miło widzieć, ze wróciłeś cały i zdrowy :) Wilki potrafią być bardzo troskliwe i rodzinne i całkiem do tego niefortunnego powiedzenia nie pasują. Fajnie, że miałeś okazję je zobaczyć w naturalnym środowisku :)
    Ha czyli komórka potrafiła sobie poradzić tak czy inaczej xD No i dobrze, też się uczyła przetrwania :);)

    Ja rozsiałam badyl dopiero na bahamie ale od jytra zbieram wszystko z armią jaśków, bo inaczej bez szans na uzbieranie wypadajek.
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak nie uzbieram wylotek to trudno. Robię ten event ale bez przekonania.