blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Hejka :)

    Moje gwiazdki też pooooszły w kosmos, dobrze, że nie wszystkie bo wcześniej już coś wzięłam ale i tak ze 400 przepadło :cry:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    O właśnie, za wszystkie kombinacje powinien być bonus, pokerowa petarda :D Bo to wcale proste nie jest, zwłaszcza w pokerach. Skompiradła tam w BP siedzą. Ja wszystkich ts nie zgarnęłam, tylko te nowsze ale za to wszystkie kupony i sn i jeszcze jakieś tam drobiazgi. Jeszcze nie wystawiłam, uzbieram więcej to nie będę wiedziała na które z jakiego eventu narzekać narzekać jak klonu cukrowe wylecą /no chyba, że wylecą ze wszystkich xD/;)

    Ja z kolei pędziłam jak szalona do sklepiku a się okazało, że to dopiero za 10 minut 21 a nie 22. Mi 20 przepadło bo już nie było co brać, ale Wam trochę poszło :oops:

    :D:D:D pięknie :D:music: Gratki :inlove:No mi tej 5 do szczęścia zabrakło ale i tak nie narzekam ;) Jedyna gierka którą robię naprawdę przyjemnością :)
     
    agucha31, ~czarodziejka oraz -mala159- lubią to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W kościach jakoś dziwnie słabo mi szło. Zwykle fulle mnie kochają, a tym razem znakomita większość prób gry na nie kończyła się na parze. Trudno:)
    W niedzielę Dzień obniżek, hodowlany będzie dużo tańszy:)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  4. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Marion własnie czekałam na takie info,wczoraj zrobiłam tylko część eventu i stwierdziłam,że nie bede na ptaki aż tyle SP marnować,wiedziałam,że napewno BB bedzie w niedziele i czekałam tylko na info o obniżkach ,superrrr :) :)

    Jak zawsze robie w parę minut hodowlane tak teraz stwierdziłam,że jednak poczekam ;)

    W Alpach do 17 lvl brakuje 710 APD,napewno w weekend sie uda zdobyć ten level ,dzisiaj dostałam od pomocników cukierasa ;) ,najczęściej z tego co zauważyłam to u mnie cukierki są 2szt na tydzień,no marnie to wygląda,mogliby odrobinę tego kurka odkręcić-słodyczy BP żałuje :cry::cry:

    Bry :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    Cała prawda, dzisiaj ledwo się wyrwałam, tak kołdra mnie trzymała 8):cry:;)
    Mnie fulle kochały :inlove::D A pod koniec to wręcz same się z kubka sypałyxD Nie żebym narzekała :p ale parki też czasami uparcie kilka ray pod rząd potrafiły wyskoczyć :sleepy: Ale zabawa była miła :)

    Ja już zdążyłam zrobić to przepadło. Pewnie bym poczekała ale trudno już po ptokach ;) W Alpach męczę 13 jeszcze chwilę zejdzie. Cuksy wyjątkowo rzadkie, oj skąpiradła z tych Alpozjadów 8) Bardzo by się przydało, żeby podkręcili.:oops:
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2023
  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeśli chodzi o Alpy to jestem prawie w połowie 14 poziomu. Może za tydzień 15...Czekam na łowy chociaż nie wiem po co bo nie idą mi jakoś rewelacyjnie.
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Czekamy na wypsione nagrody xD
    Też nie bardzo mi idzie to szukanie.
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Super, ostatnia prosta :D teraz już szybciutko minie ;)

    Czekam i ja :D Oby nagrody były naprawdę wypasione, bo w kościach było z tym cieniutko :sleepy: Jak obczaję planszę to szukanie nawet idzie. Gorzej jak jest jakaś całkiem nowa :oops:
     
    agucha31 i Sookie lubią to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeśli chodzio nagrody to nie wiem czy będą takie,żeby nas zadowoliły.Farmery coraz bardziej rozpieszczone :p.Wymagające
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xD:pNo może być ciężko, apetyt rośnie coraz bardziej :p ale za tyle badyla i dopalaczy które trzeba zużyć niech się BP stara 8)xD;)
     
    agucha31 lubi to.
  11. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No właśnie do sklepiku to tak nie było za bardzo za czym pędzić.. :eek: ale myślę wezmę jeszcze na osłodę tajemniczą zagrodę, bo wcześniej z prawej strony brakło 20 pkt do dwóch tajemniczych. A ostatecznie zostałem z niczym :p
    U mnie lipa, oszukali Mnie po całości >:( xD zrobiłem coś ponad 90 gierek, na samych parach i trójkach, ani razu nie wpadło fajne ustawienie :eek: 95 procent rozdań zaczynało się tak:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Benia Ja Cię proszę dawaj info dzień wcześniej bo uciekają mi fajne święta np. - dzień teściowej czy - spania w pracy, człowiek by się chociaż przygotował :D
    dzisiaj dzień Bogini Płodności :D Rodacy do dzieła! będzie niespodzianka na Święta Bożego Narodzenia xD
     
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ano specjalnie za czym nie było gnać, ale jak już GT się uskładały to szkoda było BP popuścić ;) Bierz co się da, a nuż coś fajnego wyskoczy :)

    takie kwiatki miałam no kilka razy ale na szczęście w zdecydowanej mniejszości, za to te fulle na koniec mnie bardzo miło zaskoczyły :p
    xD Dzień przed i dzień po można robić wstęp i poprawiny :D;) 3 dni świętowania zamiast jednego :D
     
    agucha31 i nuka20 lubią to.
  13. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Cześć:)
    Też przepadły mi - chyba - żetony czy inne gwiazdki, ale takie "resztkowe", bo korzystałam na bieżąco w trakcie.
    Przyszłam, bo mam dziś ten nowy (nawet ładny) item, ktoś chce? Chętnie się wymienię:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Ech no pech chciał, że u mnie wyjątkowo wcześnie był, bo wczoraj tak, że niestety przepadło :oops:
     
    agucha31 i nuka20 lubią to.
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mój sąsiad
    Mój sąsiad ma dzisiaj. Miał do Ciebie napisać.
     
    agucha31, nuka20 oraz Marrylan lubią to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Przy poprzednim BB nie dałam rady zrobić hodowlanego, bo w robocie byłam, dzisiaj się bawię i tu patrze, że nie mam rekinów. Chyba czeka mnie zakup na targu, chciałam go wyhodować, ale jak już wrzuciłam 4 rekiny niższe to zamiast o 1 przeskok to nie, skoczyło wyżej po złości
     
    agucha31, -mala159- oraz Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Hodowlany zrobiłam jeszcze przed weekendem i... też mi tygrysiego brakowało. Na szczęście wyskoczył z któregoś wsadu. Będę mysiała zagrody wystawić bo zapasy się kończą.
    Taaa złośliwce często przeskakują akurat wtedy co nie trzeba :cry:
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja miałam 76 rekinów tylko, nie wyskoczył tygrysi. Kupiłam, a rekiny wystawiłam
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    No to mi teraz po hodowlanym zostało 75 podstawowych xD ;) Wystawi się zagrody i uzupełni zapasy :)
     
    agucha31 lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    event hodowlany zrobiony wczoraj przy 1SP ;) ,piccolaki siedzą na razie w pasku 8)
    Poczytajcie moje wypociny w Alpach co może Was czekać :cry::cry:,chyba ,że naprawią 8).
    Za każdym razem jak wylatuje u mnie użyźniacz a jest to rzadkość robie zrzut z okna,no kurcze twierdze,że BP robi nas w bambuko.
    Ja nie czekam na event z wyszukiwanie bo mam problemy z zapamietaniem gdzie co jest a jak sie nauczę to plansza już znika :( tak,że nie wiem czy bede robić.
     
    agucha31, hlnrys oraz Marrylan lubią to.