blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)


    [​IMG]
    Musowo :p Podstępna zima zawsze się czai na wrażliwe miejsca 8):p Ale jestem zabezpieczona

    [​IMG] :p
     
  2. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    zabezpieczenie extra.....

    weź ten płot napraw....;);)
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    No wiedziałam, że tosty dziś za mną chodziły nie bez powodu :p
    Dzięki :)

    No masz, znowu te nienażarte bobry się dobierały. 8);) Chyba metalowy postawię :p8)xD
     
  4. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór. Czytam ogłoszenie o wyprzedaży składników specjalnych- też bym sprzedała:p
     
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech zeby mi sie tak chciało grać jak mi sie nie chce, no ale liste podpisuje, na fermie też dopiero zaczynam event co raczej sie nie opłaca bo zaraz koniec :( a na polach był mózgowiec :(
    No a ja dopiero zaczynam
    hmmm no u mnie nawet jej nie widziano
     
    Sookie, KsiądzxD oraz Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A nam miło jak listę podpisujesz ;) Jeszcze ciut czasu jest tylko te wylotki :sleepy: trzeba będzie posiać tego bakłażana jeszcze bo już mnie przyblokowały a jeszcze trochę ich trzeba. :cry:

    xD:D:D oj też bym sprzedała :p Stoją nietknięte od jakiś 4 lat? Z ciekawości zerknęłam ile mam i tak każdego jest powyżej 500 tyś 8):p

    Ja dzisiaj od rana z kołem gadałam, bo szarłatu chciałam trochę natłuc i długo gadałam, ale rzuciło 3x +100% odpaliłam bonusy i co tam było i ładnie leciał, szkoda że te nieszczęsne wylotki tylko z mrocznych. Ale zielsko podgoniłam,

    ech uparta tam u Was strasznie. Chociaż u mnie śniegu już też od paru tygodni nie ma ale mróz to i owszem ;)
     
    Sookie, KsiądzxD oraz agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    ech nawet jeszcze rośliny nie rozsiałam dopiero startuje
    No i super, gratki :)
    No u mnie teraz też nawet ziono było ale gdzie śnieg?
     
    Sookie, KsiądzxD oraz Marrylan lubią to.
  8. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    helloł z rana....

    też trochę pogadałem, ale omijało skutecznie "do stodoły"....
    - Benia wszystko zgarnęła co na dzisiaj było- zakomunikowało....

    i nawet po tylu latach farmer ciągle odkrywa coś nowego:....
    nie wiedziałem, że bezslotowy wzmacniacz do mrocznych zbiorów kumuluje ilość a nie czas !!!!....
    jak zobaczyłem ile mrocznego zwierza wyskoczyło z menażerii.....

    reszty nie trzeba - (cyt.) Shrek do księżniczki zaraz po tym jak rozniosła wesołą leśną "kompaniję"

    goryczka ponad 16.000...!!! ktoś to kupi??....
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]


    Świeżo poślubiona żona mówi do męża, który właśnie wrócił z pracy:
    - Mam wspaniałą wiadomość. Niedługo będziemy mieszkać we trójkę!
    Mąż nie posiadał się z radości. Ucałował żonę i powiedział:
    - Och, kochanie, jestem najszczęśliwszym mężczyzną na świecie!
    - Cieszę się, że tak czujesz, bo jutro rano wprowadza się do nas moja mamusia.

    Fąfara mówi do przyjaciela:
    - Chyba jesteś już szczęśliwy, kiedy wydałeś swoje dwie córki za mąż?
    - Nie całkiem. W domu została jeszcze teściowa.

    Na Dworcu Centralnym przy odkrytym automacie telefonicznym stoi facet, trzyma słuchawkę przy uchu i milczy. Stoi długo, za nim zebrała się już spora kolejka spragnionych telefonowania. Wreszcie jakaś kobieta go szturcha:
    - Panie, niech pan już zwolni ten automat! Przecież pan już pól godziny trzyma słuchawkę i jeszcze ani słowa pan nie powiedział!
    - Bo ja dzwonię do swojej teściowej, proszę pani - odpowiada zaczepiony.
    Popędziłam, żeby teraz oddało co zabrało ;) Z tymi mrocznymi bonusami też długo żyłam w nieświadomości, dopóki Ewa kiedyś posta nie napisała ;) Teraz kumuluje i odpalam hurtem, pięknie zapasy przybywają :D

    Dzięki Aguś :) Ale z 300 niebieskich poszło :sleepy: Za to szarłatu przybyło :p

    No wy taki zakamuflowany macie, pelerynę niewidkę ma xD:cry:xD;)

    Tam nie trzba aż tak strasznie zielska, coś tam zdziałasz na pewno :)
     
    agucha31, KsiądzxD oraz bacowa70 lubią to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    A jak Wam w Alpach idzie? Ja tak za jakiś tydzień xD:cry:wskoczę na 14lev . Potem pewno z miesiąc zejdzie jak na 15 a potem to nie wiem. Dłubać coś tam będę ale bez spiny. Jeszcze tylko muszę ukręcić 4 odznaki pierwszego stopnia i 4 drugiego i ostatnie(póki co ) drzewko bedzie ulepszone.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 marca 2023
    agucha31, KsiądzxD oraz Marrylan lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Tak idzie, że dzisiaj dopiero teraz tam wlazłam :cry: tak, że mi z tydzień zejdzie tak przy dobrych wiatrach, żeby na 13 wleźć xD:cry:xD No ale pełznę :p Ale Ty już niedługo na ostatniej prostej :D Super :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2023
    agucha31, KsiądzxD oraz Sookie lubią to.
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No musiałam swój post edytować. Błedy były...
    Renzo odwiedzacie? Ja może Piccolaka bym ustrzeliła...
     
    Ostatnie edytowanie: 6 marca 2023
    agucha31, KsiądzxD oraz Marrylan lubią to.
  13. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Cześć:)
    Chore cześć niestety-.-
    Ja mam 7 poziom, a i tak uważam, że to wysoko.
    Nie widzę sensu, by to robić. Zabawa żadna, nuda, do niczego to mi się nie przyda, czasu szkoda...
    A czego jak czego, ale czasu toto wymaga i zegarka w zębach.
    Ale jak inni go mają i im się to podoba - to powodzenia.
    Może do końca gry... czy tam roku, włączą coś ciekawszego w Alpach, to może jeszcze tam zajrzę.
    Teraz to nie ma sensu, bo i po co? Jeszcze bym lvl wbiła.
    Event zrobiłam...ze skrzyni świetliki. No, skoro już nie najlepiej, to chociaż najgorzej mi wyszło - a więc jestem zadowolona.8)
    Aha, raport dyniowy - zero.
    Dwa cylindry, parasolka i niemarły - niby nie tak źle, ale jednak... walczęxD
     
    agucha31, KsiądzxD oraz Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Przychodzi facet do swojego kumpla, patrzy, a tam u niego na podwórku wielki kort tenisowy z trybunami na kilka tysięcy ludzi. Na korcie Federer z Djokoviciem rozgrywają mecz. Idzie do kumpla i pyta:
    - Stary, skąd ty miałeś tyle kasy żeby zafundować sobie to wszystko?
    - A wiesz, bo mam złotą rybkę która spełnia każdemu życzenie.
    - Pożycz mi ją! Jutro ci oddam!
    - Dobra, tylko uważaj, ona jest mocno przygłucha, musisz do niej wyraźnie mówić.
    Facet wziął rybkę i szczęśliwy wraca do domu. Postawił na stole i głośno, wyraźnie, powoli mówi do niej akcentując każde słowo:
    - Złota rybko! Chcę mieć górę złota.
    Rybka na to:
    - OK. Idź spać a rano życzenie będzie spełnione.
    Facet wstaje na drugi dzień, a tu jego dom przygnieciony przez górę błota. Chwycił rybkę, leci do kumpla i krzyczy:
    - Coś ty mi dał! Chciałem górę złota a ona mi dała górę błota!
    - Mówiłem ci przecież, że jest trochę głucha. Co ty niby myślałeś, że ja chciałem mieć wielki tenis?
    Nawet nie załapałam, ze jest, dopiero wieczorem wczoraj tak patrzę, a tu miasteczko otwarte :p Odwiedzam, to Piccolo kusi, połowę już mam, teraz może dorobię na całą :)

    Ech niedobrze, że chore :oops: Zdrówka dużo i niech choróbsko precz idzie.
    A no Alpy czasochłonne bardzo :sleepy: Żeby coś na zapas tam drzewek zrobić czy produktów to by trzeba tam cały czas siedzieć :sleepy:Jak doczłapię do 15 to może z raz na tydzień wejdę, no chyba że dadzą tam coś naprawdę konkretnego. A Ty masz tam szczęśliwą siódemkę xD fajna liczba ;)
    Event skończę wieczorem, badyl jest tylko jeszcze rośnie bakłażan na wylokti 8) Brakuje 50 to powinno spokojnie wylecieć :)Walcz o tego florkowca, zamęcz te skrzynki niech oddają zakładnika ;)
     
  15. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Event skończyłam wczoraj ale chwalić się nie ma czym. Zamiast wendigo- strzygalnia owiec zombi.
     
    agucha31, Marrylan oraz KsiądzxD lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Też nie mam nic na pochwałkę, dostałam domek kociego elfa :cry:Trudno, może jeszcze będzie okazja dorwać tą skrzynkę, albo wendigo :)
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz Sookie lubią to.
  17. AladdinSane

    AladdinSane Komandor forum

    Alpy to nuda....
    gdyby nie item z 15 lvl to raczej bez spinki by było
    ale już blisko - 2000 APD brak
    recycling z odznak II dostarcza APD regularnie, chociaż trzeba czekać


    zbieram te skrzynki Piccolo, zbieram....
    wystawię hurtem - będzie lżej zaakceptować kilku kumpli miśków....
    żeby tymi kijkami pogo po łbie stuknąć
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Nuda oj nuda :sleepy: i trzeba tam siedzieć i pilnować drzewek i dorabiać bo szybko kończą cykl a owoców na odznaki i darmozjady trochę trzeba :sleepy: Ale jakoś do 15 trzeba dobrnąć. Michaś Ty już masz na wyciągnięcie ręki :)

    O a to jest świetny pomysł napuścić jednych na drugich xD Misiek oberwie kijaszkiem po łbie to mu się odechce ze skrzynki wyłazić :p
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  19. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Dzień dobry. Pewno,że Alpy to nuda ale ciągle mam nadzieję,że coś się zmieni:p



    I tak z okazji...


    i trochę wiedzy :p
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2023
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Gałązka akacji srebrzystej hmmm. To po to BP nam ja na famę dało :pxD;) W pracy mnie ominęło, bo dzisiaj musiałam jechać do wielkiego miasta, ale może mi coś zostawili :p

    Mam mała nadzieję, ze coś w Alpach drgnie na razie mozolnie brnę do 13 poziomu ;)