blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Dzięki :);) Zasypana. Śnieg nie próżnuje tylko daje do pieca :p A i tak zaliczyłam godzinny spacer :)

    Event się pomału robi :)
     
    gretag i agucha31 lubią to.
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Schowaj się pod drzewem,żeby całkiem nie zasypało.xD
     
    gretag, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    NO właśnie a u nas cały czas brak
    Taaaa? A jak to cos wygląda? bo juz zdążyłam zapomnieć
     
    Marrylan i gretag lubią to.
  4. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Benia masz świetnie wytrenowane rzuty :inlove:

    Trochę czasu miałam tym razem, wpadłam na końcówkę, ale przez przycinającą farmę nie zdążyłam doręczyć wszystkich drobiazgów :oops:. Poprawię się następnym razem.

    Za to Wam dziewczyny (Benia, Aga) serdecznie dziękuję :inlove:
     
  5. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Dziękuję za wspaniałe prezenty :inlove:

    Trzeba przyznać, że Benia ma rzuty w ostatniej minucie opanowane do perfekcji xD :inlove:
    Będę chodziła z tydzień z guzem na czole..xD:D
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ech z jednej strony nie lubię zimna, ale troszkę śniegu zimą fajnie wygląda. Choć na chwilkę mógłby do Was zaglądnąć :oops: Jak coś to przyjeżdżaj do mnie ;)

    No ba, trenuje się z Kudłatym rzuty frisbee /*dysk/ xDxD;)
    Greciu również bardzo dziękuję i Wszystkim Wam serdecznie dziękuję za piękne prezenty :inlove::inlove::inlove:
    ankieta ;)
    https://board-pl.farmerama.com/threads/g-t-luty-2023.89481/
     
    -mala159-, agucha31 oraz gretag lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja równie dziękuje
    Oj to prawda, nawet w ostatnich inutach człowiek nie może bezpiecznie zwierzaczków nakarmić bo czymś obrywa
    NO właśnie, też zimna nie lubie ale raz kiedyś ten snieg może być
    O no to jest jakaś myśl :)
     
    marmlada, gretag oraz Marrylan lubią to.
  8. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Benia rzuty trenowała podczas dożynek. Co chwilę, trach szarłat do wora za chwilę bęc owoce .
    Nic dziwnego, że teraz tak celnie trafia w nasze głowy xD
     
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Ta zwłaszcza podczas jednych w ostatnich minutach tak zacne miejsce wtedy zdobyła :)
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Dzień barmana z młodym niedawno świętowaliśmy, jak robił sobie latte z ekspresu tylko zapomniał podłączyć pojemniczek z mlekiem 8)xD No jak zaczęła z boku psikać jakaś para to się skapnęliśmy, że coś nie tak xD:cry:xD Ekspres nowy a ja kawy nie pijam to nie przyszło mi do głowy, że pojemnik z mlekiem jest w lodówce :p
    możesz wpadać o każdej porze, miejsce się znajdzie ;) Kudłatego pomiziamy przy okazji ;)

    xDxDxD no ten rzut kiedy już wór się zamykał to był złoty strzał :D Nigdy nie zapomnę tych Dożynek :)

    :D:D:D w jednej ręce wór z szarłatem czy inną sałatą w drugiej wór z jabłkami. Tyle rzutów, że rączki są już tak "wywarzone" że leci w samą 10-tkę :D;)

    toć wiadomo, że w takim czasie trzeba w kasku karmić :D;)

    no tak łyso w zimie bez śniegu :( nie ma tego klimatu i ładnych widoków.
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No kudłatego bardzo chetnie :) No tylko nie lubie podróży jak jest zimno bo nim sie doczeka na pociąg lub autobus to zamarznie Ale jak cieplej to juz inaczej :)
    Przypuszczam ze dzięki Tobie dla wielu beda pamiętne :)
    No właśnie a człowiek zawsze sie zapomina i próbuje czuć sie bezpiecznie bo przecież to juz koniec
    Wlaśnie choć troche by sie przydał
    ---------------------
    Ech czego to nie wymyślą. U mnie na ulicy otworzona została cukiernia z goframi ale uwaga z jakimi otóż gofry są kształtu męskiej lub damskiej dolnej części ciała tej przedniej oczywiście :) z lukrem lub polewą xDxDxD ( to nie jest żart )
     
    -mala159-, Marrylan oraz olgs3 lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Racja. Do tej pory pamiętam marznięcie na przystankach jak jeździłam na studia :cry: Jak jest ciepło to całkiem inaczej. Nawet przyjemność jest, jak ktoś lubi. ja autobusem to tak średnio, ale pociągiem to lubiłam sie przejechać :)

    :D takie wspomnienia są najlepsze :D

    xD dopóki balon nie odleci nikt nie jest bezpieczny :D;)

    o_OxDxD xDno nawet żeby były najsmaczniejsze to bym się nie skusiła xD
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ta i zawsze na spacerek z kudłatym przyjemnie isc :) Ja autobusem czy busem też kiepsko sie czuje niestety ale pociąg jest ok
    O to prawda :)
    No i trzeba o tym jednak pamiętać oby guzów unikać :)
    W sobote otwierali i dziwiłam sie co to za kolejka ale była tak ogromna ze nawet nie chciało mi sie tam podchodzic zerkać, nawet nie wiedzialam co tam bedzie jak remontowali bo ani napisy na szybie ani szyld nie wskazywały, dzis przeczytalam info na necie i ze w sobote az 200 osób sie tam pojawiło Ponoć ta cukiernia jest tylko w paru miastach w PL tylko ze u nas jeszcze ubogie bo tylko z lukrem i polewą a w innych miastach jeszcze z bitą śmietaną i owocami xDxDxD. Nie bylam i nie widziałam tylko foto na necie i info dojrzałam xD Mam nadzieje ze foto może być, to tylko gofry przecież xD[ciach]

    A tak wygląda samo wejście do lokalu po którym nawet nie pomyslałam ze tu beda gofry :)
    [ciach]

    Usunąłem fragment posta, który nie jest raczej odpowiedni na nasze forum
    MOD_Solmyr


    Drugą niestosowną fotkę ja zabieram,
    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 7 lutego 2023
    olgs3, Marrylan oraz Miśkowo lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o tak, spacerki najlepsze jak jest ciepełko :inlove: No właśnie jakoś ten pociąg nawet znośny jest :)

    obowiązkowo wzmocniony kask na głowię trzeba mieć ;)

    xDjakie tłumy tam poleciały :p Uwagę na pewno przyciąga xD Dla mnie gofry tylko z bitą śmietaną i owocami :inlove: Z polewą za skromne ;)
     
    olgs3 i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    oj tak :D
    Albo na pole sie nie wychylać
    OJ tak i skąd to wszystko wiedziało co i kiedy jak ja tu mieszkając nic nie wiedziałam aż do dziś
    No też właśnie za takimi jestem :) choc w przypadku tej formy to nawet chyba jakos ta bita śmietana by mnie nie zachęciła i zjadanie jej z owych kształtów xD
     
    Marrylan i olgs3 lubią to.
  16. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    agucha31 kawałek Twojego poprzedniego posta jednakże musiałem usunąć ;)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech a to tylko niewinne gofry xD ale przypuszczałam ze jednak może tak własnie być :)
     
    Marrylan i MOD_Solmyr lubią to.
  18. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Swoją drogą czego tu ludzie nie wymyślą aby biznes rozkręcić ;) xD
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Też sie zdziwiłam właśnie ale zobaczymy na ile sie przyjmie Bo mimo ogromnej ilości osób na otwarcie jest sporo negatywnych komentarzy, oczywiście przeważnie od osób które nie były tam tylko pisały co o tym myslą tym bardziej ze dosłownie obok po drugiej stronie ul może jakieś 100 metrów dalej jest kościół xD
     
    Marrylan i olgs3 lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Dzisiaj miałam -7 to spacerek tylko tyle co z pracy do domu ;)

    mnie też nawet najpyszniejsze owoce i śmietana nie skusiły na konsumpcję xD

    xD to sobie miejsce wybrali Te tłumy to z ciekawości na początku. Potem to już pewnie tłumów nie będzie a czy przetrwa czas pokaże ;)

    o tak :) i czekać w bezpiecznym miejscu aż wszystko co ma przylecieć wyląduje za płotem ;)
     
    agucha31 lubi to.