blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja dzisiaj rano wpisywałam i jeszcze obydwa zadziałały. Może skopiuj go z forum i wklej na farmie. ;)

    Właśnie te darmozjady coraz to więcej chcą i już mi zaczyna brakować mimo wszystkich pól odblokowanych :cry: Drzewka się robią pełną parą.
     
    agucha31 i Lunari78 lubią to.
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dziś nie świętujemy?
    Aleś się zatrzasnęłaxD
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    właśnie otwieram drzwi ,Benia no właź 8)

    odnosnie ALP to poczytajcie moje wypociny,policzyłam,mam nadzieje,że dobrze co sie lepiej opłaca i muszę wyrównać recykling i zacząć od zera z 3 slotami i przetestuje czy sie opłaca czy nie ale mam 2x24h i 1x31h,muszę poczekać aż skoncze te dłuzsze.
    Zaczęło mnie wkurzać ,że nie mogę oddać owoców darmozjadom bo za dużo chcą a tak to przestane je karmić i przerobie owoce na odznaki.

    Cały czas myślę,mam odrobinę czasu 8)8)
     
    Ostatnie edytowanie: 29 stycznia 2023
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Ewa grasz agresywnie. Ja gram zupełnie inaczej. Recykling na 24 godziny to koszt 3000x3.
    Za to co władujesz w jeden slot , ja mam na 23 wkłady z jednego Twojego wsadu.
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Aniu ale to masz tylko 3x100APD a z 68000 jest 400APD x3 sloty,robiłam chyba 4x ten po 68000 i dostałam full,więc teraz pytanie czy to sie utrzyma czy podkręcą kurek i bedzie kicha,dlatego pisze,że sie zastanawiam,chyba do wtorku mam czas przemysleć i wypróbować moją wersje albo grać tak jak gram czyli 3x 32h i zysk 600APD,myślę ;)
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  6. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Jednak coś towaru z farmy ubywa jak produkujesz drzewka, czy jak wrzucasz humus czy skrzyneczki. Więcej , wcale nie znaczy szybciej.
    Podkręcasz wzrost drzewek,ale i koszty rosną. Siedzę na 13-tym od tygodnia. Jestem prawie w połowie.
    Przemyśl to sobie. Alpy dopiero się rozkręcają.
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Aniu dlatego pisze,że cały czas myślę a odnosnie humusa to oddaje mroczne,na skrzynki-mroczne lub jajca,paliwo mam prawie cały czas full a jesli produkuje to patrze co mogę oddać najczęściej drzewka xl lub żółte zagrody ;),wieć to jest dla mnie mały koszt
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    te puzzle tak wciągnęły, że dopiero wylazłam ;)
    Dzięki :inlove: Jak dobrze, że macie klucze pod ręką :D;) ja rano wbiłam 11 poziom i pomału pełznę w górę. Trochę zejdzie 8) Na razie mam recylking 3x 24 a darmozjady to żarłoki straszne się zrobiły :sleepy::cry:
     
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    To zaczynamy ulepszanie Alp, do tej pory skupiałam się żeby wbić jakość 10 poziom, nic nie ulepszałam, nic nie powiększałam, poza morelą. Teraz jak już wbiłam 10 to coś trzeba tam zacząć działać. Dzisiaj powiększyłam o 1 obszar Alpy (do tej pory miałam tyle co na start) i zwiększyłam pojemność na pnie. Jeszcze 1 obszar odblokuje, a kolejny krok to chyba odblokowanie innych drzew, bo poza morelą nie mam nic. Do tej pory nie zależało mi na nich bo darmozjady ich nie chciały, teraz przydałoby się je odblokować. Niezbyt przykładałam się do tych Alp do tej pory, recykling też po dłuższym czasie zaczęłam używać. Teraz trzeba jednak przyłożyć się do innych rzeczy tam, bo jestem w tyle ze wszystkim.

    Bry:)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Bry.
    Zgłosiłam spółdzielnię do weryfikacji tydzień temu.8) Cisza jak makiem zasiał.o_O Jeża chyba z Hamburga na piechotę puścili bidaka i to gołego pewnie.:cry::cry::pxD:cry::cry:
     
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech cos ostatnio mnie nie ciągnie do tej fermy, znowu weekend wolny od i zbiory w tyle
    No i gratki. Ja to przy ostatnich przerwach od gry to chyba za pół roku tam doczłapie
    No zawsze to jakis miły prezent :)
    -------------------
    O a co to dziś nic nie jest świętowane?
     
    Marrylan lubi to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pamiętaj, że teraz jeże śpią sobie gdzieś w liściach zakopane. Chyba do wiosny będziesz musiała poczekać ;)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nie ma się co dziwić jak biedak goły taki dystans musiał przejść. xD:cry: Oby do wiosny:pxD:cry:
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    świętowałam rogaliki :inlove: Na folię ciut za stara już jestem, ale jak gdzieś dorwę to zawsze parę pstyknięć musi być xD

    no ja pewnie do 15 też za tyle dolezę :sleepy: już spore te schodki, ale nie spiezy mi się aż tak do tego 2 pnącza. Kiedyś tam się zgarnie. Chociaż karmie darmozjady i recykling nastawiam ;)
    W evencie jeszcze 2 tyś dłuższego badyla muszę nasiać żeby skończyć 1 część. Może jutro się uda, ale pewnie wieczorem jak nie zapomnę zebrać.

    :D gratki Aniu :) Ech nie wiem jak można tak bidulkę na golasa zimą pędzić :oops:;)Mam nadzieję, że lada chwila doczłapie :)

    Obszary koniecznie odblokuj bez tego już teraz będzie ciężko. Ja mamwszystkie drzewka, ale jeszcze ani jednego nie uszlachetniłam, chyba zacznę nad tym pracować. Tylko przez darmozjady mało owoców cięgle jest :sleepy:
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tez dziś właśnie zajadałam 7 days mini :)
    Hahaha no skąd ja to znam :)
    Oj ja to do tego 10 za poł roku a do 15 to nawet nie mysle kiedy
     
    dantic3 i Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    Przytulasa chętnie poświętuję :inlove::D A potem można przegryźć czekoladką z % nadzieniem ;)
    o to święto w pełni zaliczone :D próbowałam go kiedyś, całkiem dobry był :) Ja wczoraj takie domowe z jabłuszkiem jadłam, no kto jak kto, ale babcia zadbała żebym świętowała xD:D

    Wlecze się to niestety trudno, kiedy będzie to będzie.

    xD no nie ma szans przejść obojętnie obok folii bąbelkowej :D
     
    dantic3, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    O tak a nawet po przytulasku mogę sie wybrać na gorącą czekolade do Wedel :) a mam dość blisko nawet spacerkiem :)
    Ja ostatnio w biedronce kupuje te mini i zajadam :)
    No ta babcia niezawodna :)
    NO jakoś tak same paluszki na te bąbelki se wędrują xDxD
     
    dantic3 lubi to.
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dobry :) dziewczynki pomozecie ? z sezonu dostałam ulepszenie nagrody sezonowej i za chiny ludowe nie moge znalezc podstawy moze wy wiecie pod jaką nazwą sie kryje
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Podstawowa nagroda sezonowa
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dzieki bardzo ja tego itemu nie mam nie wiem jak to sie stało :(
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.