blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Parę razy zaczepiłam o druty wysokiego napięcia ale w sumie to mi tylko puszystości fryzurze dodało;)
     
    memlak, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD czyli teraz fryc pierwsza klasa ;)xD
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No ba. Einstein czy Paderewski mogą się schować
     
    memlak i agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To teraz na fryzjera zaoszczędzisz, długo nie bedzie potrzebny. Przecież zal taki unikatowy fryc niszczyć ;)
     
    Marrylan, Sookie oraz memlak lubią to.
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    No pewnie. Kupiłam lakier, żeby utrwalić dzieło.
     
    hlnrys, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To jeszcze fote musisz wrzucić zeby sie pochwalic tym dziełem ;)
     
    hlnrys i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    dzięki :) Nawet zadowolona jestem :)

    To go spróbujemy dorwać wiadomo kiedy ;)

    taaa czasami bardzo kreatywne :pxD;)

    A więc to Ty mi tam mignęłaś obok komina po lewej;), widziałam jak ktoś pędzi do gabinetu :) Ja po moim ostatnim spotkaniu z drutami miałam z tydzień fryzurkę gotową :D I na cukrze się zaoszczędziło bo same były podniesione :p
     
    Sookie i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO nawet sie spisały :)
    Zobaczymy za co bedzie o ile bedzie
    Oj to prawda
    Leciała na kozetke i najważniejsze ze doleciała
     
    Marrylan, Sookie oraz nuka20 lubią to.
  9. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Eh, a ja akurat wzięłam ten trzeci. Tak sobie myślałam, że skoro już mam te GT to jeden kupię...,a jest większe prawdopodobieństwo, że jak komuś zabraknie - to ostatniego.
    Ale Ty musisz zawsze utrudniać i robić od tyłu :p

    Popsułam swoją statystykę, rozegrałam więcej gierek, zobaczyłam w 14 kroku 4 imprezowe wejściówki... i musiałam je mieć (eh, te stare nawyki).
    Kody też wykorzystałam.
    Dziękuję dobrej duszy, za link do bliźniaka "urodzinowej" ciasteczkowej minigierki w necie - trochę pograłam:)
    bez siania:inlove:...
    i bez zacinania;).
     
    agniecha$, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ważne ,że dotarłam. Kominy to mijam jak Mikaela Shiffrin bramki podczas slalomu- ale druty to czasem jednak człowiek zahaczy
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    kto zakładał farme poprzez RLT to przynoszę kodzik : RTLJANUAR23 (wart 10euro) ,jest SN,zośka,CJM i cosik jeszcze i nawet dostają sąsiedzi odrobine z koda ;)
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    hahaha bo ja odwrotowiec tak wiec przeważnie wszystko na odwrót :p :)
    Bo zagrałaś juz na roczek kolejny co znaczy ze ten roczek minimum jeszcze tu z nami bedziesz :)
    O widze ze tym razem gdzie indziej tez sie zlitowali i kod dali, co prawda nie dla mnie ale my czesto mamy przez wp
     
    nuka20, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    poszperamy może coś w godziwej cenie się ustrzeli ;)

    podobno co głowa to nowy pomysł to nie raz takie pomysły są, że człowiek by na to nigdy nie wpadł xD;)

    całkiem przyzwoite były, jeśli by nie było gorzej to nawet bym je polubiła. No dobra i tak je lubię :p

    Zagrałaś awansem :p Za rok Ci muszą oddać z % ;) nawyki to już takie cwane bestie, że potrafią skusić, sama po sobie wiem, że przeważnie z nimi przegrywam :cry:;)

    Najważniejsze, że dotarłaś cała i zdrowa :) Żadne tam druty nie dadzą nam rady ;)

    Ja zakładałam farmę u źródła to z takich kodów nie skorzystam, ale RTL się stara, często dają kody przy takich okazjach :)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO sie zobaczy :)
    hahaha no i tak trzymać bo jeszcze sie obrażą i następnym razem bedzie gorzej
    A mi sie wydawało że u nich właśnie rzadko
     
    nuka20 i Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Z RTL kilka razy kojarzę kody i itemy jakie gracze, którzy założyli przez ich stronę farmę mogli zdobyć, z wp raz, ale pewnie przegapiłam sporo bo i tak nie mogłam skorzystać to nie szperałam za nimi ;)

    Dlatego już złego słowa nie powiem. Dobre skrzyneczki. ładne skrzyneczki, cacy cacy xD;)
     
    nuka20 i agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O widzisz a ja odwrotnie :)
    I tego trzeba sie trzymać :)
     
    nuka20 i Marrylan lubią to.
  17. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ok to dobiłam w Alpach do 10 poziomu, teraz na trochę odpuszczam darmozjadów, chce uzbierać owoce na odznaki żeby poszerzyć obszary. Wtedy te poziomy może ciut szybciej pójdą

    Bry:)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Nawet jeden itemik z RTL mam bo był dopuszczony do wysyłki na g&t, drugiego niestety nie można wysyłać. Fajnie, że partnerzy dają takie niespodzianki czasami. Miłe takie nawet drobne prezenciki :)

    i żeby więcej ich BP w eventach rzucało ;)

    Gratki, pnącze jest :) Mi brakuje równo 800 APD do 11. Jutro może się uda wbić, recykling ustawiony + darmozjady, może starczy. Obszary mam powiększone, ale owoców dalej na odznaki trzeba. Teraz mozolnie się już człapie po tym 10-tym.
     
    nuka20 i agucha31 lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja owoców wyzbyłam się na odznakę i teraz brakuje mi dla darmozjadów, więc póki co tylko recykling. A owoce będą szły na odznaki żeby powiększyć co się da.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  20. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    mi się tylko jeden udało wpisać a drugi nie dzała-.-
     
    Marrylan lubi to.