blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    poszla juz...:sleepy:2 h siediala a miala na chwile przyjsc...-.-
    nie jestem z nia na per."mamo" ,jestesmy na pani znaczy ja jej pani a ona mi na ty.mame mam jedna i tego sie trzymam juz dopoki oczu nie zamknę.raz sie dalam wmanewrowac w mamowanie obcej babie-matce mojego bylego malzonka i nigdy wiecej.
    obiad?sprzatanie?haaa sprzatanie to by mogla od siebie zaczac;)(ja w miare ogarnelam) a z gotowania to mam wszystko co trzeba zrobione na dzisiaj.pozniej sie odwdzieczyc nie bedzie mozna bo konca widac nie bedzie .to tak jak w reklamie ING 8)
    ani szybko nie uciekla ani roboty nie odwalila jeszcze poskakac musialam kolo niej z kawusia ,ciasteczuniem i nalewusia-.-paru złotych rad wysluchalam ,pokiwalam glowa w ramach przytakiwania i teraz chyba poleze :sleepy::cry:

    event w deche....dla vipow...335odznak x 2 sp to 670 sp ....dobrze policzylam?;/
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2016
  2. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ehh kobieto, zamiast zacząć kichać i kaszleć centralnie na nią, tos skakałaxD jeszcze wtrącić ze dwa zdania, że cos o nawrocie świńskiej w tiwi wspominalixD duża szansa, że wyszłaby szybciej niż przyszła:p
    tak sobie na chwilę z krzaków nosa wystawiłam ;)
    dobry;)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Czyli, że teren już czysty, uff :pxD
    Tiaa, też mi tak coś z tymi odznakami wychodzi -.- Jeśli będą podwójne, tak jak ostatnio, to będzie mniej troszkę ale i tak...-.-8)

    Mariolka dobrze prawi, polać :D ;) A nosa częściej wystawiaj ;)
     
  4. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_OxDxDxD:cry::cry::cry:no racja:cry:xDxD:cry::cry:pewnie by za dwa dni zdiagnozowala u siebie xD:cry:ale co gorsza dwoch chlopow w domu ma a moj chlop by znowu po kakauko latalxD:cry::cry:

    po dwie? ostatnio 4x przez caly event mialam podwojne-reszta pojedyncza-.-
     
  5. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Czytam i nie kumam o czym mówicie:oops: Teściowa? A co to za nowe stworzonko? o_O Nie mam, nie znam, nie orientuję sięxD
    Możecie mi zazdrościć;):pxD:cry:xD

    Bry :)
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja coś tam miałam trochę poza 10 chyba, ale to i tak bardzo grubo poza 500 sp -.- :oops:
     
  7. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    zazdroszcze:inlove::music:
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Łoooo teściowa xD:cry: ja przez pierwsze dwa - trzy lata, jak ze swoim zaczynałam "chodzić", to próbowałam udawać miłą. Do siebie ją RAZ zaprosiłam na grilla, żeby się z moim rodzicami poznali i amen :p:p Teraz jesteśmy na "dzień dobry" jak się gdzieś miniemy, ale ani ja się bez wyraźnej przyczyny u nich w domu nie pojawiam, ani oni u mnie. Stosunki czysto techniczne bez sympatii, ani niechęci :p:p Test tego układu będzie jak się dowie, że ślub planujemy, ale zdecydowanie nie tak jak ona sobie to wyobraża, bo bez wesela, bez gości i zdecydowanie nie tutaj xD:cry:
     
  9. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahaaaxD:cry::cry:testy sa dobrexD:cry:moja jak sie dowiedziala ,ze babcia zostanie to sie wsciekla ,sluchawka rzucila jak do niej Łukasz zadzwonil,i prawie dwa miesiace sie nie odzywala:cry:xD:cry::cry: w sume to zal mi chlopa bylo mojego bo zasmucil sie i bylo mu najzwyczajniej w swiecie przykro.co z tego ,ze pozniej złagodniala conieco i zaakceptowala zaistniala sytuacje jak juz smrod pozostal.to taka bardzo wsparciowa mamunia 8):pprzez kolejne pare lat mieszkania w Krakowie (mimo czestych przyjazdow do Wroclawia )wnuka widziala moze 3-4 razy .zawsze sie wykrecala ....malo tego zrzucila na mnie odpowiedzialnosc ,ze przestalam zabiegac po czasie o te wizyty:eek:a ilez mozna sie wpraszac i sluchac odmowy ? -.- teraz za to przygrywa wzorcowa i frasobliwa babunie-.-
    reasumujac juz opowiesc o tej osobie -no nie lubie [jej] i basta>:(na cale szczescie nie musze tam zbyt czesto jezdzic i jej goscic u siebie .amen.xD:cry::cry:

    edytowałam, obraźliwe sformułowanie usunęłam, bardzo proszę o wstrzemięźliwość w tym zakresie,
    MOD_Ananke
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 października 2016
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    łooo mój ulubiony typ człowieka. Najpierw odtralalalowuje maniane, a potem ofiare z siebie robi 8) uwielbiam :inlove: zwykle połączone z wybiórczą amnezją w stylu "ja coś takiego mówiłam? no chyba Ci się przyśniło" i jeszcze foch, że jej wmawiasz coś xD:cry:
     
  11. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    ooooooooooo to to to,dokladnie to toxD:cry::cry:i jeszcze to wyniosle przez zeby wycisniete"no ja nie wiem..."jak cos sie osmiele zaprzeczyc lub podwazyco_OxDxD:cry::cry::cry:
    a najbardziej mnie bawi to ze jest wielkie zdziwenie ze synus np je zupe ogorkowa z ziemniakami a przeciez nie lubi!! zawsze uwielbial z makaronem i to jakims tam specjalnym ktory ona serwowala xD:cry::cry:albo ,ze uszka z grzybami je a grzybow nie cierpi i ona mu zawsze z mieskiem robilaxD:cry:
    kiedys nie wytrzymalam i powiedzialam ze Łukaszek nie ma juz 5 lat tylko ponad 30 i jeden dzien w roku moze nie jesc miesa a jak grzybow nie lubi to moze uszka ominac i nic mu sie z tego tytułu nie stanie :eek:ale jak widac je i zyje. co lepsze: smakuja mu!:posz kurcze jakiego focha miala :cry:xDxD:cry::cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2016
  12. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dzień dobry urlopowo
    Moja teściowa nie żyje już ponad 6 lat, a właściwie to nie wiem czy mam prawo ją teściową nazywać, bo zmarła jeszcze przed ślubem. Jedno wiem na pewno - gdyby żyła to nie wyszłabym za Marka, jestem o tym przekonana. O zmarłych się źle nie mówi, ale charakterek to miała paskudny, a wieloletnie nawyki nauczycielskie przenosiła na całą rodzinę i również na mnie. Ja w takich sytuacjach słabeusz jestem i pewnie bym zrezygnowała z walki o nasze małżeństwo.-.-
    Nigdy też nie przeszłoby mi przez gardło powiedzenie "mamo" do tej kobiety. To głupie, ale kiedy Marek zaczął mówić mamo do mojej mamy to czułam coś dziwnego - tak jakby zazdrość:p Uważam, że mamę ma się tylko jedną, a do teściowej tylko Pani, albo po imieniu;)

    Nad eventem paszożernym jeszcze się zastanawiam, mam 501 SP, ale bardzo mało żab i nie wiem czy warto się w to bawić8)
     
  13. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hahahahahaha frajer mozna a klempa nie? hahahaahahaaaaa gorzej popapranego forum w calym necie nie maxDxDxD:cry::cry::cry:a "kobyły" moze byc?xD:cry::cry:albo np"babska"?jak tak to prosze wstawicxD:cry::cry::cry:
    i prosze tak z nienacka niespodziewanie do smiechu nie doprowadzac ,bo sie zglosze do Was po pampersyxD:cry::cry:grzecznie uprzedzam :p
     
  14. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    xD:cry:xD Zastanawiałam się co tam zostało usunięte. Teraz już wiem xD:cry:xD Ania, nie mogę już ze śmiechu xD:cry:xD
     
  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    xDxDmozesz,mozesz;)jak ja moge to Ty tez dasz rade:pxDxD:cry::cry:
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Serio? xDxDxDxD:cry: o_O:eek::eek:o_O

    aaaa okej, już rozumiem. Anka.. tu chodzi o błąd ortograficzny. Samica łosia to klępa, a nie klempa. Teraz widocznie niepoprawność językowa jest karana również pod względem błędów ortograficznych.


    edit: a czy samiec łosia to też słowo zakazane?
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    o_OxDxD:cry::cry::cry:faktycznie:cry:xD:cry::cry:
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:cry: A ja myślałam, że łosie to takie miłe zwierzaki te cztero-łopatowe zwłaszcza :pxD:cry: A tu zakazane :p
     
    Ostatnie edytowanie: 6 października 2016
  19. Mariolka7214

    Mariolka7214 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Byle nie wody, będę miała zgagę :p
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD Taką ognistą miałam na myśli :p;)