blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,9%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,9%
  6. dopiero teraz ?

    29,1%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Mam 1 ale na te G&T podziękuje i nie chce bo nie wiem czy moja przygoda nie dobiegnie konca, nie moge sie przekonac do tych Alp i nie mam na nie czasu a tak jak wspomnialam jak sie nie przekonam to i gre pożegnam
    A Ty czego szukasz?
    ----------------
    Beniu ślicznie dziekuje ale litości prosze bez takich niespodzianek, pewnie komuś sie bardziej przyda mi też normalnie by sie przydało ale jak skończe przygode to szkoda, choć pewnie w lutym wpadne aby i tak powysylac tyle ile bede mogła aby sie nie marnowało na fermie a teraz pisz czego Ty tym razem szukasz
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2022
    -mala159- lubi to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Aga no nie nie możesz zrezygnować, popróbuj troszke aby zdobyć tak jak pisałam pnacza i item,też nie mam zamiaru później tego obrabiać bo to strata czasu a jesli zrobią w przyszłości eventy powiazane z alpami to nie bede robić i tak teraz wybiórczo już robie.
     
  3. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Aguś, bo zaraz z Twoim kotem pogadam, żeby Ci do rozumu przemówił 8)
    Nie podobają Ci się alpy, trudno, przecież nie musisz tam zaglądać. Do mnie też specjalnie nie przemawiają, coś tam sobie powoli dłubię i oby do lvl 15. Póżniej, o ile nic się nie zmieni, zostaną opustoszałe i tyle. Zobaczymy w którą stronę to pójdzie. Alpy to jeszcze nie powód, żebyś nas tu zostawiła samych :)
    Pisz lepiej czego potrzebujesz, bo dożynki już za rok, a czas szybko leci ;)
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Nie ma za co :)

    No ja też chcę tam do tego 15 poziomu wbić i potem to od święta zaglądać, chyba że dadzą znowu jeszcze jakieś konkretne pnącze czy item. Chwile to potrwa niestety.

    Ja kilka sztuk śnieżnej jodły zwykłej sobie wyłapię /święta idą choinki się przydadzą/ i poziomkowca. A poza tym jak zwykle zerknę w balon ;)
    Aguś na Alpy raz w tygodniu możesz wleźć albo i nie. Dla mnie farma najważniejsza a Alpy gdzieś tam... Ten 15 kiedyś może wbiję ale nie prędko. A farmy i nas nie zostawiaj ;) Po podeślę kudłatego w odwiedziny :p
     
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Pal licho te Alpy, bo na razie zaglądam tam jak mi się spodoba. Doszłam do 2 levela, posadziłam drzewka zebrałam 3 razy i teraz nie mam pojęcia dlaczego nie mogę posadzić nowych. Ogarnę to jak będę miała czas przekopać się przez poradnik ( a raczej będę na tyle wyspana żeby wiedzieć co w ogóle czytamxD:cry:).
    Bardziej wkurzają te błędy na farmie co są w związku z tymi Alpami

    Bry:)
     
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Coś tam dłubie dlatego pisałam ze daje szanse ale jakoś nie podoba mi sie tam i juz a na siłe takie granie to nie granie, gdyby była taka mechanika naszej gry to bym nie grała a ze była zupełnie inna to zaczełam grac i gram do dziś, kiedyś kilka razy probowałam w jakieś inne podobne własnie do tych Alp ale nie przekonały mnie i zrezygnowałam Tu dali nam gre w grze, ok rozumie nawe tereny których mamy i tak juz dośc ale jeszcze idzie je przełknoć nawet te siewne choć lepsze byłyby na itemy itp Ale nie zupełnie inny rodzaj gry w grze tu juz przesadzili. A to ze kiedys bedzie to powiązane z eventami wydaje mi sie ze jest prawie pewne, zobacz wyspa też niby nie PD a TPD tez odkrywaliśmy po kawałkach tez co innego hodujemy, siejemy i sadzimy i też początkowo by sie wydawało ze eventy tylko na fermie i z tym co z fermy no ale jednak i tam mamy. Dlatego nie wierze ze wprowadzili te nowe tereny a nie powiąż ich z eventami
    Jak dla mnie popsuli coś co poznaliśmy i lubiliśmy. Nie, nie zniechęcam sie od razu na start, coś dłubie i próbuje ale pozytywów nie widze a wręcz niechęć
    Niby nie ale jak juz dali nowe obszary to jakoś nie tak zeby czegoś tam nie próbować a inna sprawa tak jak pisałam nie wierze ze z czasem nie bedzie coś tam do eventów potrzebne i później co żal ze sie eventu nie zrobiło bo sie miało w poważaniu te durne Alpy
    Zaraz sprawdze jak z tym u mnie
    Oj kiepsko z tym jakoś u mnie :( ale coś zdołałam podesłać
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Gdyby to była odrębna gra, to kijem bym jej nie ruszyła.
    Myslę, że prędko nie włączą tego do eventów, zwłaszcza, że nie ma tam targu, a magazyn jest mocno ograniczony i nie da rady zrobić większych zapasów. A jeśli będą robić eventy, to pewnie tak jak z pełnią, będzie nożna potrzebne rzeczy wyprodukować w trakcie trwania. Jest sporo niezadowolonych graczy, a do tego masa błędów, więc mam nadzieję, że Alpy nie ostaną się w takim kształcie, ale zmienią się na lepsze. Na razie jest to co jest. Zaglądam tam w wolnym czasie i coś tam powoli działam, ale bez spiny, większą uwagę jednak przykładam do "klasycznej" farmy.
     
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O toz Ty nie wiesz czym to grozi :) juz bym go nie odesłała :)
    A o tym to juz nawet nie wspominam
    Czyli i tak konieczność pracy tam albo odpowiedniego poziomu
     
    -mala159-, marmlada oraz Marrylan lubią to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Babole mamy takie na farmie, że chyba dzisiaj odpuszczę sobie dalsze zbiory. Florenów mi oczywiście nie dopisało - ciasteczka wyczyściłam, odświeżam często, powiedziałabym nawet za często.-.-

    [​IMG]
    Na Wyspie też mam cylinder i tam dopisało.

    Zastanawia mnie myślenie w BP - jak przeczytaliśmy kalendarz i poradniki, to pierwsze co się nasuwało to, że gra się wyłoży.
    Po co było w tym samym czasie wprowadzać aktualizację, event, G&T jak to wszystko źle chodzi. No i jeszcze skrypt z dopisywaniem nagród z TOP-u uruchomili w tym samym czasie.
    Ale cieszmy się, bo wyprzedaże działają bez zarzutu.:p
     
  10. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Oj od czasu do czasu można się zmusić, o ile nagrody będą tego warte.
    Zresztą jak widzę, jak to wszystko (nie)działa, to nie wykluczam, że Alpy podzielą losy fantasyramy :p.
    A my nie jedno już na farmie przetrwaliśmy, to i Alpy nas nie zmogą ;)
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    dzięki Aguś :inlove:

    xDxD:D Może by się zakumplowali? :p;) Kudłaty ma grubą sierść to pazury nie wiem czy by się tam przebiły ;)

    Myślę tak jak Aga, na razie to testy na żywo i je ulepszą bo jest spore niezadowolenie. Trzeba przeczekać. Tam nie ma spółdzielni, no bardzo okrojony kącik zleceń tylko, magazyn jest ograniczony i nie ma targu. Na razie to się do eventów nie nadaje.
     
  12. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A to kolejna odsłona mojego "Cylindra . . ." - faktycznie i l u z j o n i s t a xD:cry:xD

    [​IMG]
    ciekawe kiedy królik z kapelusza wyskoczy.8):D
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    A i to też całkiem możliwe, niech dadzą te pnącza i mogą sobie te Alpy zabrać :p

    Ja to się dziwię, że nie padło na amen. Wszystko na raz odpalili to musiało się wykrzaczyć. Te wyprze to jest kosmos, nawet jak nic nie działa to one działają :p
    :D:DxD jaki on wielofunkcyjny i ile różnych fantów można z niego zebrać xD;)
     
  14. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Ten Twój iluzjonista chyba trafił do mojego balonu xD:cry:xD:p
    [​IMG]
    ****
    odpakowałam TSy z dożynek - 0 ocelotów, 0 okapi, 0 nowości, nawet tych poprzednich nowości nie ma. Jak ja kocham losowość... (chyba z wzajemnością:p)

    xD Popieram :p
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Czyli sypie się wszystko równo, szkoda, że nie dali jeszcze Renzo.
    Chyba będzie łatwiej nam dzielić się tym, co jeszcze jako tako działa, chociaż nie wiem czy bez odświeżania coś znajdziemy.8):D
     
    marmlada, agucha31 oraz hlnrys lubią to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może teraz to od czasu zależy?
    21 z przodu - farmarki
    20 z przodu - śliwki
    xD:cry:xD
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    A jak będzie 19. -.- Ani mi nie mów:D
     
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj tak to choćby było kilkanaście na raz to bedzie działało
    Oj no mnie to by ucieszyło i to bardzo
    Nie no kitku do psiaka nie grozny, tylko prędzej ja bym zamiziala i juz nie oddała :)
    No calkiem ciekawy ten cylinder
     
    Marrylan, bacowa70 oraz marmlada lubią to.
  19. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    tak, ostatnio [​IMG] to mój ulubiony przycisk :p
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD:cry: No ale się tam im ładnie poprzestawiało :p Balon nawet nie wyrabia xD

    A on taka przylepa, że by został :D tylko wiesz, on "ciut" większy i cięższy niż kitku i jak się właduje na kolana to lekko nie będzie xD;)

    to jest bardzo możliwy scenariusz. powiedzą, że się zepsuły i frru.

    tiaaa nie tylko Twój :p;)
     
    bacowa70, marmlada oraz agucha31 lubią to.