blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    nie ma porównania di prawdziwej plaży, gdzie możesz dotknąć morza, albo przyłożyć muszelkę do ucha cz szukać bursztynów :) Ale i nad morzem można znaleźć namiastkę gór. Byłam w super góralskiej knajpie zlokalizowanej nad samą plażą :D


    xDxDxD garaż dla spotków latajacych xD Albo im się ten ich silos już zużył i potrzebują nowego ;)
     
    agucha31 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No widzisz przyzna ze jakos na to nie zwracała uwagi czy takie są :)
    Ech no zobaczymy może na dniach jednak sie doczekamy
     
    Marrylan lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hlnrys lubi to.
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja też rano, ale już się przygotowałem.
    Muzea kupiłem, plany z misji wzięte.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    W Sopocie jest taka słynna, Koliba się zwie /chyba jeszcze jest, dawno nie byłam ale była naprawdę popularna, dobre jedzenie mieli/ I wpadałyśmy tam po plaży jak zgłodniałyśmy :)

    widzę, że Nubloni szybko oddali, może bubel? xD:cry:xD;)

    ja rano kupiłam oba i ulepszyłam już na maksa. Po porannych zbiorach zapakowałam 4 polowe co miałam, zostało mi w drugim 2 miejsca, jedno będzie na posiadłość ogarów jak ulepszenia wszystkie będą, a drugie jeszcza zostanie na jakiego giganta kolejnego. Trochę meijsca się odzyskało :)
     
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    O widzisz, nie moje rejony to nawet nie wiem
    No i tak wieczorem podrzucili, hmm, podejrzane to
     
    Marrylan lubi to.
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Właśnie przeglądałam ogłoszenia i miałam takie wewnętrzne "ohh stara dobra farma, nic się nie zmieniło :inlove:"

    xD:cry:
     
    agucha31, Marrylan oraz hlnrys lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    kawałek od Ciebie, ale jak kiedyś bedzecie w okolicy to wato zajrzeć :)

    tiaaa, chyba przeliczę tam wszystkie śrubki, jeszcze którejś brakuje :oops::p;)

    xD no nie? wchodzisz po takim czasie a tu stare dobre problemy techniczne :inlove:xD;) Podejrzewam , że jakby nagle całkiem zniknęły to by mi było dziwnie o_O;)
     
    agucha31 lubi to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No bez tych problemow to jakos tak dziwnie by było
    Wiesz odległość to nie problem :) jak juz sie urlop by zaplanowało to można i jechać. Do Wawy z ciekawości jechaliśmy do Morano i Gessler a później drugi raz specjalnie do Amaro tylko po to zeby spróbować ich kuchni to tym bardziej można jechac na wypoczynek do Sopotu :)
    O właśnie bo jeszcze sie rozleci xDxD
    ----------------------
    No to poczytałam, pooglądałam, sprawdzilam czas dojazdu i noclegi i po głowie chodzi zaliczenie wyprawy do Sopotu :)
     
    Ostatnie edytowanie: 16 czerwca 2022
    Marrylan lubi to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Strasznie daleko nie masz a może być fajna wyprawa, warto tam kiedyś zajrzeć :) Na spokojnie zaplanować, może jakieś promocje na bilety będą ;) Trzymam kciuki :)

    tiaaa, załadowałam i wolę nie tykać :oops::p;)

    ja do Wawy jechałam kilka razy do teatru :) takiego jedynego, ulubionego. Bardzo miło wspominam. Niebawem była by kolejna okazja, ale 1-go lipca mi wybitnie nie pasuje :cry:No cuż może niebawem przyjadą bliżej mnie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 czerwca 2022
    agucha31 lubi to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i właśnie mysle czy w tym sezonie sie nie wybrać :)
    Ja tak samo
    No widzisz, czasem odleglość nie ma takiego znaczenia lecz cel wyprawy
     
    Marrylan lubi to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    A ja dopiero po wyjeździe ogarniam zaległości, muzeum mam 1, dopiero postawione, ale jeszcze nic tam nie władowalam. Sezon wczoraj zaczęłam, tylko event z telefonu robiłam.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Zaległości sie nadrobi :) Ważne ze zadowolona i wypoczęta :)
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Kombinuj, może akurat się uda :)

    o tak :D jeśli jest konkretny cel który sprawi wielką radość to można długą trasę pokonać do niego i warto :inlove:
    moje rano jeszcze stały to może przetrwają xD;)

    Teraz nadrobisz, a wypoczynek i naładowanie baterii bezcenne :D;)
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No jak wracaliśmy to w drugą stronę 10 km korek w stronę Zakopanego, więc w dobrym momencie się ewakuowaliśmy. I przy Krakowie kolejny korek na kilka km wszystko na Zakopane. Przy naszym pobycie też dużo ludzi, ale teraz to tam prawdziwe oblężenie będzie
     
    Marrylan, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No właśnie pomysle :)
    No dla nas to była wtedy wyprawa z czystej ciekawości Ale było warto :D
    No moje nadal są xDxD
    No ta teraz dla wielu osób długi weekend t korki wszędzie juz od środy
     
    Marrylan lubi to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    taka wyprawa zawsze cieszy :) Coś nowego sie zobaczy, albo spróbuje :p Super sprawa :)

    xD jak przetrwały pierwszą dobę to może coś z nich będzie ;)

    długi weekend to tłumy ruszyły. Dobrze zrobiliście, że ciut wcześniej pojechaliście, teraz pewnie palca by nie było gdzie wcisnąć :oops:
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No i ta ciekawość zaspokojona :) a później jak sie oglądało te programy można było powiedzieć byłam, widziałam, probowałam :)
    No też ma takie nadzieje :)
     
    Marrylan lubi to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    i od razu się inaczej ogląda jak można sobie przywołać w myślach te smaki a nie tylko wyobrażać :) Ja pamietam jak moja mama jeszcze miała sklep z odzieżą i jeździła po towar to w Warszawie zawsze u Bliklego był przystanek i jakieś słodkości przywoziła :D Ale trzeba przyznać, że były pyszne :)

    trochę mało tych slotów, ale zawsze coś. Za tą kasę to tak dwa razy tyle powinno być. Ciekawe tylko czy na wybiegu dla zwierzaków będą też limity 5 muzeów? W poradniku nic o limitch nie znalazłam, ale podejrzewam, że jak inne mają limit 5 na łąkę to to też :oops:
     
    agucha31 lubi to.