blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove: rajciu, chyba wrzucę jeszcze chociaż udko do piekarnika :p Liczy się , bardzo się liczy :D Każdy powie, ze to pieczeie 1 klasa :D
    xD:cry:xD ale że aż tak wysuszy? xD No tego miśka lepiej nie karmić po 24, a już za nic w świecie nie dawać nic do popicia 8);)

    Dzięki :) Ale BP zdecydowanie daje za mało szans na jedo zdobycie :cry:

    No bidulka, ale mam nadzieję, że w końcu z którejś skrzyneczki wyskoczy Ci dla niego kumpel :D

    xDMarku nie tylko Tobie, normalnie śliniotok mam xD;)

    a sałatkę nawet w lodówce mam taka z marchewki i kapusty ale to udko mnie normalnie strasznie teraz woła xD;)
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    NO może za kilka lat
    I jak tam, dowołało sie? xD
     
    Marrylan lubi to.
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    No nie miałm mu serca odmówić, ale zdążyłam przed północą :pxD:cry:xD;) Nic nie poradzę, to była siła wyższa xD

    Mam nadzieję, ze dużo wcześniej :);) Na razie mam 2 w pasku, poczekam aż się zbierze więcej :)

    1 wyścig zaliczony, item też sobie podwoiłam, moze się kiedyś do czegoś przyda :)
     
    dantic3, -MarekW- oraz agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No tak jak tak wołało i wołało to aż zal zeby sie nie zlitować xD;)
    No to sie zobaczy
    NO i super, gratki
     
    Marrylan, dantic3 oraz -MarekW- lubią to.
  5. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Problem mam. Żywieniowy.
    Mam wykluczyć nabiał z diety. Na jakiś czas przynajmniej. Potrzebuję coś na obiad, ale bezmięsnego. I najlepiej bez cukru. Oczywiście pustka w głowie się objawiła.
    Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to gotowane warzywa, ale ja bym coś ciekawszego chciała...
    Podpowiecie coś smacznego?
     
    Marrylan, dantic3 oraz agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj kobieto toz to wyzwanie, ze nawet nic do głowy nie przychodzi
     
    -MarekW-, Marrylan oraz dantic3 lubią to.
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    kochana ni ma nic bez cukru wszystko zawiera cukier co bys nie jadła to on tam jest :eek:
    tez bym cos smacznego zjadła ale nie moge :(
     
    -MarekW-, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  8. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Może uściślę. Chodzi o biały cukier, czy inne słodzidła. Marchewka, truskawki, pomarańcze są jak najbardziej ok. Kasze, makarony, czy pierogi z mięsem cukru nie mają za wiele.
    Na razie wymyśliłam placki ziemniaczane z sosem grzybowym, ale tak i tak jajko jest. Jednak to jajko na ileś placków jest akceptowalne.
    Myślę też nad rybką z grilla.
     
    -MarekW-, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    rybka jak najbardziej, no u mnie nie z gilla ale pieca pstrąg i pycha, a bardzo lekki i smaczny :) Z rybki zresztą np łososia można zrobić "mielone" z soczewicy też. Albo gołąbki, chyba tam nie ma za wiele cukru i nabiału. Spaghetti to już w makaronie jakieś jajka ma ale chyba niewiele.

    no takie było biedne i w potrzebie, rzebe było ratować :p;)

    Dzięki :) jakoś idzie ;) Tylko nie zapomnieć o podwajaniu ;)
     
    -MarekW- i agucha31 lubią to.
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Ta bo jeszcze do rana by wołało :)
    Hmmm z tym może być gorzej :cry:
     
    Marrylan i -MarekW- lubią to.
  11. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Nuka ... z dzisiejszej perspektywy oczywiście masz rację, kwadryliony niezbędne do osiągnięcia celu końcowego, na dzisiaj są abstrakcją w najczystszej z form, ale przychód PD z Farmy nie jest wartością stałą, tylko ewoluuje i oferuje nowe możliwości niemal każdego dnia.
    Na obcojęzycznych forach, do których nie będę kierował, gracze obliczyli uwzględniając dotychczasowy progres, że mamy szansę ukończyć tę grę za 11 lat. Przyjęto założenie, że wartość procentowa itemów nadal będzie wzrastać, ilość bardzo wydajnych nagród również, a farma zmieni kształt i zaoferuje takie możliwości, aby można było zrealizować cel końcowy bez wybitnych zdolności i umiejętności.
    Pierwszą jaskółką potwierdzającą powyższe, są magazyny itemów, które możesz już dzisiaj zobaczyć w Zgaduli u Greci.
    Jakie będą kolejne?
    Nie wiemy, ale skoro mamy dzisiaj na kole item generujący +15%, to przecież możemy wyobrazić sobie na kole fortuny item, generujący +200% i Gracza, który zastawił nimi kilka pól lub kilkanaście magazynów. Wielu innych sposobów zwiększenia dziennego przyrostu PD nie będę wymieniał, bo nie chcę Ciebie zanudzać swoją fantazją.
    Farma może być doskonałą rozrywką i ciekawą zabawą, ale przede wszystkim jest to przedsięwzięcie biznesowe, które z pewnością ma swoje precyzyjne założenia główne i ściśle określony horyzont czasowy do ich realizacji. Nasze sugestie być może są uwzględniane w korygowaniu zadań bieżących, ale bardzo wątpię, aby miały wpływ na wieloletnią strategię biznesową.
    Nie wiem jak inni, ale ja właśnie z tego powodu nie podejmuję tego tematu i nie składam propozycji ;)

    Dzień dobry :)
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Marku..oby te magazyny nie mialy obostrzen..w postaci procentow oraz nakladek...a druga sprawa jaka bedzie ich pojemnosc...no bo jesli ich pojemnosc bedzie taka jak dla pozostalych to zysk pd nie bedzie zbyt duzy..
    edit..
    a najwazniejsza kwestia...wielkosc itemow jakie tam bedzie mozna wstawic
    reasumujac..magazyny moga byc sztuka dla sztuki;)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 maja 2022
  13. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Masz rację. Magazyny mogą być ustawione pod kątem ilości pól, ale mogą być również przeznaczone na konkretną ilość sztuk.
    Zakładając, że decydująca będzie ilość pól, to widzę układ 4 x 1 pole ... 2 x 2 pola i 2 x 4 pola. W takim układzie, naszym zyskiem będzie 12 zwolnionych pól. Jeżeli magazyny będą ustawione pod sztuki bez względu na wielkość, to pakujemy 8 x 4 pola i zwalniamy 28 pól. O czasie dojrzewania całości będzie decydował czas najdłużej dojrzewającego.
    Ponieważ BP jest wszem i wobec znane z oferowania udogodnień, satysfakcjonujących Gracza, należy założyć, że wariant pierwszy jest o wiele bardziej prawdopodobny :p
    Pozostaje jeszcze kwestia ceny za magazyn oraz ilość, którą będzie można postawić na jednym polu. W dalszej perspektywie widzę pnącze, które sumuje wartość postawionych na nim itemów bonusowych i taką wartością działa na farmę.
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moim zdaniem magazyny beda jednowielkosciowe..;)
    bardziej mnie zastanawia czy beda ograniczenia rodzajowe czy tez ich nie bedzie
     
    agucha31, Marrylan oraz -MarekW- lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xD rano by mi już chyba przez głowę przyłożyło :pxD;)

    item pierwsze ulepszenie podwoiłam, uff. Zostały jeszcze 2 no obym nie skiepściła :oops:

    też mi się wydaje, że one będę ustawione pod konkretną wielkość itemów. Pytanie ile będzie miejsc i ile magazynów na polu będzie można ustawić. Jeśli 5 to ten zysk za duży nie będzie. Jeśli już będzie limit na tych zwykłych polach to powinni jeszcze dożucić choć jedno pole specjalnie pod te magazyny, taki wybieg dla nich gdzie by można było ich stawiać ile pole zmieści. I czy taka np fabrykę tam mozna będzie wpakować jak ma tyle ulepszeń, oby tak i nakładki nie będą miały wpływu na możliwość wsadzenia do magazynu. Ciekawe czy przy okazji wypuszczą jakść nową super petardę, dawno nie było :p;)
     
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Tak jest :) Nowa petarda bardzo chętnie, oby tylko kogoś za bardzo nie poniosło ... a czasem się zdarza ;)

    "Firma Bigpoint pochwaliła się niezwykle spektakularnym osiągnięciem. Stworzona przez nią gra przeglądarkowa DarkOrbit w ciągu zaledwie czterech dni odnotowała przychód w wysokości 2 milionów euro. Tyle pieniędzy udało się zebrać ze sprzedaży... jednego wirtualnego przedmiotu. Taką wiadomością z serwisem Games Brief podzielił się Heiko Hubertz, prezes firmy. Twórcy niezwykle popularnej produkcji (do tej pory zarejestrowano w jej ramach 65 milionów kont) postanowili udostępniać przez cztery dni tzw. drona dziesiątego poziomu, będącego niezwykle trudnym do zdobycia obiektem w grze. Jego cenę ustalono na poziomie 1000 euro. Mimo tak zaporowej kwoty znalazło się 2000 chętnych, co przełożyło się na wspomniane 2 miliony euro."
    Źródło: [ciach]

    Post edytowałam i usunęłam link do strony, gdzie są również reklamy obcych gier, które nie należą do BP.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 maja 2022
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No i teraz wiem jak BP planuje umożliwić graczom osiągnięcie 300 lvl.
    Odpadam z tej gry.
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    u lala, polecieli po bandzieo_O 8) Znając BP to możliwe że byli by do tego zdolni i na farmie, ale za taką ekskluzywną petardę to podziękuję, zostane przy moich oswojonych ;)

    u nich już mnie nic nie zdziwi, ale też podziękuję za to ewentualne cudo, wolałabym dobrego lapka :D;)

    Post edytowałam. Usunęłam link z cytatu.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 maja 2022
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry w przelocie
    No i zaraz dalej zmykam
     
    nuka20, -MarekW- oraz Marrylan lubią to.
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    I tak na prawdę to są liczący się klienci dla firmy. Prawda bolesna, ale jest taka, a nie inna.

    Nie jest to jedyna gra, która wprowadza tak drogie fanty. Znam człowieka, który tworzy ekwipunek dla postaci z gier. Niektóre z przedmiotów Osiągają takie (1000 euro) lub wyższe ceny. Dopóki są chętni, to rynek się kręci.