blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Jest już wszystko? Ile brakuje?
     
    kacper_07, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  2. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    Musze powiedzieć, że kocham tę twoją precyzję "ponad", kilka sztuk", "jeszcze nie ma nawet (tu wpisz jakąś liczbę)".... xd:cry:;)
     
    kacper_07, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Super gratki i dziękuje :)
    Dziekuje :)
    Kochana bo dostałam wystarczająco dużo od was Jak wcześniej pisałam brakowało mi ponad 100 nie licząc tego co moge dokupić bo tyle mam FL licząc to co moge dokupić do ostatniego FL pisałam ze ponad 40 bedzie brakowało a dostałam od was tak dużo ze nie wszystkie a kilka fl wystarczy Tak więc jeszcze raz bardzo a to bardzo wam dziękuje i prosze nie wydawajcie więcej własnych FL bo i tak mase poświęciliście za co chyba nigdy sie nie bede wstanie odwdzieczyć
     
  4. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    No piękne zadanie matematyczne :p
    Nawet nie zamierzam bojkotować tego, że chcesz sama "postawić kropkę nad i".
    I nie martw się o "odwdzięczanie" , mamy ten sam targ, to zawsze możesz mi coś taniej (lub w ogóle) sprzedać:p.
     
    kacper_07, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech no wiesz jak to jest, niezręcznie kogos prosić o cos za co ktos tez płaci :( Jak mam nawet te kilka FL to moge poświęcić i sobie kupic ile dam rade tych wypadajek a nie ze ja oszczędze a ktos swoje wyda :(
    Spoko jak tylko bede to cos miała to chętnie No chyba ze bedzie to np szarłat który czy sandał które zbierane są pod dożynki to juz może być ciut gorzej, choc i tym jak bedzie potrzeba to sie podziele
     
    kacper_07, nuka20 oraz Marrylan lubią to.
  6. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    No wiem, że głupio. Chociaż pewnie (na pewno) nie wszystkim ;)


    Zapominasz, że piszesz z "szaraczkiem", jaki szarłat xD Poziom /może/ wbiję za rok;)
    Ale cos by się znalazło (nawet za maksymalną cenę), ale to już musimy ciszej ustalać, bo sporo osób ma ten sam targ (zresztą nieobecny gospodarz również) i jeszcze mi te okazje sprzed nosa sprzątną:cry::p
     
    kacper_07, Marrylan oraz agucha31 lubią to.
  7. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)

    Lama stulecia przyszła się przywitać.Jak wiadomo wszem i wobec dosyć długi czas miałam przerwę w grze.Przyszłam "tylko na dożynki" i tak już się maj zrobił .:oops:I tak sobie klikam od stycznia raz lub dwa razy na dobę nie śpiesząc się i wczoraj niechcący kliknęłam na latarnię a tam pole pełne muchołapek i nieumarłych :oops:ponad 4 miesiące leżało sobie odłogiem,a lama myślała,że błąd w grze i szybko się przelogowała,pognała do latarni a tam dalej pole pełne dobra .Orkiestra ,tusz tadam i medal dla lamy stulecia :cry:

    I pytanie z serii głupich ,wytłumaczcie mi jak krowie na rowie o co tu biega ,bo czytam i nie kumam :oops:

    Wskazówka! Jeśli chcecie zdobyć Ulepszenia smoczego jeźdźca w liczbie umożliwiającej pełne ulepszenie itemu podstawowego, konieczne jest podwajanie nagród z nimi. Ulepszenia te można zdobyć w 3 miejscach, natomiast do pełnego ulepszenia Smoczego jeźdźca potrzebne jest 6 ulepszeń.

    Koniec ,kurtynę proszę :oops:
     
  8. nuka20

    nuka20 Nadzorca forum

    To znaczy, że krok w którym nagroda są ulepszenia, musisz zaliczyć używając biopaliwa deluxe - które zapewnia w wyścigu postęp o jeden krok do przodu i podwaja nagrody
    [​IMG]
     
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dzięki :D Ale tych wylotek to chcieli kasmiczne ilości :cry::sleepy: Oby coś fajnego z tej skrzynki wyszło :)
    Monia :inlove: :DxD O jak by im się tak pd kumulowało to za te 4 miechy byś już pyknęła kilka poziomów :D

    Bo tam do zdobycia jest po 1 ulepszeniu w 3 miejscach no i żeby potem zgarnąć tych ulepszeń tyle, ile na całość potrzeba to musisz tam gdzie one są używać tego paliwa podwajającego nagrody ;)
    moje się i tak kisiły, bo z drzewek lecą, a Nagniota wiadomego już pewnie nie uświadczymy, to nie ma co kupować ;) Przynajmniej był z nich dobry użytek :)
     
  10. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech ale to juz inna sprawa ale masz racje
    Oj na pewno nie bedzie ceny maksymalnej i jak cos potrzebujesz to smiało pisz o ile bede w stanie to pomoge

    Uf no niby wiem o co chodzi ale wytłumaczyć to juz gorsza sprawa :( tylko tyle ze mozesz w locie zrobić krok z podwojeniem nagród ale to jest ten krok na dole o 1 do przodu z podwojeniem nagrody

    [​IMG]
     
  11. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Dziękuję wszystkim :inlove: reszta wyjdzie w praniu albo lama przyjdzie pytać xD:cry:Normalnie śpiąca królewna :oops:
     
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U mnie tylko 1 biedne drzewko :(
     
    Marrylan lubi to.
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    z pieczenia jestem kiepska, więc odpada, ale muzeum może zaliczę, dawno nie byłam :)
    Z jednego faktycznie za dużo nie nazbiera, ale dobrze, że masz tego rodzynka :)

    ja niby wiem, że trzeba podwoić, ale czy mi to wyjdzie w to się zobaczy xD:cry:xD;) Pytaj śmiało ;)
     
    agucha31 i -MarekW- lubią to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    A no trafił sie wtedy lata temu i od tamtej pory niestety juz tylko on sobie rośnie :(
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mi się z sadzonek trafiły 4, z koła potem chyba 1, 2 z eventu i ze skrzynek 3. Ale to by trzeba łakę całą, żeby coś było konkretnie widać :sleepy: Ale to taka perełka i fajnie mieć chociaż 1 :D
     
    agucha31 lubi to.
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    A kto powiedział, że masz piec ciasto?
    Ja upiekłam kurczaka, pasztet i zapiekankę warzywną z ryżem. Według mnie się ;liczy ;)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  17. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Mniam ... a miałem nie jeść po 18:00 ... ale jak, no jak nie jeść kiedy z dzioba cieknie ? xD
     
    -mala159- i agucha31 lubią to.
  18. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To już nie wspomnę, że po drodze były jeszcze hamburgery domowej roboty ;)

    A po 18stej można jeść. Na przykład sałatę. Albo marchewki surowe :)
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Po 18:00 można, byle nie po północy...
    [​IMG]
    ...bo to na cerę szkodzi:
    [​IMG]
    xD:cry:xD
     
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to ładnie Gratki :)
    Ale taki biedny samotny :cry:;)
    NO jakby nie było to przecież pieczenie :)
     
    Marrylan i -MarekW- lubią to.