blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Tak Bando B. - jesteście po prostu cudowni:inlove:
    dziękuję z całego serca
     
  2. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    To już nie aktualne było :)
    Dziękuję za wymiany :)
    Dla chłopaków wszystkiego najlepszego :)
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  4. flucy

    flucy Komisarz forum

    no trudno dziękuję za pamięć
    Wszystkim chłopakom najserdeczniejsze życzenia
     
  5. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Byłam w pracy od 6:30 i nie dałam rady już nic ogarnąć :( Poprawię się w następnej edycji :)
     
  6. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Dobry wieczór
    Bardzo wszystkim z kozetki dziękuję za prezenty.:inlove: Mam nadzieję, że to co sama wysłałam sprawiło komuś chociaż trochę frajdy. Zazdraszczam Wam strasznie zdobyczy. U mnie niestety marnota w itemach i drzewkach, bo nie mam nic ciekawego na wymianę, a itemów z tego eventu to nawet za neony nikt nie chciał oddać-.-
    Ale za to muszę się pochwalić, że remont w chałupie idzie jak burza. Już pierwsza warstwa gładzi położona, mam sobie dobierać już kolorki:music: Jeszcze najgorsza łazienka nie zaczęta, ale jak ekipa będzie miała takie tempo to na początku listopada będę się mogła wprowadzić8)
     
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Super, to już by święta w nowym domku były :D Czyli ta oknówka czy balkonówka tuż tuż :D Niech ta ekipa się sprawia tak jak dotychczas ;)
     
  8. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Jestem przerażona przeprowadzką, bo to rewolucja w życiu, ale cieszę się, że może spełni się moje marzenie o pierwszej Wigilii rodzinnej zorganizowanej przeze mnie :D
     
  9. gadek

    gadek Fanatyk forum

    o_Oo nie dobra sąsiadka nawet nie pisnęłaś,co zbierasz-.- Widziałam Twoje zdobycze;)

    A ja miałam właśnie miłą niespodziankę:D
    Ustawiłam w balonie ofertę i zapomniałam:music: teraz wzięłam item u Ingrid,patrzę,a tu komplet:D
    [​IMG]
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    Ala super ;) Też właśnie pnącze odpaliłam. Rzutem na taśmę wczoraj trening w balonie zdobyłam, a Walkirię ktoś mi dał za moją ofertę :D Teraz wykupiłam nektarowe przyjęcie i jest xD Ale Ingrid jeszcze posłucham dla "Różnych" :p Ach ten głos xD:cry: Jak by tak jeszcze stepowała to by było coś :p

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 1 października 2016
  11. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Dzięki:)
    Tobie też się udało z balonen super,zawsze trochę mniej siania:D
    Ciekawa ta walkiria,ale nasza gęś ładniejsza:music: tylko jakaś nieruchawa:)

    Odwiedziłam frania,fajny tylko już wszystko wiadomo co bedzie:),a gdzie nutka tajemniczości i ta mega niespodzianka po otrzymaniu 3x SN xD

    Bry sobotnie.

    EDIT: Patrz Benia ,Ingrid się obraziła,Tobie za brak 2 oczek dała 50-tkę,a mi za brak 1,5 oczka przy pierwszej próbie nie,zołza jedna8)
     
    Ostatnie edytowanie: 1 października 2016
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Miałam siedzieć cicho, bo wiem, że jak ktoś ma swoje zdanie, to go nie zmieni.
    Jest jednak małe "ale" a w zasadzie duże.
    Wtrąciłeś się, jednak chyba nie do końca dokładnie czytając lub rozumiejąc, przynajmniej mnie.
    Bo gdzie było napisane, że proszę o komplet itemów?
    Nie było, czyli od nikogo nie oczekuję, że wysieje aż tyle roślinki eventowej, prawda?
    I ci za tym idzie nikt nie oczekuję, że w ciągu 48 godzin ktoś będzie miał komplet.
    Wystarczy po jednym od różnych graczy i komplet można zebrać - Tutaj jeszcze raz wielkie podziękowania spod złego kocyka :)

    A moje oburzenie albo raczej zniesmaczenie bierze się stąd, że w wątku dynamicznym bardzo dużo ofert na daja-daja było, ale wysiać roślinki na chociaż jeden item już nikomu się nie chciało... Czyli włożyć troszkę pracy w to, żeby otrzymać tak bardzo pożądany item, drzewko, czy zagrodę.

    Oferty przynajmniej z mojej strony były konkretne, oferowałam w zamian poszukiwane rzeczy, ale wyobraź sobie, że sówek z odpowiedzią na ofertę było całe... zero.

    Nawet nikomu się nie chciało zapytać, czy można by taki item przy następnym G&T wysłać.
    Niestety prawda jest taka, że wielu się po prostu nie chce i by chcieli dostać za darmo, bo... tak.

    Na szczęście jest duża grupa farmerów, z którymi można pohandlować, potargować się i powymieniać :)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    faktycznie troche zle Ciebie zrozumialem;) sorki:)
    wez tylko pod uwage jakie osoby opanowaly watek eventowy...wiekszosc tych osob nie ma zielonego pojecia o grze a w czasie GT szukaja tego co jest aktualnie trendy i nie zawsze konieczne na farmie i dlatego nie dziwie sie ze,Twoj post nie zostal zauwazony ale powiem Ci jedno...gdyby w pierwszym dniu GT kilka osob z tego watku napisalo ze,poszukuje te itemy i moze dac jakies tygrysy czy inne mrowkojady to gwarantuje Tobie ze,na drugi dzien skrzynka tych osob bylaby zawalona sowkami...
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam z krzaczorow ;)

    ZKa udalo Ci sie zdobyc te itemy z obecnego eventu?cosik Ci brakuje?
    watek dynamiczny jak zawsze tragiczny,wkurzaly mnie oferty na pol strony :(,ale i tak wychwycilam to co mnie interesowalo :p
    ide spowrotem w krzaczyska 8)
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dziś Światowy Dzień Muzyki


    Mnie dziś na Dżem naszło :music::music::



     
    Ostatnie edytowanie: 1 października 2016
  16. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim :)
    Pisze się o tym od wielu edycji GT, że takie tasiemce są nieczytelne, nie wzbudzają zainteresowania i są zaprzeczeniem konkretnego, rzeczowego przekazu ... a mimo wszystko takie posty zamieszczane są nadal, z godną podziwu, albo ubolewania konsekwencją.
    Dla mnie ta edycja, była przede wszystkim szperaniem w balonie ... ale zdarzyło się również kilka kontaktów bezpośrednich, które mam nadzieję zaowocowały obustronnym zadowoleniem :)
    Dziękuję bardzo :)
     
  17. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Dzień dobry wszystkim:)
    Wpadłam sie tylko przywitać bo muszę ogarnąć real po cudownych,wyjątkowych wakacjach:inlove: i jeszcze dzisiaj do pracy
    Nie wiem co sie dzieje na kozetce ale powoli załapie kto,komu,co,kiedy i dlaczego;)
    W tej chwili chciałam bardzo ,bardzo podziękować Ali/gadek/ i Rafałowi i gretag za niespodziewane prezenty ale przede wszystkim za pamięć podczas G&T:):inlove:
    Przez 18 dni tylko raz sie zalogowałam na farmę i sama nie wiem czy ja jestem taka zdrowa czy wręcz coraz gorzej ze mną:p
    Proszę o diagnozę i ewentualna kuracje;)

    Tęskniłam...
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Dobrze, że wakacje były cudowne, ale też się cieszę że wróciłaś szczęśliwie ;):) Trochę tego załapywania będzie :pxD A powód do kuracji na kozetce się zawsze znajdzie ;):p

    Też tęskniliśmy ;):inlove:
     
  19. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Październik też mamy cudowny :) 5 x sobota, 5 x niedziela ... i niestety 5 x poniedziałek. Taki miesiąc zdarza się raz na 823 lata.
    Nie, żebym wiedział, ale w demotach wyczytałem :p:D

    Edycja : Demoty się mylą, nie trzeba czekać 823 lata, takie miesiące zdarzają się częściej - najbliższym będzie lipiec 2017.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 października 2016
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o_O xD No ale musiał się ten poniedziałek na 5-tego też wcisnąć :p Ale i tak nieźle :D Nie miałam pojęcia,że może tak być :) A październik pięknie się zaczął ciepło, słońce grzeje, oby tak jak najdłużej :)

    Zapomniała bym z okazji tego, że dziś też jest Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia naszym forumowym pracownikom służby zdrowia życzę wszystkiego co najlepsze ;)