blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Podobieństwo jest uderzające. Ale też sobie posłuchałam i niektóre kawałki naprawdę fajne :)
    o kawałek czasu już grają :) 35 lat... kiedy to było :cry::cry:;)
     
    agucha31 lubi to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No ja pierwszy utwór na jaki się natknęłam rzekomo Zełenkiego to ten


    Potem weszłam na YT czy jeszcze są jakieś utwory i tak natknęłam się na ten zespół
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No ta bo starsze osoby tel mają tylko do dzwonienia a nie tak jak my do wszystkiego to im te nowsze zbędne
    No to nie ma co sie przyzwyczajać tylko tzeba sie przeprowadzić a najlepiej do Szcz :p :)
    No niestety ponoć w zawodzie kucharza nie ma ze ne lubie :( i musiałam go choć kilka razy przygotować
     
    Marrylan lubi to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    jak by mnie kiedykolwiek naszło to na bank był by to Szcz ;)

    Dokładnie :) Ona tylko dzwoni i pisze sms i sla niej najlepszy to taki bez cudów i elektroniki tylko najprostszy z dużymi klawiszami :) Ten co ma był kiedyś mój i już mi się zapomniało, że żeby tam sms napisać to trzeka kilka razy przycisk wcisnąć, żeby się odpowiednia litera wybrała, normalnie jak ja na tym kiedyś pisałam o_OxD Bo niedawno właśnie chciałam coś z niego napisać i normalnie poległam xD:cry:xD

    Ech nie mieli litości. Ale już masz to z głowy :)
     
    agucha31 lubi to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O i to byłby najlepszy wybór :)
    Hahaha no ta dla nas teraz to jakaś czarna magia na te tel nie dotykowe Człowiek odwykł to jak jak taki dorwie to sie gubi co i jak xDxD
    Oj tak i teraz nikt i nic mnie nie skusi do gotowania jego
     
    Marrylan lubi to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    hmmm da się grać metal na fortepianie? xD
    no sms to jest katorga na takim teraz napisać :cry:xD A kiedyś się śmigało nawet. Trochę wygody i człowiek się tak odzwyczai, ze nie wie co i jak tam było xD ;)

    czuje, ze tam dobra miejscówka jest :);)

    ja przenigdy wątróbki nie usmażę :p Bo po co się katować. jak się nie musi. Lepiej cos co smakuje sobie zrobić i dzień lepszy od razu :)
     
    agucha31 lubi to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    My w pracy dalej mamy te klawiszowe. Kiedyś chciałam do niego numer wbić i co lepsze klikając na klawisze szukam w menu gdzie jest klawiatura. Kilka minut zajęło mi skapnięcie się, że wystarczy klawisze powciskać. Jak blondynka jakaś8)xDxD:cry::cry:

    Bry:)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    hmmmm o to jest dopiero pytanie xDxD
    Ta i kilka funkcji z tel wtedy wystarczyło se było zadowolonym a teraz w tel wszystko i ciągle czegoś jeszcze brakuje
    No miasto wielkie nie jest a wszystko jest i to prawie na każdej ulicy, wszędzie jak nie dojdziesz to dojedziesz tramwajem czy autobusem
    To akurat lubie nawet
    No tez dobrze szukać czegoś co sie właśnie klika xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  10. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Dobrze, że w końcu połapałam się, że cały czas klikam tą klawiaturę, bo już miałam iść do kogoś i pytać gdzie tu wbija się numer.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  11. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum



     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxD:D no za długi odwyk od nich już jest :p I się odruchowo w ekran stuka i klawiatury szuka xD;) Serio nagłowić by się trzeba teraz jak się tym antykiem posługiwać ;)

    xDxD no chyba nie lada wyzwanie. I czy fortepian by wytrzymał? 8)xD

    no czyli takie w sam raz :D Nie za wielkie a wszystko co trzeba znajdziesz :)

    a to też prawda, wtedy wystarczyło tylko żeby się dało zadzwonić a teraz internet, kalendarz, dyktafon i to i tamto i jeszcze mało. I kiedyś się chciało, żeby był jak najmniejszy a teraz im większy tym lepiej ;)

    to już wiem komu oddawać moje porcje :D;)

    Rysiek wiedziałam, że na ciebie można liczyć w tym temacie :D Jednak się da :D I to jak ekstra :inlove:
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    dlatego z tych antyków przestałam korzystać żeby bardziej się nie kompromitować. Wolę z prywatnego dzwonić darmówki są, więc jak z służbowego mam okazje korzystać to z takiego (antyków jest już mniej). Ze służbowego korzystam jak mam zastępstwo za znajomą, ona ma już taki
    [​IMG]
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A tu w druga stronę: klasyki przełożone na gitarę:


    Ale można i tak:

    xD:cry:xD
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    uwielbiam metal na smyczki....moc 8)
    zespol gra covery jak i swoje kawalki...byli juz w Polsce8)
     
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxD Nawet sobie nie wyobrażam miny takiej osoby, no chyba ze byś trafiła na kogoś kto tez by sie zakręcił i razem byście szukali xD
    xD No a za kilka lat pokażesz komuś z młodego pokolenia taki tel to zapyta co to jest xD i jak tym sie posługiwać
    To gorsza sprawa
    O tak i to jego plus
    To i jeszcze by sie przydały zawsze jakieś tam funkcje xDxD
    Oczywiście pod warunkiem ze to nie sa te duże płaty tej wątróbki bo takiej nie lubie tylko najlepiej kurza i to z cebulką
    Miałam kiedyś taki zółto czarny xDxD
     
    Marrylan i nuka20 lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no to ten już wygląda bardziej znajomo :D Przeglądarka i dotykowy to już da się działać :pxD;)

    xD:cry:xD:cry:o rajciu toż to mój ulubiony western :music::music: Ile ja się go razy naoglądałam, a ta nuta to już na stałę wyryta w pamięci xD Idealna interpretacja xD

    :music::music: no jest moc :D Warto posłuchać :)
    xDxD taa babciu a co to te przyciski są i do czego służą?, a jak z tego net odpalić? xD:cry:xD

    moja mama tylko właśnie drobiową robi, próbowałam parę razy ale no ten smak mi nie podchodzi po prostu :)

    mój pierwszy dotykowy to była Nokia Asha i normalnie cieszyłam się jak dziecko chociaż do tych teraz to jej jeszcze daleko było.:p Tylko tyle że właśnie dotykowa już była, ale funkcji za wiele to tam jeszcze nie było. ;)

    :music::music: i też ma fajne brzmienie :) Nieżle wywija na tej gitarce :D
     
    agucha31 i hlnrys lubią to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No tym razem chyba za mało bonusów koło sypnęło albo za dużo kroków. Nie skończyłam eventu, nie zgarnęłam wszystkich skrzyń piccolo. Zatrzymałam się na 101 kroku chyba.


    Bry:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    I tak Ci dobrze poszło :) Ciężki był event, znaczy ta prawa strona :sleepy: zrobiłam cały, ale sn i zośki poszło co niemiara 8) Gierki prawie do końca robiłam, no ale się udało :)
     
    -MarekW- i KsiądzxD lubią to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    xDxD oj pytań może być ful xD
    NO wiadome nie wszystko na musi smakować
    Ja przez jakis czas jak dotykowe sie pojawiły to twierdziłam ze macanego nie chce tyle ale później juz jakoś tak stwierdziłam ze jednak warto spróbować skoro każdy juz prawie w koło tylko taki ma, no a teraz to juz nie wyobrażam sobie posiadania innego niż ten własnie macany xD
    I tak ładnie, niestety ja zbyt daleko nie dotarłam :cry:
    No i super. Gratki
     
    -MarekW- i Marrylan lubią to.