blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,5%
  2. jasne

    14,0%
  3. to chłop na schwał

    18,2%
  4. balansuję się

    15,6%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    21,8%
  6. dopiero teraz ?

    28,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Ze mnie taki marny handlowiec, nie potrafię negocjować.:)
    Ale klonować lubię, na miksy wysokich poziomów nie mam odwagi, kilka razy miałam takie cofki, że długo bolało.:D
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja też lubię kolorowąć, zwłaszcza nowe zwierzaki :) Ja z kolei lubię miksować tylko takie wyższe zwierzaki, jakoś tak mam przynajmniej wrażenie, że tego najwyższego nie stracę. Ale te 3 pozostale też jak sie straci to boli :oops:;)

    Chyb jednak będzie fabryka :p

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2022
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Bobry też skończyłam. Zostały kukułki i anakondy.
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    super :D Gratki Ewa. podziwiam Ciebie i Agusię za cierpliwe robienie tych misji.:) Ja podchodzę do nich jak do jeża. Ale za to z 4 całuśnych karpii wyskoczyła migocząca flądra :p:D W sumie kilka by można było skonczyć bo zwierzaki w stodole są. Przemyślę :p;)
     
  5. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Benia te Twoje miksy super :music:, powiem Ci odważne.:)

    Mnie się takie przeskoki teraz trafiły.
    [​IMG]
    Misje powoli robię, ale tak mi żal oddawać wysokie zwierzaki za "czapkę śliwek".:p
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  7. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Własnie miałem zagadać czy te retro walentynki: braliście coś czy warto coś brać?
     
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    zerkałam i jeśli komuś nic na pnącze nie brakuje to ewentualnie ta Penelopa warta uwagi, dobry % do PD tylko ulepszenia też trzeba by kupić ;)
    Było jajko romantycznej myszy w zeszłorocznym kalendarzu walentynkowym w 7 wazonie ;) A nie wiem czy w jakimś evencie jeszcze jeden nie był :)

    Dzięki Aniu :) Twoje przeskoki tez super :) Gratulacje :) No mi właśnie też szkoda oddawać, ale czasami się przełamuję i wrzucam, te misje są nieopłacalne, ale satysfakcja jest jak się skończy :);)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 lutego 2022
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jedno by pasowało, zostaje drugie.
    Nie było czasem u Renzo?
     
  10. incasent

    incasent Ambasador forum

    A ja miałem zagadać, czy Ty to jesteś "tamten KsiądzxD", czy już inny, nowszy ksiądz? ;]
    Dobry wieczór :).
    Mogę czasami zajrzeć, czy to elitarny klub 200+? ;]
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o a bardzo możliwe, że był :) Poleciałam do poradnika sprawdzić, ale chyba jednak nie, bo go tam nie widać :oops: Ale zdaje się za farmarki kiedyś w skleporamie było. :)

    :D Pewnie, że wpadaj kiedy tylko najdzie ochota :) leżaczek zawsze się znajdzie dla Ciebie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 12 lutego 2022
  12. kasandra2013

    kasandra2013 Czeladnik forum

    dobry porą pózną :):Dmacie jeszcze jakis wolny leżak chetnie z wami poleże :D
     
  13. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    No to przekonałaś :p tylko te ulepszenia..aż 13?:sleepy:
    Potrzebuję więcej oświecenia xD raczej od 2014 do 2018 mało tu spowiadałem, tak na stałe przyszdłem tu denerwować ludzi (i tak myślę.. i wychodzi mi, że) taki zbieg okoliczności, ale od początku pandemi :p no, ale opowiadaj o co chodzi? xD A tak na marginesie musisz przyznać, że fajnie tu? :D
    o_O no patrzxD braknie leżaków to są jeszcze hamaczki xD
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    ...albo ławeczka przy konfesjonale:p
    Wykrwawiłam się na Penelopę z ulepszeniami
     
  15. incasent

    incasent Ambasador forum

    Pewnie, że fajnie ;]
    Czyli jednak nie "tamten", tylko jednak inny, nowszy ;]. Ciekawe, że zawsze ilość Księży musi się zgadzać ;]
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :) :)

    Benia za Twoją namową zrujnowałam sie na penelope ;),event wczoraj skonczony,dzisiaj odpalone po raz pierwszy pnącze :),mnie mixy nie ida podczas tego BB i więcej nie robie,kilka misji też mam skonczone a w pozostałych najczęściej mi brakuje tego najwyższego zwierza,czasami serce boli jak oddaje ale jak brakuje SP to nie ma,ze boli.Teraz mam sporo SP to i misje czekają 8).

    Aga wracajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
     
  17. kuba200803

    kuba200803 Czeladnik forum

    przepraszam za wtargnięcie,Inkasencie[chyba Piotrze,o ile mnie pamieć nie myli]tamten ksiądz to był ksiondz,i było to dawno temu,pozdrawiam
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, a może już Niech będzie ..... :)
    Dawno mnie tu nie było i nie wiem kiedy kaplicę dobudowano.
    To teraz zamiast do Dr Blazersa, do Księdza będziemy przychodziły?;)
     
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    leżaczki, hamaczki, kozetki do wyboru do koloru :D Przycupnij gdzie najwygodniej ;)

    oj sporo ich niestety :sleepy: Ale 75% do PD piechotą nie chodzi :D;) Wczoraj się
    Ja też zakupiłam wraz z ulepszeniami teraz trzeba zmontować :p W evencie jestem w połowie. 13 gierek trzeba machnąć :)

    Agusia mam nadzieję już w domku :)
     
  20. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Tak, tylko, że blazersowi wystarczyła koperta, a ksiądzu to trzeba będzie duszyczkę oddać xD:cry::cry:

    Witam kozetkowiczów :) dzień dobry :)