blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Taaa tylko trzęsąca sie często jak galareta bo zimno ale co tam
    Oj to prawda
    A burgera czy inne zamówienie to pod drzwi dostawca przynosił :) bo śnieg to był dodatek do zamówienia xDxD
    No i super, gratki :)
     
    dantic3, Marrylan oraz krasnoludek10 lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD no musi miećefektowne miejsce xD;)

    nic nie poradzisz jak nie lubisz mieć za dużo na sobie xD;)

    :D warto było czekać :D w końcu uparciuch przyszedł :)
     
    agucha31, krasnoludek10 oraz dantic3 lubią to.
  3. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziekuje Aga :inlove:
    no warto było :D nie wierzyłam ze do mnie wpadnie :)
    nie ma na razie ewentów to troche do misji bede siała bo wszystkie rozgrzebane :p:cry:
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  4. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O to prawda :)
    Ja też cos tam dłubie ciągle i planuje 2 w ty roku skończyć
     
    Marrylan i dantic3 lubią to.
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    moim celem jest w tym roku skończyć misje o super bohaterach ale czy sie uda zobaczymy:p tam skrzynka jest :D
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o i to nawet 2.:D Chyba sie też za nią wezmę :p

    to jest dobry moment, żeby misje podgonić, zwykle nie ma wolnego pola :) a tyle też mam rozgrzebanyh, że wstyd :p
     
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    U w tej to widzę ze nawet nic nie dłubałam jeszcze :)
    No ja też mam trochę rozgrzebanych ale teraz sobie wrzucam np 2 hodowlane 2 siewne i jakieś z TS do ulubionych i wtedy tylko na nich sie skupiam
     
    dantic3 i Marrylan lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Wszystkim Basiom, Barbarom, Basieńkom najlepszego :D Niech moc szczęścia i uśmiechu zawita do Was :)
    dobry pomysł :) bohaterów już wrzuciłam jeszcze coś wybiorę i dorzucę. Trzeba spółdzielnie odkurzyć :p;)

    też mam ją nietkniętą a tam takie cudeńka :D

    Na dzisiejsze święto ;)

    [​IMG]




     
    agucha31 i dantic3 lubią to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    jedna zabrałam kijka pogo dostałam :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    taki to niech kica daleko i kumpli ze sobą zabierze, zeby się na oczy więcej nie pokazywali. Może druda będzie lepsza :) Ja muszę hortencji i żółtej róży posiać, bo darmozjady zżarły a tam potrzebne ;)
     
    agucha31 i dantic3 lubią to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no jasne niech sie chowają :Dhortensje i szarotke sieje rany ile tego potrzeba o_Otyle siania to w skrzyniach powinien byc jakis fajny pewniak ;)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  12. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Hmm...patrzę w kalendarz i odkąd skończyły się kości to tak na prawdę do środy mamy czas bez eventów (tego z neonami nie liczę, bo nic się nie sieje, można go w 15 min zrobić)

    Bry:)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no już dawno nie było takiej laby :inlove::inlove: można sobie posiać co się chce i co do misji potrzebne :music::) lubię :)

    taaa, zielska trzeba od groma :cry: i ten pewniak to taki konkretny powinien być za tyle męki :sleepy:;)
     
    agucha31 lubi to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj tak najlepiej coś ta z niej wyrzucić :)
    No musze chyba tez pomyśleć nad nią ale to jak zrobie te co obecnie am do zrobienia
    No mamy labe :)
    I pewnie kolejnej takiej długo nie bedzie
     
    Marrylan lubi to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o tak :D i to najlepiej hurtem ;)
    ja pomału zaczynam na nią siać,bo tego zielska trzeba masę :oops: a reszta i tak już rozgrzebana od długiego czasu to poczeka :p

    oj myślę, że nawet nigdy, chyba, że coś im znowy tąpnie 8) ale miło sobie trochę polabować :)
     
    agucha31 lubi to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Jak najbardziej jestem zaaaa :)
    Ja musze skoñczyc te co mam juz w ulubionych bo niewiele zostalo i pomysle dalej
    Oj oby tak nie bylo
    -----------------
    Benia ratunku kitku znowu narozrabial i a znowu ©øßá jak to bylo? :cry::cry:
     
    Marrylan lubi to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Alt+shift tylko próbój i lewym i prawym bo nie pamiętam który :) Ach ten Kitku łobuziak :p;)

    ja chyba te z piccolo najpierw wyczyszczę a potem zobaczę ;)

    myśle, że tak źle by nie było ale pewnie długo byśmy czekali :sleepy:;)
     
    agucha31 lubi to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Uf no jest. Dzieki NO ciągle te 4 litery mi tu ładuje. To jest żywa blokada na lapek, a szlaban, no chyba że nastąpi otwarcie lodówki xD no jeszcze mogę sie położyć przed tv to też działa bo zaraz jest albo na obok nie albo na moi brzuchu
    Oj ta to chyba z rok potrwa jak ciągle sianie mamy
    No poczekamy i zobaczymy może BP jednak postanowi sie ciut częściej zlitować
     
    Marrylan lubi to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD no przeciez trzeba pilnować, co tam pańcia ogląda i czy aby na pewno sprzęt działa i brzuch mięciutki ;)

    no bardzo ciężko znaleźć czas na sienie do misji jak event za eventem, dlatego teraz trzeba korzystać :D

    może nas miło zaskoczą :)
     
    agucha31 lubi to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj tak jedno i drugie sprawdza notorycznie a brzuch choc go praktycznie nie ma to jeszcze mi łapkami ugniata xD
    Ech jak ja tęsknie za dawnymi czasami gdzie event był wydarzeniem i czekało sie na niego wtedy na fermi mozna było robić co sie chciało
    No mogli by jakieś przerwy robić w miesiącu, chociaz tak z tydzień przerwy w każdym
     
    Marrylan lubi to.