blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Po raz kolejny zrobili z nas..
    [​IMG]
    No świetne święta ;)
    Brawo :)
    Biere się, daj mi minutkę xD


     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O jaka ładna focia xDxD;)
    Dzięki :)
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jako farmerski ekspert od wodociągów możesz pokazać, jak to się robi fachowo :D
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    poszło :p:p;)

    i super :) gratki :DNajważniejsze zgarnięte :) teraz wyrwij ile sie da ;)

    :D no na nią zawsze mogę liczyć :) a prawdziwe cuda robi na szydełku :inlove: A jakie pisanki potrafi :inlove:

    u mnie dziś też mokro i deszcz. Ze śniegu już nawet jeden płatek nie został.
    zwłaszcza jedno :p nareszcie sobie można porządnie ulżyć xD;)
     
    agucha31, -norbijas- oraz KsiądzxD lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dzięki, no coś tam jeszcze dłubie :)
    O widzisz, to teraz na ciepłe skarpety pora :) Choć przyznam ze i tak nosze tylko te max do kostki nawet w zime
    Pewnie niebawem u Ciebie bedzie bo ja to pewnie jak co roku sobie poczekam
     
    KsiądzxD i Marrylan lubią to.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Jest szansa na zrobienie całego eventu. Stoje aktualnie na 97 kroku.
    Co do neonków załadowałam oazy za 1SP, ale trochę brakło, zresztą nie mam chomików i rekinów. W weekend dokończę, zostały 4 kroki
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jak zwykle przepraszam za niezapowiedzianą wizytę;)
    Ja również skończę na BB, czyli skończę w weekend (bardziej prawdopodobne są sobota wieczór lub rano, bo jadę do babci oraz cała niedziela).

    Miłego dnia wszystkim i do widzenia:)
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    no i super :D gratki :) chomików też miałam mało, ale jakimś cudem starczyło. Teraz odrabiam straty :p

    ja wprawdzie mam 2 pary takich do kolana, ale też wolę krótsze, takie za kostkę max, ale muszą być ciepłe :)

    też jeszcze badyl posiałam, bo z oaz kubków nawyskakiwało to coś jeszcze porzucam ;)

    ja bliżej gór to czasem przyłazi ;) Wy tam morskie klimaty to widać nie chce tam być :);)
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No to udało się...cała prawa strona zrobiona. Skrzynki piccolo wystawione
     
    KsiądzxD, agucha31 oraz -mala159- lubią to.
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    z 2 ostatnich Piccolo:parasolka i nie mogło być inaczej :kumpel niedziwedz :(

    z TS na farmie same żółciaki i xl :(,na wyspie odrobine lepiej :pomarańcze:żyrafy,manty,ważki,masło pomaranczowe,teraz wystawiłam na basce drzewka a gdzie te wyraki i kukawki 8),ja sie pytam gdzie? :cry:
     
  11. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    to ja te pomarańczowe manty chętnie przygarnę od Ciebie w czasie G&T w zamian za kukawki;)
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    spoko :)
     
  13. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    gratki parasolki :) te miśki to już spać dawno powinny, nie wiem co one w skrzyniach jeszcze robią :sleepy:;)

    pomarańcze wyspowe są fajne, przydają się :) oby z drzewek coś fajnego wyskoczyło :)

    Ja ostatnie rzuty kosćmi robie ;)
     
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    No i super, gratki. U mnie do całości daleko niestety zostało ale coś tam wyskubałam a z 3 piccolo wielozadaniowiec, bajkowe zródło i cylinder
    U mnie to do kostki max :)
    No do mety nie dotarłam ale cos tam wyszarpałam :) ważne ze lewa cała zrobiona
    Ta u nas jak potrzebny deszcz to go nie ma a jak znowu w ty roku padał to tak ze ludzi pozalewało:oops: a jak pora na śnieg to też nigdy go nie ma no chyba ze dron z Macka rozsypie xD;)
    No choć ta parasolka cieszy :)
    No właśnie może właśnie ta spać poszły a ze skrzynie rozbijamy to i je budzimy
     
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ni i super :) pnącza najważniejsze i cieszę się, ze się udało :) ja na końcówce jakieś ts jeszcze zgarnęłam wyspowe ;)

    xD taaa, a BP powinno im jakść miłą ciepłą jaskinię znaleźć, a nie nasze skrzynki ;)

    pamiętam tą powódź :oops: całe ulice w wodzie :oops: oby już padał z umiarem.
    xD dobrze, że ten dron czasem przeleci i sypnie, bo tak zima bez ściegu całkiem to już nie to ;)

    do kostki lubię w lecie :) w zimie takie ciut dłuższe, ale też nie za wiele ;)
     
    dantic3, krasnoludek10 oraz agucha31 lubią to.
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No ja za TS zgarnełam skrzyneczki piccolo i jakies 2 ts zagrodowe i 2 drzewkowe :) czyli i tak nie tak zle przy moim realu :)
    O tak własnie
    Oj niestety skutki tych dni do dziś niektórzy odrabiają bo po stracie wszystkiego nie łatwo sie podnieść :(
    Oj ten dron to rozwalił nas tutaj po całości Jaka reklama w tv ze w Szczecinie dron śnieg rozsypuje xDxD
    Ja to taka dziwaczna jestem ze marznę a i na 4 literach sznurki i skarpetki do kostek
     
    dantic3, krasnoludek10 oraz Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    gorąca dziewczyna jesteś :D:D;)

    niestety :( nawet i kilka lat może zająć odzyskanie tego co się straciło :cry:

    xDxDxD No w całej Polsce nie ma takiego drugiego miasta z dronowym śniegiem. Mac Was lubi :DxD:) Jeszcze by sypnął z tego drona jakimś burgerem i by było już całkiem git :D

    całkiem dobrze :) Niech teraz z tych skrzyneczek coś fajnego wyskoczy :)




     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2021
  18. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no i Beniu wykrakałaś :Dmam go wreszcie :D
    dzień dobry :)
     
    agucha31, krasnoludek10 oraz Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D:D:D ale się cieszę :D:music::inlove: Wielkie gratki Danusiu, należał Ci się :D Postaw na honorowym miejscu ;)
     
    agucha31, krasnoludek10 oraz dantic3 lubią to.
  20. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziekuje :inlove: tyle lat czekania :Dopłacało sie całe kosci zrobic w jednej skrzynce był i to w tej ostatniej :D jest na razie tam gdzie sie wykluł ale na pewno swoje honorowe miejsce bedzie miał :D