blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No przy krótkich pewnie tak bo przy długich juz nie :) ale ciężko później rozczesać
    Ta i płaty zrobić bo zaraz upomnienia by były :(
    Ta ten koniec przynęty sie wbije mu w te 4 litery i jak zacznie te ryby łowić to aż beda wyskakiwały same z tej wody xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xDxDxD o wtedy to jak się zamachnie to nawet wieloryba złapie xD Jak będzie płotki ławił to mu się kilka podłoży pod siedzenie :p

    ja już zapomniałam jak to jest mieć długie, ale rozczesywanie pamiętam do dziś :cry: Strasznie nie lubiłam. Dlatego przeważnie miałam zaplecione w warkocz nawet do spania :)
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taaa i to takich ostrych największych xD
    Ja po domu i do spanie zawsze kitka i to tek jeszcze na pół zwinięte włosy i znowu splecione w gumkę szczególnie jak były dłuższe niz teraz bo inaczej nawet zle sie spało jak ciągle te włosy sie gdzies przyciskało ciałem
     
    Marrylan lubi to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    taka luksusowa jak się wkłuje to go rozbudzi na amen xD

    w rozpuszczonych się nie dało spać, dusiły mnie :cry: Ale splecione, albo kucyk taki luźniejszy i było git :)

    Moje piccolo dały nieumarlaka, ucznia Ingrid i wieczne poszukiwanie skarbów /jedna była z poprzednich eventów/ no ujdzie ;)

    Jestem pełna podziwu, nawet nie próbuję sobie takiego zjazdu wyobrazić o_O Brawo :inlove:

    [​IMG]
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O tak i bedzie połów na całego xDxD
    No zawsze jakoś trzeba je splatać bo inaczej masakra
    No nie najgorzej :)
    Oj no pięknie :inlove:
     
    Marrylan lubi to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    xDxD będą marliny stadami wpadać i perełki lecieć :inlove: Bo na razie to mam ich 8, a jeszcze 2 pnacza i piccolo bym za nie chciała, no i ta skrzynka neonowych zagród też :);)

    nie ma miśka i kijka to nie narzekam :p;)

    piękny wyczyn :inlove: ja nawet nie umiem jeździć na nartach a tu jeszcze się najpierw trzeba było wspiąć na jeden z najwyższych szczytów.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2021
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oby wypadały jak najwiecej
    o właśnie U mnie tańczący z liśćmi i muchołapka
    Oj tylko podziwiac
     
    Ostatnie edytowanie: 19 października 2021
    Marrylan lubi to.
  8. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    oby sypnęło ;) na planszy jest 10 do zebrania to nie jest źle. Na pnącza już z moimi ze skrzynek będzie. 2 zostły w zapasie już na fanty ze sklepu. Może nie będzie tak źle :)

    o to bardzo fajne fanty :) gratki :D Lubię tańczącego, ładne 5 daje, mimo że nie na zawsze ;) A muchołapa zawsze Ci się przyda :)

    widzę, że nasze luks perfumu mają konkurencję ;)

    [​IMG]

    kurcze no muszę wujkowi zajumać, bo nie mam samochodu, a u niego w garażu widziałam kanister 8):p
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No u mnie dopiero 6 perełek ale zobaczymy jak bedzie dalej
    Dzięki No fakt szkoda ze ten % tak krótko a muchołapka jak dla mnie to skarb i chętnie przygarniam je tak jak inne typu nieumarłe itp :)
    Teraz złodziej paliwa jak coś to bedzie miał wytłumaczenie ze on nim tylko pachnieć chciał xD
     
    Marrylan lubi to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no to z tymi z planszy w sam raz na wszystkie pnącza :) Ale jeszcze duuużo czasu to na pewno coś wpadnie ;)

    ziarnko do ziarnka i będzie polanka ;) przynajmiej tych piccolo by w eventach dali wiecej, skoro o Nagniocie możemy sobie tylko pomarzyć :sleepy:

    xDxDxD no a jak go złapiesz na wysysaniu to przecież tylko dezodorantu do ust używał :pxD;)
     
    Ostatnie edytowanie: 20 października 2021
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No zobaczymy :)
    Oj do polany to u mnie daleka droga, o może za rok :)
    O właśnie Ale ten Nagniot też mógłby nas odwiedzić
    Oj no co chciał mieć drogi oddech xDxD
     
    Marrylan lubi to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    20 października Dzień Pasztecika Szczecińskiego

    [​IMG]

    Aguś świętujesz? :D;)

    Ja świętuje leniwca, a jakiś miły szef kuchni niech mi pasztecika upichci :p8)xD;)


    uzbiera się :) tu z jakieś piccolo wyskoczy to na g&t wpadnie, a spieszyć i w końcu się polana doczeka ;)

    ech jak ja za nim tęsknię :cry::cry: ale już chyba straciłam nadzieję, rok czasu już minęło :oops: Ale jakby tak niespodziankę zrobił to bym sie nie obraziła :)

    o taa i świeży xD:cry:xD na randkę jak by szedł to przecież jakiś buziak się może zdarzyć :p;)


     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj chętnie gdyby tylko tak sie dało
    Pasztecika mam po drugiej stronie ulicy a tego słynnego co tak o nim głośno było najstarszego 5 min spacerkiem no ale wolałabym świętować to leniwe święto xDxD
    O tak to mogłabym świętować xDxD
    NO kiedyś pewnie tak :) czasem jakaś dobra duszyczka lub więcej niż jedna coś podeśle i czasem właśnie z tych piccolo cos tam sie trafi :)
    Oj ja też
    Taaa i wtedy zapach tej drożyzny xD
     
    Marrylan lubi to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD dziewczyna od razu padnie u jego stóp xD:D;)

    nie ma rady ten pasztecik to sam musi dziś do nas przyjść xD Do Ciebie ma blisko, ale do mnie to mu chwilę zejdzie :DxD:cry:xD;)

    na szczęście na dobre duszyczki zawsze można liczyć, nie to co Nagniot ;) Już przestałam na niego czekać, najwyżej będzie miła niespodzianka ;)
     
    agucha31 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    xDxDxD taaaaaaa xD
    No nie ważne jak daleko ma aby tylko dotarł xD
    Na Nagniota juz nawet nie licze, choć wiesz jak to jest też z dobrymi duszyczkami, choć ich nie brakuje to niestety ale ktos sam sie pozbywa aby podarować innym :(
     
    Marrylan lubi to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    i to tak na amen xDxDxD

    jak dobrze pójdzie to może na śniadanie jutro akurat wpadnie xD;)

    niestety wiem :(, duszyczki sa kochane :inlove: ale oddaja ze swoich zasobów.:( Chociaż mi uszczuplenie paska daje największą radochę :D;) Ale naprawdę nie rozumiem BP, co się tak zawzieli na Nagniota. No wiadomo, że może i był wtedy wysyp nowych farm, ale z tsami też podobnie a na nie się nie zawzięli :cry:
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj nie no pogrzeb jeszcze droższy
    No ja jakoś nie skusiłam sie zeby go zaprosić jednak
    I też tylko niestety ja skromnie coś tam komuś podeśle bo z tymi mnożnikami to u mnie niestety nie jest tak super i ciągle sie dorabiam
    Też nie rozumiem tym bardziej ze sporo osób wtedy sie kusi na kupno fl
     
    Marrylan lubi to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    no fakt, kredyt by trzeba wziąźć :oops::eek:;) Lepiej niech już się ocuci ;)

    do mnie też nie dopełzł :sleepy: chyba go wywiało na Karaiby bo wietrzysko takie, ze mało mnie z mostu nie zdarło :eek:

    nawet drobiazg z serca dany bardzo ucieszy, a dla kogoś może być skarbem :)

    no właśnie na tego Nagniota to masowo florki kupowane, zobaczymy, czy się jeszcze kiedykolwiek pojawi, oby.
     
    KsiądzxD i agucha31 lubią to.
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    zerknełam co można przesłac na gt i odblokowali:papuzie gniazdo 3 itemy :porządek musi być,upiorny walc i wieża nietopetza ale bez ulepszeń,chyba nigdy nie mozna było przesyłać itemów z ulepszeniami 8)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    coś mi świta, że dawno dawno temu itemy z nakładkami się dało przesyłać, potem zepsuli :cry: i teraz można tylko osobno podstawę i ulepszenia jeśli są dopuszczone. A ciekawe czemu od kilku edycji zablokowali czeremchę -.- tyle lat chodziła i komu to przeszkadzało :cry: Brakuje mi 2 ulepszeń do niej :cry:
     
    nuka20, agucha31 oraz -mala159- lubią to.