blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    No właśnie jak już dają tyle nagród to powinni dawać tyle GT żeby starczyło, może nie na wszystko, ale na ciut więcej nagród, albo niech dadzą tyle nagród ile dają GT. Ja PNS wzięłam, bo u mnie notoryczne braki roślin i zwierząt, więc każdy punkt sezonowy, który nie wymaga karmienia darmozjadów jest na wagę złota.

    Za pozostałe chyba skrzyneczki z bonusami wezmę.


    No ja odebrałam tylko jak odblokowałam i dzisiaj sobie przypomniałam o tym evencie, że jest. Jutro pewnie znowu zapomnę
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  2. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    kupiłam 4szt TS i wylazły wyraki,z TS zwierzakowych i drzewkowych wyszła lipa,dobrze,że jest ten express to żółciaki polecą do pociagu :)
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Oj chętnie je oddam bo mnie juz >:(:wuerg:>:(:mad::cry::mad:
    Pewnie ze odrosną i niby są dalej długie ale jakoś tak dziwnie lzej na głowie sie zrobiło xD:D
    To ja poprosze o naprawe mojego koła xD
    A co ja wczoraj też byłam włosy wyleczyć xD;)
    Szybka jesteś Gratki
    Super. Gratki :)
     
    -mala159- lubi to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:D o widzisz w sam raz dzień na naprawę. W tym celu zaklepałam specjaliste od napraw niereformowalnych kół z odpowiednim sprzetem

    [​IMG] :music:

    raz dwa się uwinie u jednej a potem na tym sprzęcie podleci do drugiej naprawiać xD:music::D
    xD:D no przecież włosy żyją własnym życiem /zwłaszcza rano/ i swojego lekarza potrzebują. Taki fryzurolog jest po prostu niezbędny xD:D:D

    no bo trochę ciężaru odpadło :D;) Wbrew pozorom nie takie leciutkie jak się wydaje :);)

    no pieknie :D gratki wielkie :D Ekspres się przyda, ja puszczam te z farmy i poluję na czerwone pająki :)

    no dokładnie. Po co dają tyle fajnych fantów jak większości się nie da zdobyć, tylko to wkurza. Coś BP nie potrafi wybalansować tych nagród i GT 8)
     
    agucha31 lubi to.
  5. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Itemy niby można odpuścić, bo je można w GT poszukać, ale mimo wszystko w evencie do zdobycia 1170 GT. Omijając te itemy, a biorąc tylko rząd, zostaje 530 GT. Przy braniu 2 skrzyń piccolo zostaje 130 GT, na wiele na i tak to nie starczy.
     
    Marrylan i agucha31 lubią to.
  6. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO i oby z efektem :)
    NO ta właśnie Ale wiesz nie na darmo jak był zakaz i wszystko zamknięte to u mojej mamy w mieście choc u mnie zresztą też trafiłam był gabinet amputacji włosów
    o tak niby tylko włosy ale jednak idzie odczuć
     
    Marrylan lubi to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    na bardzo niewiele. A przecież ten jeden komplet by pasowało zgarnąć, na GT róznie bywa i może sie uda znaleźć, a może trzeba będzie szukać kilka edycji. I wtedy to już tylko na piccolo starczy :sleepy: Przegięli z tą ilością GT.

    o jaka zmyślna nazwa :D i w takim to na bank lekarz przyjmuje ;)

    bo to się tak wydaje, że takie niepozorne ale swoje ważą, a mokre to już w ogóle :)
     
    agucha31 lubi to.
  8. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    tyle czasu wszystko pozamykane to trzeba było sobie jakoś radzić, ludzie muszą z czegoś żyć, a niektórych ludzi to mogło być jedyne źródło utrzymania.
    Amputacji włosów u nas nie widziałam, ale myjnie samochodowe zrobili na dezynfekcje aut 24h. Solaria stały się terapią światłem.

    Bry:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Niestety niektórzy nie mieli nawet na chleb, znam takie przypadki. Dlatego następowało lekkie przebranżowienie. U mnie była dezynfekcja aut, solarium kiedyś z jedno czy dwa u mnie było, ale już zamnkięte były na długo przed pandemią.
    Za 0,5 h koniec eventu :)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  10. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    u nas to normalne :mad:
    jedni maja po 3x200% a my nawet +1 te nasze koła nadaja sie na złomowisko :(nie wiem czemu jeszcze tam wchodzę i kręce zrobie strajk :D
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Wiedziałam, że zapomnę o skrzyneczkach, do zbioru były rano, a dopiero mnie olśniło, że trzeba tam zajrzeć8)xD:cry::cry:


    Lepiej późno, niż wcale:music:8):p
     
    olka83, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    dobrze, że piszesz, bo moje 2 tam czekają chyba z parę h xD:cry:xD;) pędę odebrać ;)

    Wasze to wyjątkowe paskudy -.- moje czasami chiciaż coś rzuci. Może i dość, że jak je wypościsz to zmądrzeje ;)
     
    olka83 i agucha31 lubią to.
  13. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    powinno latać po farmie jakieś ptaszysko z informacja odbierz skrzynkixD:cry:xD:cry: Na skleroze nie ma innego wyjścia:p
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD koniecznie z takim bannerem na cały monitor: odbież żesz tą skrzynkę xD No serio coś powinni dać, chociażby taki wykrzyknik przy zegarze eventowym jak będzie chociaż jedna gotowa.Tylko jeszcze trzeba go mieć nie zwiniętego :p;)
     
    agucha31 lubi to.
  15. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    albo powinny same się odbierać żeby nie trzeba było tam zaglądać
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o i to jest genialny pomysł. :) Przecież i tak tam nie ma nic co by sie odpaliło wraz ze zbiorem, ani bonusów %, ani do upraw to idealnie by było, jakby się same zbierały gdy są już gotowe ;)
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Taaaa a ze leczy włosy to juz mniej ważne xD
    O ta i ile schły :cry:
    To prawda ludzie próbowali sie ratowac jak mogli
    Ta przeważnie jak ktoś ma restauracje czy salon fryzjerski lub urody to z tego zyje
    Ja krece ostatnio dość sporo, nawet skrzynki otworzyłam tam gdzie były wejściówki i nic :(
    No to witam w klubie :cry:
    No to jest nas więcej :)
    O jestem zaaaaaa :)
     
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Jest na spora grupka:DxD oni je tsk specjalnie schowały, bo miśki już pmału w sen zimowy zapadają a tu mu każemy łowić xD;)

    o to to już wolę nie myśleć. Kika dobrych h na suszenie :cry:
    27744"]Ta przeważnie jak ktoś ma restauracje czy salon fryzjerski lub urody to z tego zyje[/QUOTE]
    no dla nich to często jedyny dochód a tu tyle miesięcy zamkniete. Dlatego kombinowali jak mogli.

    mi się trochę tych niebieskich zebrało, ale focha mam i jak nie chciało ze mną gadać to zastrajkowałam. Kurcze losowość jest, ale powinno być chociaż tak zrobione, że po iluś tam ilości kręceń jak nie wyskakuje to powinien z automatu wskoczyć.:sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 18 października 2021
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    A no taaaa to biedak juz przysypia xD
    Zawsze miałam tak ze jak szłam spać z mokrymi to z wilgotnymi jeszcze wstawałam :(
    Ta i ie ma co sie dziwić
    ech mi juz brak słów :cry::mad:>:(:cry:
     
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    coś w tym jest, że jak się położy z mokrymi to nie chcą schnąć. A jakie ciekawe fryzury rano są xDxD:D

    Też się wcale nie dziwię. Do garnka trzeba coś włożyć przecież:oops:

    xDxD a jeszcze ta woda i kojący szum rzeki :p podwójnie przysypia. A zanim te przynęty się uzbierają to już będzie chrapał xD
     
    agucha31 lubi to.