blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Taaa jak sie chce to zawsze sie sposób znajdzie :)
    Nie tylko chyba z pnącz tylko z czegoś jeszcze mam ponad 500 tych skrzyneczek :)
    No to obyś juz na dłużej została :)
    Nie tyle ze sie nie podoba co jednak wole tego przystojniaka w poprzedniej osłonie i te jego cudownie puszysty fryc po całości No ale to tylko moje zdanie
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zależy jak spojrzeć ;) Tu Kris ma obłędną klatę :D:music::inlove: a przystojniak jak zawsze :D Ta poprzednia odsłona jest do przytulasów ;)

    Śmigasz jak burza :D U mnie pasibrzuchy na 11 poziomie, zabrakło mi tego pstrąga tęczowego bo zapomniałam wywlec z paska i coś wyhodować, ale już sie produkują. :) Event sie robi, badyl rośnie i starczyło mi na razie na 6 gargusiów :inlove::inlove: ale jeszcze ich nakupię ile wlezie :D Gratki pereł, oby w tej już leciały w dużych ilościach ;)

    o widzisz :) może były w jakiś eventach, albo w sezonach któryś. No to jest potencjał na w górę do nieba :)

    no dokładnie :) zimno sie robi, lepiej tu w cieple posiedzieć przy kominku ;)
     
    -mala159- i agucha31 lubią to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No nie wiem czy jakiś item nie daje tej skrzynki albo jakies jeszcze pnącze
    Tak własnie i pogadać czasem a nie tak sama siedziała w tych krzakach, choć może nie całkiem sama bo tam az gesto a na kozetce sporadycznie ktoś sie pojawia :(
    Kris jest ogólnie cudnym przystojniakiem i podziwiam go niejednokrotnie ale jednak jak dla mnie poprzednie jego odsłony zdecydowanie oddawały całe jego piękno
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ewa sama w krzakach nie siedziała ;)
    Mnie tam w nich dobrze. Namiot mam z ogrzewaniem ;) Całkiem nieźle się tu urządziłam, to co będę zmieniać miejscówkę :p
     
    Marrylan, -mala159- oraz agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Poczekaj, poczekaj ja tam kitku podeśle tylko niech odpowiednio pazurki bedzie miał ostre to ten namiot na strzępy przerobi to może na dłużej z nich wyjdziesz
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    :D no jeszcze Alarm tam podeślę do pomocy kitku :p chyba już namierzył Zetkę i czeka na dogodny moment do dywersji 8):p;)

    [​IMG]

    całkiem możliwe, bo troszkę się ich tam zbiera i z jednego to by tyle nie było :) I dobrze, zawsze to szansa na te 2x1 :)

    rozleniwili się w tych krzaczorach. No tam to chyba już palca nigdzie nie wściubi ;)




     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Witajcie, wpadam z małym ogłoszeniem

     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    event idzie chyba dobrze,juz wykupiłam 2x Piccolo i 5x skrzynka bonusów,nie kupuje pnącza, dzisiaj o 17 wpadło 100% aż byłam zaskoczona bo te bonusy najcześciej mnie omijają,odblokowane mam 3 skrzynki z przynętami ;)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bardzo dobrze idzie :) gratki :) Ja ciułam na pnącze, potem sie zobaczy ;)Skrzynki mam 2 odblokowane i się zbiera :) Tak właśnie myślę, czy z kołem zagadać. Może delikatnie spróbuję ;)

    w miarę możliwośi pomogę ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 14 października 2021
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    O evencie nie będę pisać, bo nie mam się czym chwalić. Ale za to pogodę mam piękną, obłędną i upajającą :inlove: Benia chyba też, więc się nie zdziwię jeśli właśnie intensywnie kombinuje jak tu dyplomatycznie urwać się z pracy (zwłaszcza, że dziś piątek):D
     
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    O tak zgrana ekipa to wygoni z tego namiotu :)
    No ta bo inaczej krucho z tymi 1x2 :(
    No własnie tam mnogo a tutaj sporadycznie ktoś zajrzy :(
    O no i ładnie Ci idzie. Gratki :)
    Ech to pogadaj i z tym moim :(
    -----------------
    No to dziś chwila prawdy, ciekawe co pani fryzjer powie na temat ewentualnego ścinania kudeł.
     
    -mala159- i Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    z 10 razy zapyta czy aby na pewno xD:D;)

    moje coś dziś mało rozmowne :( te koła chyba mają jakiś klub bez % 8):cry:

    Zgrany zespół kudłaczy da radę xD:D

    oj coraz bardziej, ale może jakoś damy radę :)
     
    agucha31 lubi to.
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    mnie zostało po ostatnim zadaniu z budynku I i III tak,ze za 2.30h bedzie koniec,wykupiłam za perły Piccolaka a teraz bede sie zastanawiać co wykupic za gwiezdne talary 8),2 itemy bo przeciez dali ulepszenia a co dalej to zobacze.

    EDIT:

    koło chyba sie u mnie pomyliło .....albo ...naprawiło,znowu dostałam 100%
     
    Ostatnie edytowanie: 15 października 2021
    dantic3, agucha31 oraz Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    ja mam jeden cały budynek, w trzecin został 4 kroki a w środkowym dopiero jeden krok, ale pomału do przodu :)
    gratki bonusu :D koło chyba czuje weekend i daje % xD;) Ja jezcze nic nie kupowałam, Pnącze zgarnę, bo kolekcjonuję :D a potem się zobaczy ;)
     
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech zachciało mi sie wszystko robić naraz i 4 godz spędziłam, no tyłek kwadratowy mam :cry::cry:
    ech moja juz chyba nie pamięta nawet jak to jest trafić te % :mad::cry:
    O tak
    Lecisz jak błyskawica. Gratki :)
     
    dantic3 i Marrylan lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    moje też ostatnio nie chce, raz +1 do upraw tylko wpadło :cry: chyba go zamkne tam gdzie aparatura do robienia wiadomego napoju, niech sie uczy 8)

    o mamciu 4 h to bym jajko zniosła chyba :oops: Podziwiam wytrwałość :) Ale za to masz piękną fryzurę :)
     
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    To podrzucę Ci swoje
    Oj taaaa dosłownie 4 godz No myślałam ze mi tyłek kwadratowy sie zrobi :cry:no ale tak to jest jak sie wszystko naraz robi, samo podcinanie jak zaczeła tymi warstwami po troche opuszczać to myslałam ze nigdy nie dojdziemy do ostatniej :) a i jednak wyszło ze beda sporo podcięte ale nie całkiem, choc były do tyłka a teraz są delikatnie za łopatki czyli nadal dośc długie ale juz nie az tak bardzo, no i mimo tej długości troche zachciało nam sie je podkręcać co też mase czasu zeszło a o farbowaniu nie wspomnę, tak więc dokładnie od wejścia do wyjścia wyszło 4 godz i kilka min
     
    dantic3 i Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]
    Dawaj je do mnie będą we dwoje w kozie siedzieć ;)

    takie kompleksowe robienir musiało chwilę trwać :) No jak miałaś takie długie to nawet po sporym podcięciu jeszcze tej długości będzie trochę. Tak w sam raz, nie całkiem krótkie a jak coś to szybko podrosną :) Możesz się cieszyć nową fryzurą :)
    16 października 2021 Międzynarodowy Dzień Naprawy
    Dziś jest Międzynarodowy Dzień Naprawy
    W Międzynarodowym Dniu Naprawy warto popatrzeć na rzeczy do wyrzucenia i zastanowić się czy na pewno są już bezużyteczne. Ludzie usuwają niesprawne sprzęty i kupują w ich miejsce nowe co generuje mnóstwo niepotrzebnych odpadów. Czasami zaś wystarczy dokręcić śrubkę czy wymienić żarówkę.

    Sztygar w kopalni schodzi do górników i pyta:
    - Który wczoraj pił i ma kaca?
    Górnicy spuścili głowy i cisza. W końcu jeden się odważył i mówi:
    - No, ja wczoraj popiłem.
    - Dobra, to choć idziemy na klina, a reszta do roboty.

    - To straszne, czym dzisiaj zajmują się lekarze! - mówi dyrektor wydziału pewnego urzędu do burmistrza. - Wyobraź sobie, że dziś rano księgowa zwolniła się u mnie, żeby pójść do przychodni, a wróciła z nową fryzurą!
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    To skończyłam event, ale to kolejny event, w którym nie zgarnie się wszystkich nagród. GT starczyło na po 1 itemie, 1 skrzynka piccolo, punkty nagród sezonowych. Zostało 190, ciut przy mało na drugą skrzyneczkę.
    I oczywiście trzeba pamiętać żeby odbierać skrzyneczki z przynętami, bo nie ani razu nie zebrałam:cry:xD:cry:
     
    agucha31, Marrylan oraz -mala159- lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gratki :) Mi zoatało jeszcze 7 kroków w środkowym budynku, pewnie jutro skończę :) Taaa znowu napakowali nagród a GT jak kot napłakał. Po co tak pakują do sklepu skoro nie ma możliwości zdobyć GT na wszystko? Nawet w tych nieszczęsnych koszyczkach ich nie ma 8) Ja zgarnę po 1 itemie i 2 piccolo, PNS odpuszcze tym razem. Ale coś by sie jeszcze zgarnęło, a tu lipa :sleepy:
    Ech o skrzyneczkach też zapominam :cry: ale z poślizgiem raz dziennie odebrałam. Jeszcze jedna koło 22 mam odebrać... jak nie zapomnę 8)
     
    agucha31 lubi to.