blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Zapakowałam właśnie jak zniżka była i sobie czekały ;) Pewnie, że warto poczekać i tłuc za 1 sp, za skorpiony nawet się teraz nie zabieram :)
     
    agucha31 lubi to.
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech bo my ciągniemy etaty całodobowe :p :)
    Aj tam zaraz tłumok, trzeba ćwiczyć to i sie nauczysz :)
    To znak ze musisz częściej wpadać i sie odzywać
    hmm no zaraz zaraz właśnie co do tego ze ktoś nie chce pisać i trzeba pisać jedno pod drugim bo nie ma wyjścia, hmmm no chyba musze to wykorzystać w innym pewnym domku :p
    Gratki :)
    No a co bedzie mu niszczyła ten piękny fryc :)
    xDxD No niebawem sie przekonasz co tam wyszło :)
    Tak właśnie
     
    Marrylan i -mala159- lubią to.
  3. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    no ja za skropiony nie mam za bardzo z czym startować. Mam caluśkie 35 sztuk:cry:xD:cry:xDxDxDxDxD;):p

    Ostatnie 2 dni w pracy totalny kocioł, więc raz na dzień je zbierałam.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    no bo one skubane tak długo rosną :cry:Nawet z sp to kilka godzin :sleepy: uzbieranie zapasu trochę zajmie :sleepy:

    xD no wlazłam patrzę, a tam pusto, myślę sobie no co jest oknem uciekły, czy co? Zerkam, a tam miśki skrzydlate pod sufitem latają xD:cry:xD Niezłe okazy :D

    xD:D o widzisz, nasz przystojniak wie, że to fryzurze nie służy :D
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO u mnie też cieniutko choć coś tam sie zbiera
    Hahaha a myslałam ze biedaków po takim czasie tak wysuszyło ze aż im sie znikło xDxDxD
    No baaaaa taki cudny a ma wygladać jak zmokła kura?
     
    Marrylan lubi to.
  6. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    z tym czasem to lekko przegięli.

    A u mnie zagrody na leśnej stoją, a nie będę usuwała baobabów żeby więcej zagród postawić.
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    xD:cry:xD chyba żłopali te perfumy ekskluzywne i tak dały tym ich skrzydłom mocy, że fruwały pod niebiosa xD

    u mnie też szału nie ma, kilka set ale to i tak kropla w morzu.

    sporo przegięli 14 h podstawy to przesada. Ja upchałam do magazynów i na łąkach parę zagród. A w tu jeszcze hodowlanym też skorpiony chcieli :cry: Ale na szczęście nie tak dużo.

    :D kudłatego jak poleje, to mu się mokra włoszka robi xD
     
    agucha31 lubi to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to po takich perfumach to i ekskluzywnie im sie fruwało :)
    Ech jakoś pomału sie zbiera
    xDxDxD dobre
     
    Marrylan lubi to.
  9. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    w pasku sobie siedzi 38 bonusów 100% do zbioru zagrody i nie pomyślałam żeby go odpalić. Teraz to zrobiłam, zawsze to ciut więcej skorpionów z tego 1 zbioru dziennie będzie

    Bry:)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    7 sierpnia dzień cabrio

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    o a to jest jakiś pomysł, patrzę i mam 72 o_O całkiem o nich zapomniałam, odpalam :D Dzięki ;) Na coś się przydadzą w końcu :)

    tak z połowę krótszy ten czas powinien być :oops::sleepy:

    Bujały sobie w obłokach na medal.. znaczy odznakę :p Teraz muszą zwolnić miejsce, skorpionom ;)
     
    agucha31 lubi to.
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    no ja rano sobie dopiero przypomniałam o nim też, a mogło być 3 razy więcej już skorpionów
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  12. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Lepiej późno niż wcale, jeszcze skorzystamy ;) Ładnie mi ich przybyło z tym bonusem i bonusami z koła :p
     
    agucha31 lubi to.
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Brawo nasze dziewczyny. Piękny bieg sztafety:inlove:
     
    agucha31, grakula16 oraz Marrylan lubią to.
  14. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Widziałam :D:inlove: Pięknie poszły :inlove: Mieszana złoto a teraz dziewczyny srebro :D brawo :inlove:


    Korzystając z bonusów z koła i z lewej strony ruszyłam z sianiem. teraz lewa na 49 prawa 62, nie jest źle, reszta się powinna dosiać na spokojnie. Jeszcze 2x +100% będzie do jutra działać :p
     
    agucha31 lubi to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam kozetkowiczów :)

    ruszyłam alchemika,sieje ale za dużo to nie zrobie za to jestem zadowolona bo wystawiłam TS i ..:inlove:

    [​IMG]
    na wyspie brakuje mi tylko tego nowego drzewka,na farmie na razie chyba mam wszystko...chyba 8)

    i taka mała niespodzianka ;)

    [​IMG]

    widziałam tez bieg,pieknie biegły nasze dziewczyny :inlove:,jutro o 10 naszego czasu zakonczenie,ale i tak sportowcy spisali sie dobrze,myślałam,ze bedzie gorzej ;)
     
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    o super wyklucie :D gratki :) Drzewko kiedyś wpadnie, jak nie z ts to na g&t ;) Jak by nie to że sygnety przystopowały to bym Alchemika dzisiaj skończyła, ale to już na spokojnie doczłapię. Na targu szaro to zostaje tylko to co z nasion.

    ja też, bo początek nie napawał optymizmem, ale się rozkręcili :inlove: I krążków się już trochę uzbierało :D
     
    agucha31, Sookie oraz -mala159- lubią to.
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    dzisiaj mi nie idzie w BB ale w sumie cel osiągniety połowicznie ;)

    [​IMG]
    w alchemiku lewa skonczona,jeszcze sieje,zobaczymy jak wyjdzie prawa 8)
     
    agucha31, draculik34 oraz Marrylan lubią to.
  18. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]
    Ewa mi też tak średnio BB idzie na razie mam:

    [​IMG]

    skorpiony jeszcze się produkują ale to już dużo z tego nie będzie.
    w alchemiku lewa zrobiona, prawa na 69 powinno się udać.
     
    agucha31, draculik34 oraz -mala159- lubią to.
  19. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    Ale koło się odblokowało
    3 czy 4 dni temu 200% do stodoły
    Teraz krecę i kolejne 200% do stodoły, do tego 2x+1 roślinka. Tylko muszę wybierać sloty, bo 1 slot to bonus na zagrody, drugi biała niewinność, więc na oazy czekam 15 min. Za mało slotów

    I teraz można zacząć hodowlany i resztę eventów

    Ehh..weekend poza domem i totalnie nie myśle, zamiast zmiksować podstawowe skorpiony to oddałam wszystkie do eventu i jeszcze zabrakło:cry:xD:cry:

    Edycja:

    Kręce na bieżaco próbami z eventu i kolejne 200% do stodoły. Normalnie koło oszalało dzisiaj
     
    Ostatnie edytowanie: 8 sierpnia 2021
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  20. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Gratki bonusów :D Teraz powinno Ci śmignąć i skorpiony nadrobić :)
    No tez mi event skorpiony ciężką krwawica wyhodowane zeżarł, a mało ich miałam :cry: ze slotami lipa bo albo trzeba rzemiosłem żonglować i wywalać i wkładać na zmianę a nie każdy ma tyle rzemiosła na zmarnowanie, albo zrezygnować z jednego :cry:

    u mnie miksy dały radę

    [​IMG]

    potem jeszcze dwa takie puściłam i jeden siadł /zacięło mi grę i nie mogłam screena zrobić/ i jest komplet :D

    [​IMG]
    chyba złe nazwy mają w grze, bo wybieg róż jest wybieg III różowy a powinien IV a fabryka jest fabryka wachlarzyków II różowa:p

    Jeszcze 3 cesarskie zostały i nie wiem co z nimi począć, budować drugą zagrodę czy zostawić na druga fabryczkę?​