blazers

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika blazers, 13 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy domek blazersa to dobry wybór ?

  1. oczywiście

    55,7%
  2. jasne

    14,1%
  3. to chłop na schwał

    18,0%
  4. balansuję się

    15,4%
  5. połykam budyń i szczerzę kły

    22,0%
  6. dopiero teraz ?

    29,2%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    He no dobrze że ja mam sklep pół kroku od klatki :)
    Zrobiłam dosłownie to samo :cry:
    Ja też :D
     
    Marrylan lubi to.
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    to akurat uwielbiam :). Otwarte do 22-iem 5 metrów od klatki a jeden z dwóch które mam obok bloku uruchomił usługi pocztowe i czynne tez w każda niedzielę. Nie wiem czy bym się odzwyczaiła jakbym się gdzieś przeprowadziła :oops:;)

    ech no kliknęłam zanim sobie przypomniałam że trzeba ciut odczekać i sprawdzić czy aby event na pewno ruszył i poletko z tymi najdłuższymi roślinami poszło :cry:, no dobrze, że na farmie, to się dorobi w razie W ;)

    moje motyle i miśki tam dobrych parę tygów już siedzą boję się, co tam zastanę :pxD:cry:xD
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No same plusy :)
    Ech no ja też na szybkiego tym bardziej ze miałam tylko chwile a było juz po 14 to byłam pewa ze ruszyło a tu niespodzianka
    To ich przetrzymałaś xD
     
    Marrylan lubi to.
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    hmmm ostryga w bieliźnie to dopiero gratka xD:p;)
    no ja na szybko kliknęłam a potem mnie olśniło, żeby sprawdzić czy wystartowało. Ale uratowałam jedno pole no i bahamę ;)

    xD no wyoazowali się za wszystkie czasy :p Powinni się już solidnie zaprzyjaźnić :p:music:
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2021
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Bry
    Ech pośpiech nie wskazany :(
    H no ciekawe co z tego wyjdzie :)
     
    dantic3 lubi to.
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    hej dziewczynki :)jak wam idzie w ewentach :Djak daleko jesteście ? dobry wieczór
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  7. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    skrzydlate miśki xD:cry:xD;)

    niestety niewskazany :( Bo często BP niespodzianki niemiłe funduje -.-

    Hej Danusiu :) Z hodowlanym czekam do jutra :) Skorpionami się w oazach pobawię bo lubię nowego zwierza kolorować :D A w ziołach stoję na 9 i zbieram klucze, w sobotę rano chyba zacznę siać ;) A Tobie jak idzie? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 5 sierpnia 2021
    dantic3 i agucha31 lubią to.
  8. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja jeszcze ze startu nie ruszyłam w żadnym :) W jednym zbieram wypadajki a w drugim czekam na BP :)
    xDxD dobrze ze skrzydlate a nie rogate xD
    No tylko jako weterani powinniśmy być juz na to gotowe i nie dać sie tak zaskoczyć a jednak ciągle dajemy :cry:
     
    Marrylan i dantic3 lubią to.
  9. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    Aguś nawet w Plutyczch spia w w nocy zeby do pola iść a tu trzeba w nocy wstawać :cry:zeby sie wyrobić xD

    Beniu masakra -.-chyba nie umie grać :p o kurcze potrzebuje Modka o połaczenie :oops:

    Modka przyszła i połączyła ;)
    MOD_Zła


    dziękuje ;)chyba sie nigdy nie naucze mając 11 prwie lat pracy tłumok ze mne :cry:dziekuje Modko :D

    Połączyłam jeszcze raz.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 sierpnia 2021
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    I musiałam jeszcze raz połączyć. Wyjątkowa zdolniacha jesteś i cudnie Ci wychodzą te posty jeden pod drugim;)
    Wiem, to wszystko przez to, że nie chcą pisać i wyjścia nie miałaś.
    Teraz ja napisałam i będzie po problemie. :)
     
    agucha31 i dantic3 lubią to.
  11. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    no wiem po tylu latach zeby sie nie nauczyć :cry:dziekuję Madziu :inlove:ale tłumok zostanie tłumokiem :D

    a to prawda nikt juz nie chce pisac -.- i znowu mi nie wyszło :cry:a chciałam :(pomocy :oops:

    Tu pogotowie postowe. Połączyłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 sierpnia 2021
    agucha31 lubi to.
  12. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Danusiu, zanim klikniesz "dodaj odpowiedź", to zacytuj sobie kolejny post lub jego fragment, odpowiedz i dopiero, jak już wszystko napiszesz, to wyślij post.

    Dobrej nocki :)
     
    agucha31, Marrylan oraz dantic3 lubią to.
  13. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    :inlove:
    dziekuje:) bede próbować moze mi sie uda :)
    dobranoc:inlove:
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja wlasnie hodowlany skończyłam,w oazach na full skorpiony i czekam dzisiaj na BB ;)

    w alchemiku stoje jak Benia na 9 kroku i zbieram klucze odrobine podłubie czy zrobie cały zobaczymy 8)

    u mnie dzisiaj leje,nawet nosa nie chce sie wytknąć na dwór,Kris nie lubi takiej pogody,ucieka szybko do domku :(

    dobry :) :)
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  15. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    [​IMG]

    [​IMG]

    po piwie jest mega świeży :pxD;)
    xD:cry:xD uuu do rogatych miśków to bym się na kilometr do oazy nie zbliżyła xD;)

    ech dajemy się złapać, ale co to za farmer bez małej wtopy co jakiś czas ;)

    Spokojnie, pomału da się radę ;) Hodowlany szybko pójdzie a ziółka jakoś też się popchnie :)

    o super, gratki :) Z ziołami jutro ruszę, powinno już być uzbierane ciut kluczy :) Pogoda u mnie koszmarna też, leje i nosa nie chce się wyściubić nawet. Ale pieseł siostry to gania nawet w deszczu. A potem się wyciera w chacie w pościel najlepiej xD;)
     
    agucha31 i -mala159- lubią to.
  16. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Bry:)

    No to ze skorpionami czekam do niedzieli aż będzie dzień obniżek
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    chyba też tak zrobię, dzisiaj hodowlany a skorpiony w niedziele. Trochę sp trzeba, żeby róż fabryczka stanęła a tu będzie po połowie ceny :)
     
    agucha31 lubi to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    ja z hodowlanym też poczekam do niedzieli, zawsze to więcej SP na skorpiony i więcej czasu żeby skorpiony wyhodować. Mam tylko 5 zwykłych zagród
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja mam zapakowane oazy miśkami i motylami, zbiorę po18-stej i zobaczę na ile starczy, pewnie już machnę do końca. A skorpiony cały czas produkuję i do niedzieli jeszcze trochę się ich dorobi :)
     
    agucha31 lubi to.
  20. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    a ja się nie bawię we wcześniejsze ładowanie oaz, dlatego na hodowlany połowa zapasu SP by poszła, wole poczekać, aż zacznie pobierać 1 sztukę
     
    agucha31 i Marrylan lubią to.